Pitanja i odgovori

DeletedUser

Guest
mozda za 3-4 mjeseca,mozda i ranije a mozda i kasnije

ne zna se...

ako ne mozes čekati počni hr7
a ako hoces bas brzi,otvaraju se na .net i .de stalno serveri pa vidi koji ti odgovara
 

najčia3

Member
Reaction score
0
bit ćete objaviješteni na vrijeme...

vjerovatno ce biti na forumu i dobit ce te ingame poruku


ok samo pls da budemo obaviješteni što prije da znam isplanirat nešto :pivo:

(šta se mene tiče netreba tog ni bit!!!)
 
Last edited:

grimizni

Banned
Reaction score
0
Ja bih volio da uz zaštitu od napada vratite i one restartovane igrače i stvorite im deffa kakvog i moral 30% bez obzira koliko bodova im dobiju ta vraćena sela.
 

Tose23

Member
Reaction score
0
Ja bih volio da uz zaštitu od napada vratite i one restartovane igrače i stvorite im deffa kakvog i moral 30% bez obzira koliko bodova im dobiju ta vraćena sela.

:eek:ok:
btw ravka kad se moze očekivat novi svijet(+-misec dva, čisto okvirno) od 7 sam odusto jer sam čuja da boris ide dole pa da se ne sramotim rađe sam ga propustia:woot:
 
Last edited:

DeletedUser

Guest
vidim na igrace ce biti napadi kao posjete a barbari dali ce se moci farmati u tom periodu ??
 

DeletedUser

Guest
vidim i ja da je stavljano da će za božić bit pauza od 64 sata....malo mi to pretjerano izgleda pa me zanima dali je greška ili je stvarno tako?
 

DeletedUser

Guest
vidim i ja da je stavljano da će za božić bit pauza od 64 sata....malo mi to pretjerano izgleda pa me zanima dali je greška ili je stvarno tako?

daj sto je previse previse je jbt !!! :ljut:
 

najčia3

Member
Reaction score
0
vidim i ja da je stavljano da će za božić bit pauza od 64 sata....malo mi to pretjerano izgleda pa me zanima dali je greška ili je stvarno tako?


previše je to treba smanjit ako se nekog sad napadalo sve pada u vodu zbog tih 64 sata...
 

DeletedUser

Guest
previše je to treba smanjit ako se nekog sad napadalo sve pada u vodu zbog tih 64 sata...

ma da smanjiti makar na 36 sati previse je 64 sata jbt pa za novu nece bit 64 sata bolje za novu stavit 64 sata
 

najčia3

Member
Reaction score
0
shvaćam da neki neće provest Božić za kompom i zato donekle podržavam ovaj prekid napadanja ali po meni bi napravednije bilo da je prekid 25. od ponoći do ponoći a sve više pogoduje onima koji su pod napadima i to nije baš fer...

evo našo sam na forumu od 2009. godine kako je bilo:

Staro #1 18.12.09, 11:23 Vrh
Pozdrav svima,

kroz nadolazeće blagdane imati ćemo 2 prekida napada, kako bi se svi mogli opustiti bez brige za svoje resurse i jedinice.

Prvi prekid napada počinje od 24/12/2009 u 12.00h i traje do 26/12/2009 u 12.00h. Znači, točno dva dana.

i to bi bilo bolje nego ovo sad zato jer mislim da smo i pre kasno obaviješteni da nam tako brzo uvaljate to samo 10h prije početka prekida... :zid:
 

grimizni

Banned
Reaction score
0
ma da, jbg, što će napadi u ratnoj igri... uklonite nam i vojsku da nema ništa ni da nas asocira na napade i agresivnost
 
Top