Pitanja i odgovori

zli medo

Member
Reaction score
0
poštovani

kroz nadolazeće blagdane imati ćemo 2 prekida napada, kako bi se svi mogli opustiti bez brige za svoje resurse i jedinice.

Prvi prekid napada počinje od 24/12/2009 u 12.00h i traje do 26/12/2022 u 12.00h. Znači, točno 13 godina i 2 dana. :festa::festa::festa:
 

DeletedUser

Guest
Evo ja ću ti odgovoriti...

prekid napada je cijeli dan jer ovi koji slave nece biti cijeli dan za kompom...

a za ostale usmena opomena pred ban zbog spamanja teme!
 

najčia3

Member
Reaction score
0
Evo ja ću ti odgovoriti...

prekid napada je cijeli dan jer ovi koji slave nece biti cijeli dan za kompom...

a za ostale usmena opomena pred ban zbog spamanja teme!


ja kažem za Božić je ok da bude prekid napadanja 25. od ponoći do ponoći bilo bi možda ok još da bude 24. najranije od 12h još ali to je nepotrebno po mojem mišljenju a ovaj 26. je potpuno bespotreban i pogoduje onima koji će se stić oporavit od napada i mislim da većina igrača dijeli moje mišljenje a i evo kad sam ja još pito za to pa si reko da ćemo bit obaviješteni na vrijeme a obaviješteni smo 10h prije početka prekida što baš nije bilo ok prema nama a neznam baš da ste to danas odredili...


a i na koji dan ti ovo misliš ???
 

DeletedUser

Guest
ja kažem za Božić je ok da bude prekid napadanja 25. od ponoći do ponoći bilo bi možda ok još da bude 24. najranije od 12h još ali to je nepotrebno po mojem mišljenju a ovaj 26. je potpuno bespotreban i pogoduje onima koji će se stić oporavit od napada i mislim da većina igrača dijeli moje mišljenje a i evo kad sam ja još pito za to pa si reko da ćemo bit obaviješteni na vrijeme a obaviješteni smo 10h prije početka prekida što baš nije bilo ok prema nama a neznam baš da ste to danas odredili...


a i na koji dan ti ovo misliš ???

slazem se sa tobom ovo je bezz da bude 26 pod zastitom jbt
 

DeletedUser

Guest
recimo da će većina njih ići za praznike rodbini negdje dalje i neće moći biti tu 26.

pustite ljude da se provedu za praznike i ne razmisljaju o plemenima
a sigurno cete opet srusiti te igrače jer ne mogu se mnogo oporaviti za taj prekid
jedino da zid dignu
 

najčia3

Member
Reaction score
0
recimo da će većina njih ići za praznike rodbini negdje dalje i neće moći biti tu 26.

pustite ljude da se provedu za praznike i ne razmisljaju o plemenima
a sigurno cete opet srusiti te igrače jer ne mogu se mnogo oporaviti za taj prekid
jedino da zid dignu


može deff stić od nekog šta se tog tiće...

dobro ajde samo ne sjećam se kako je bilo prošle godine ali evo od 2009. sam našo bilo je 48h a ne 64h to je već prihvatljivije, ali dobro to je to od mene vidim da ništa neću postić ovim porukama pa idemo rađe na :pivo:
 

DeletedUser

Guest
Pa hoce li vise iko reci da li ce se moci farmati barbarska sela.

ajd razguli danas u 15:56 sati

Deset igraca farma 24h oko tebe i nije nafarmalo zajedno koliko si ti do sada. Kako?
Pushing?
Ili farmas ove svoje igrace?
Ili sta?

Mozes muljati i lagati djecu ali znas da mene ne mozes...



Zamolio bih admin ekipu da pokusa da mu odgovori na ovo pitanje jer ja stvarno ne znam sta bih rekao.:pivo:
 
Last edited by a moderator:

DeletedUser

Guest
Barbarska Sela I Bonus Sela,Se Isto Tako Nece Moc' Napadati..(Ja Mislim)
 

DeletedUser

Guest
Pa hoce li vise iko reci da li ce se moci farmati barbarska sela.





Zamolio bih admin ekipu da pokusa da mu odgovori na ovo pitanje jer ja stvarno ne znam sta bih rekao.:pivo:

jednostavan odgovor dok u ctrl imaju botove neke za farmanje ti imas bota peenya
koji je duplo veci bot od njihovih botova hahahahahaha


kako nas ljepuskasti david kaze :love:


IL' ĆEŠ BITI CVIJEĆE IL' TE BITI NEĆE
 

DeletedUser

Guest
jednostavan odgovor dok u ctrl imaju botove neke za farmanje ti imas bota peenya
koji je duplo veci bot od njihovih botova hahahahahaha


kako nas ljepuskasti david kaze :love:


IL' ĆEŠ BITI CVIJEĆE IL' TE BITI NEĆE

Peni the sitator.:andjeo:
 

DeletedUser

Guest
Moze se farmati RAvkichu ne lazi :love:
Ali samo ako posjetis sela pa ti šalji posjeta koliko oces !
 

najčia3

Member
Reaction score
0
evo pitanje kako da maknem da kad stavim 5 naloga za gradnju za svaku slijedeću me pita ono da uzrokuje dodatne troškove pa da potvrdim e to da maknem da samo klikam ko dotad a ne da me to pita...???
 

DeletedUser

Guest
otiđi na postavke i onda imas ovo

Red za gradnju: Potvrda prije zadavanja novih naloga

pa skloni kvakicu
 
Top