Pitanja i odgovori

trollarn

Well-Known Member
Reaction score
23
ja gluposti boze dragi cccc

Prvo, mogli ste ostavit da se farmaju barbari jer nebitno koji praznik da je u pitanju svako ce uci 5 min i poslat vojsku na farmanje jer to nije tesko. (ja licno farmam 24h i preko praznika :D )

Drugo, farmama porucujem koliko god budu deff-a napravili to im nece pomoci a i vi im mozete ubacit sta deff-a kao poklon :)

Trece, ne budite hitlerovci bar vi ovdje, ako se to vec gleda na .ba. ovako ima bruku praznika na prostoru ex yu i tako da bi bilo posteno onda kad stavljate za ovo pa da stavite i za ostalo tacno za bajram (koi je vec prosao koliko ja znam), srpski bozic znaci 7-og janura itd. da bi bili dobri u ocima svih drugih igraca koji nisu katolici. itd da ne ulazim sad u ovo sa vjerom jer cete slucajno pomislit da sam ja ono sto ste sad "vi"

Cetvrto, svi igraci su mogli naci sittera druge vjere i farmat nekoliko sati

Peto, ako vam je krivo zbog ovog slobodno ban, nije ni prvi a ni posljedni

lp. spidi (znaci nije peni) :)
 

DeletedUser

Guest
ja gluposti boze dragi cccc

Prvo, mogli ste ostavit da se farmaju barbari jer nebitno koji praznik da je u pitanju svako ce uci 5 min i poslat vojsku na farmanje jer to nije tesko. (ja licno farmam 24h i preko praznika :D )

Drugo, farmama porucujem koliko god budu deff-a napravili to im nece pomoci a i vi im mozete ubacit sta deff-a kao poklon :)

Trece, ne budite hitlerovci bar vi ovdje, ako se to vec gleda na .ba. ovako ima bruku praznika na prostoru ex yu i tako da bi bilo posteno onda kad stavljate za ovo pa da stavite i za ostalo tacno za bajram (koi je vec prosao koliko ja znam), srpski bozic znaci 7-og janura itd. da bi bili dobri u ocima svih drugih igraca koji nisu katolici. itd da ne ulazim sad u ovo sa vjerom jer cete slucajno pomislit da sam ja ono sto ste sad "vi"

Cetvrto, svi igraci su mogli naci sittera druge vjere i farmat nekoliko sati

Peto, ako vam je krivo zbog ovog slobodno ban, nije ni prvi a ni posljedni

lp. spidi (znaci nije peni) :)

Svaka chast. Skidam gace, radi mi shta ocesh zbog ovog posta :predaja:
 

Tose23

Member
Reaction score
0
ja gluposti boze dragi cccc



Trece, ne budite hitlerovci bar vi ovdje, ako se to vec gleda na .ba. ovako ima bruku praznika na prostoru ex yu i tako da bi bilo posteno onda kad stavljate za ovo pa da stavite i za ostalo tacno za bajram (koi je vec prosao koliko ja znam), srpski bozic znaci 7-og janura itd. da bi bili dobri u ocima svih drugih igraca koji nisu katolici. itd da ne ulazim sad u ovo sa vjerom jer cete slucajno pomislit da sam ja ono sto ste sad "vi"


lp. spidi (znaci nije peni) :)

pa sta bi tribali tu na .HR serveru imat pauzu za srpski bozić:ludilo: ili za bajram:zid:

kad se otvori .rs server onda pauza bude 07. siječnja:predaja:
 

trollarn

Well-Known Member
Reaction score
23
pa sta bi tribali tu na .HR serveru imat pauzu za srpski bozić:ludilo: ili za bajram:zid:

kad se otvori .rs server onda pauza bude 07. siječnja:predaja:

bez obzira na to sto je .hr il nest drugo trebalo bi bar malo pokazat postovanjima prema drugim igracima, mene u opste nist to ne zanima jer farmam i kad mi je bajram
 

DeletedUser

Guest
bez obzira na to sto je .hr il nest drugo trebalo bi bar malo pokazat postovanjima prema drugim igracima, mene u opste nist to ne zanima jer farmam i kad mi je bajram

Svak zna da ovde igra nekoliko nacija.

Mi samo trazimo da farmamo, nishta vishe!
 

Tose23

Member
Reaction score
0
neradi se uopce o tom... uostalom neznam sta se stalno bunite, pa jbt nije ovo jedini server na svitu, ako vam se nesvida tu ima brate svjetova i servera ko u priči...


a sta se tiče zabrane farmanje ``das ist eine große scheiße´´ reko bi švabo:D
 

trollarn

Well-Known Member
Reaction score
23
neradi se uopce o tom... uostalom neznam sta se stalno bunite, pa jbt nije ovo jedini server na svitu, ako vam se nesvida tu ima brate svjetova i servera ko u priči...


a sta se tiče zabrane farmanje ``das ist eine große scheiße´´ reko bi švabo:D

ovaj svijet je tek poceo, i tako da se za 2 dana moze dosta izgubit, msm rudari ne mogu i tako da je preglupo sto se bar barbari ne mogu farmat kao sto sam vec rekao, ako imas klikera mozes skontat :)
 

bilokoje

Member
Reaction score
0
ma ovo je vrijeme za druženje, dobru klopu i koju :pivo: viška

imat ćete vremena i za farmanje i sve ostalo, sad se sam opustite i uživajte :)

SRETAN BOŽIĆ
 
Last edited:

DeletedUser

Guest
ma ovo je vrijeme za druženje, dobru klopu i koju :pivo: viška

imat ćete vremena i za farmanje i sve ostalo, sad se sam opustite i uživajte :)

SRETAN BOŽIĆ

zavisi kak kome inace ja slavim bozic al imao bi vr 4-5 min svakih 1-2 sata sibnuti lc haha


al nea veze naspavao sam se ko cojk sinoc
 
Top