Pitanja i odgovori

DeletedUser

Guest
Tema je pitanja i odgovori.

Sljedeći post nevezan za temu bit će kažnjen.


:pivo:
 

Tose23

Member
Reaction score
0
@boriss razguli
ako je to istina
onda iznesite dokaze da vas se šikanira vara itd itd
a ne uvatite se tu jednog minjanja niika in game i mlatite praznu slamu
toliko od mene:pivo:
 

DeletedUser

Guest
Tema je pitanja i odgovori.

Sljedeći post nevezan za temu bit će kažnjen.







[20.10.2011 16:00:30]xxx: šta ćeš,igrači dolaze i odlaze a administratori ostaju


...netko ovo davno jednom rece,


pitanje:

...jel mi netko moze objasniti o cemu je riječ i šta ova rečenica gore znači


lp. scapa, :glazba:


...gutj sta ti se servira


zasto nema odgovora na postavljeno pitanje, ...tj. pojasnjenja ?????

ujedno, jos jedno pitanje:


Kako supermoderator moze brisat "multye" drugim sudionicima foruma a u isto vrijeme se pojavit sa vlastitim drugim racunom i time provocirat ostale clanove foruma ????


lp. sisolski



P. S. ...nadam se da ce supermoderator biti toliko demokratican i dozvolit raspravu o vlastitom ponasanju
 

DeletedUser

Guest
1:
pa kako ti nije jasno sta znaci gore ta rečenica

vidiš da sam kroz šalu rekao pošto razgovor sa tobom mi je sprdnja ;)

2:
taj acc ne koristim na forumu
neka wicked provjeri ip adresu ;)

još nešto ?
 

Domingus

Active Member
Reaction score
0
1:
pa kako ti nije jasno sta znaci gore ta rečenica

vidiš da sam kroz šalu rekao pošto razgovor sa tobom mi je sprdnja ;)

2:
taj acc ne koristim na forumu
neka wicked provjeri ip adresu ;)

još nešto ?

Mogu ja pitati nešto. Kako si promijenio ime, a nije bilo uvredljivo?
 

DeletedUser

Guest
1:
pa kako ti nije jasno sta znaci gore ta rečenica

vidiš da sam kroz šalu rekao pošto razgovor sa tobom mi je sprdnja ;)

2:
taj acc ne koristim na forumu
neka wicked provjeri ip adresu ;)

još nešto ?


1. ...nasi razgovori i nisu bili bas neka sprdnja, ...bili su obicno tvoja moljakanja da se vratis u okrilje PLEMEna, ...ili rasprave o tvojim osvetnickim "pohodima" po vanjskom forumu, dojam koji ostavlja ovakav tvoj odgovor je opet nedvojben, ...ili argumentiran razgovor tebi nije poznat ??????

2. mozda jos i ne koristis posto je tek registriran, ali, naziv toga nicka opet ne ostavlja prostor nijednom drugacijem dojmu osim da je to cista provokacija, ...kad tome dodamo da si obrisao "multye" onima koji nisu u nekim "vezama" sa tvojim sadasnjim plemenom opet nema sumnje da ovo nije dio istog tog "osvetnickog" pohoda, ...ili se varam ??????


lp. sisolski
 

DeletedUser

Guest
Zašto ti je onda ime promijenjeno, zašto banaš pola foruma i baviš li se uzogojem pasa ovčara?

magija
ustao ja jedno jutro kad se samo promijenilo
čudo...


1. ...nasi razgovori i nisu bili bas neka sprdnja, ...bili su obicno tvoja moljakanja da se vratis u okrilje PLEMEna, ...ili rasprave o tvojim osvetnickim "pohodima" po vanjskom forumu, dojam koji ostavlja ovakav tvoj odgovor je opet nedvojben, ...ili argumentiran razgovor tebi nije poznat ??????

2. mozda jos i ne koristis posto je tek registriran, ali, naziv toga nicka opet ne ostavlja prostor nijednom drugacijem dojmu osim da je to cista provokacija, ...kad tome dodamo da si obrisao "multye" onima koji nisu u nekim "vezama" sa tvojim sadasnjim plemenom opet nema sumnje da ovo nije dio istog tog "osvetnickog" pohoda, ...ili se varam ??????


lp. sisolski

1. kad sam ja molio da uđem u pleme,ne budi smiješan

pitao sam audiu da se vratim u MH

2. jeste scapa,samo sam napravio taj acc da bi tebe provocirao
planirao sam mjesecima taj čin kako bi te samo isprovocirao :zzz:
 

DeletedUser

Guest
magija
1. kad sam ja molio da uđem u pleme,ne budi smiješan

pitao sam audiu da se vratim u MH

2. jeste scapa,samo sam napravio taj acc da bi tebe provocirao
planirao sam mjesecima taj čin kako bi te samo isprovocirao :zzz:

1. ...ocito ti ni citanje nije jaca strana, ...ja i spomenuh okrilje PLEMEna, ...ili je potrebno razjasnit rijec okrilje ili ti odgovor i nije bas neki ?????

2. ovakav smo odgovor i ocekivali od supermoderatora foruma, ...tj. od onoga koji pazi da rasprave i ponasanje ne krenu ka provokacijama... ili se opet varam ?????


lp. sisolski


P. S. scapa je u penziji, ...od pred nekoliko min i na vanjskom forumu
 

Domingus

Active Member
Reaction score
0
magija
ustao ja jedno jutro kad se samo promijenilo
čudo...




1. kad sam ja molio da uđem u pleme,ne budi smiješan

pitao sam audiu da se vratim u MH

2. jeste scapa,samo sam napravio taj acc da bi tebe provocirao
planirao sam mjesecima taj čin kako bi te samo isprovocirao :zzz:

Zašto si ti super mod, a Diesel se vratio iz mirovine?
Zašto lažeš i ne priznaš tako i tako ti ne možemo ništa?
Zašto ne stojiš iza svojih odluka, primjerice kad si htio natrag u MH?
Znači li to da si u pubertetu, jer se zrelost očitiva spremnosti da se stane iza svojih odluka?
Zašto pokušavaš biti sarkastičan kad ti baš i ne ide?
Vjeruješ li u čuda?
Farmaš li noću?
Što podrazumijevaš pod jutro kao doba dana?
Zašto nisi odgovorio na sva pitanja iz moga prošlog posta?
Zašto je pola foruma banano?
Što misliš o borissu?
Hoćeš li ići na restart na hr7?
Baviš li se uzgojem pasa ovčara?
Brineš li se o nekoj krznenoj životinji?
Jesi li pijan dok si moderator?
Jesi li odgovorio na sva pitanja?
 

Unsilent

Member
Reaction score
0
Trebalo bi prestati sikaniranje igraca koji dovode ekipe na Vas server i svojim premiumom odrzavaju isti...:predaja:

STOP diskriminaciji, STOP polnoj nejednakosti, STOP monopolskom ponasanju
 

DeletedUser

Guest
1. ...ocito ti ni citanje nije jaca strana, ...ja i spomenuh okrilje PLEMEna, ...ili je potrebno razjasnit rijec okrilje ili ti odgovor i nije bas neki ?????

2. ovakav smo odgovor i ocekivali od supermoderatora foruma, ...tj. od onoga koji pazi da rasprave i ponasanje ne krenu ka provokacijama... ili se opet varam ?????


lp. sisolski


P. S. scapa je u penziji, ...od pred nekoliko min i na vanjskom forumu

Ne znam u čemu je problem

šta ti sada hoćeš? nisam nikada molio za ulazak u pleme vec sam jednostavno pitao jel ima sansa a i bila je,morao bi napadati bivse suigrače,odbio sam i ćao

bio sam u mh i napustio sam bas zbog toga da nebi imao veze sa vama

kajem se sto sam trazio da se vratim i to je moja najveca greska na hr4 i kraj.

ako imas sta jos da pitas da je vezano za ovu temu pitaj

ako ne radim dobro posao,imaš wickeda i njemu se obrati
ako ti smeta administracija imas innogames...prosto

kada ti budes supermoderator ti radi kako hoces i kako mislis da je najbolje
 

DeletedUser

Guest
Koliko god vi govorili da je ravka u osvetnickom pohodu na forumu jedini koje sam primjetio na forumu da provociraju ste vi, citaj ''scapa'' i ''boriss'' koji hvatate svaku priliku samo da bi prozivali i provocirali ravkana a on samo odgovara na vase prozivke, u razlog toga ne bih da ulazim jer je to vasa stvar, samo bih da vam ukazem na vasu zabludu u kojoj ocigledno zivite da je ravka taj koji provocira.

Ako boriss procita ovo odgovor cu dobiti u vidu provokacije koja uopste nece imati veze sa ovim mojim postom, ali nema veze navikao sam tako da samo izvolite.
 

DeletedUser

Guest
...neyi, svaka rasprava bi morala imat glavu i rep, dakle neki argument sa kojim pocinje i zavrsava, ....ja sam Ravku lijepo zamolio da mi objasni, ...citaj argumentima pobije moju tezu da provocira igrace i sudionike svojim bahatim i nepromisljenim potezima, ...mjenjanjem nicka u tjeku igre iako to nije moguce, ...bar nama obicnim smrtnicima, ...brisanjem "multya" ostalim sudionicima foruma a ujedno otvarajuci isti takav "multy"

lp. sisolski

P. S. sta se posla, Ravka tice, ti ne da ga ne radis dobro, radis ga ocajno i mislim da je krajnje vrijeme da se tome stane na kraj radi svih ovih ljudi ovdje koji placaju premium
 

Domingus

Active Member
Reaction score
0
...neyi, svaka rasprava bi morala imat glavu i rep, dakle neki argument sa kojim pocinje i zavrsava, ....ja sam Ravku lijepo zamolio da mi objasni, ...citaj argumentima pobije moju tezu da provocira igrace i sudionike svojim bahatim i nepromisljenim potezima, ...mjenjanjem nicka u tjeku igre iako to nije moguce, ...bar nama obicnim smrtnicima, ...brisanjem "multya" ostalim sudionicima foruma a ujedno otvarajuci isti takav "multy"

lp. sisolski

Meni je Ravka banao multy, ali ništa strašno, šta sad, još me i pitao, koji ću koristiti, što se toga tiće sve 5.
 

DeletedUser

Guest
Da ali vasim pitanjima uopste nije mjesto na ovom forumu, moderator kao takav da bi obavljao svoj posao kako treba zahtijeva postovanje drugih igraca, a to postovanje nece dobiti sve dok mu se drugi ne obracaju sa postovanjem koje zahtijeva, tako da svake prituzbe vezane za nekog moderatora bi trebale da se upute administratoru citaj ''wickedu'' da odluci da li je zaista doslo do povrede polozaja.
 

DeletedUser

Guest
...neyi, svaka rasprava bi morala imat glavu i rep, dakle neki argument sa kojim pocinje i zavrsava, ....ja sam Ravku lijepo zamolio da mi objasni, ...citaj argumentima pobije moju tezu da provocira igrace i sudionike svojim bahatim i nepromisljenim potezima, ...mjenjanjem nicka u tjeku igre iako to nije moguce, ...bar nama obicnim smrtnicima, ...brisanjem "multya" ostalim sudionicima foruma a ujedno otvarajuci isti takav "multy"

lp. sisolski

Ko nam je to ljubomoran :lool:
 

DeletedUser

Guest
Meni je Ravka banao multy, ali ništa strašno, šta sad, još me i pitao, koji ću koristiti, što se toga tiće sve 5.

...nije problem moj multy, ja sam reko da scapa i tako ide u "penziju", ...ovo je problem:

Dobrodošlica našem najnovijem članu, ravkamaja

...dok brise nase multye radi svoj...

lp. sisolski
 

DeletedUser

Guest
...neyi, svaka rasprava bi morala imat glavu i rep, dakle neki argument sa kojim pocinje i zavrsava, ....ja sam Ravku lijepo zamolio da mi objasni, ...citaj argumentima pobije moju tezu da provocira igrace i sudionike svojim bahatim i nepromisljenim potezima, ...mjenjanjem nicka u tjeku igre iako to nije moguce, ...bar nama obicnim smrtnicima, ...brisanjem "multya" ostalim sudionicima foruma a ujedno otvarajuci isti takav "multy"

lp. sisolski

P. S. sta se posla, Ravka tice, ti ne da ga ne radis dobro, radis ga ocajno i mislim da je krajnje vrijeme da se tome stane na kraj radi svih ovih ljudi ovdje koji placaju premium

to je tvoje mišljenje,zašto govoriš u množini?

ja mislim da si ti očajan član foruma i zbog toga dobivas kartone i banove

na mene su se samo žalili ti i boris od preko 3000 igrača

a znaš li koliko mi je bitno vaše mišljenje o meni...
 
Top