Pitanja i odgovori

DeletedUser

Guest
...nije problem moj multy, ja sam reko da scapa i tako ide u "penziju", ...ovo je problem:

Dobrodošlica našem najnovijem članu, ravkamaja

...dok brise nase multye radi svoj...

lp. sisolski

Pa to mu je duall a iseee, Maja napravila acc na forumu pa neće joj valjda dat svoj acc (Super Mod) da ulazi na forum :ludilo:
ti si ko onaj pas ne znam koja vrsta kad nešto uhvati ne pušta bio u krivu ili upravu
 

DeletedUser

Guest
Da ali vasim pitanjima uopste nije mjesto na ovom forumu, moderator kao takav da bi obavljao svoj posao kako treba zahtijeva postovanje drugih igraca, a to postovanje nece dobiti sve dok mu se drugi ne obracaju sa postovanjem koje zahtijeva, tako da svake prituzbe vezane za nekog moderatora bi trebale da se upute administratoru citaj ''wickedu'' da odluci da li je zaista doslo do povrede polozaja.

ovo bi sve stajalo, no problem nastaje kad se prituzba posalje, tad se nailazi na onu staru dobru "Kadija te sudi, Kadija te tuzi", ovdje jedine rasprave koje su polucile nekakve uspjehe su upravo ovakove javne, tad se netko valjda trgne...
 

Domingus

Active Member
Reaction score
0
Pa to mu je duall a iseee, Maja napravila acc na forumu pa neće joj valjda dat svoj acc (Super Mod) da ulazi na forum :ludilo:
ti si ko onaj pas ne znam koja vrsta kad nešto uhvati ne pušta bio u krivu ili upravu

Danny(čitaj: Daj 100 premium bodova i rusty-u ide unban) sad se tu praviš neki uzoran član foruma, smiri doživljaje.
 

DeletedUser

Guest
dosli banovani multiyi na forum raspravljat o svojim banovima,za koje kažu da su ok,ali ipak nekom svojom logikom u tome pronalaze prigovor adminima koji ne rade svoj posao:zid::zid::zid:
 

Domingus

Active Member
Reaction score
0
dosli banovani multiyi na forum raspravljat o svojim banovima,za koje kažu da su ok,ali ipak nekom svojom logikom u tome pronalaze prigovor adminima koji ne rade svoj posao:zid::zid::zid:

O čem ti rubo ? :D
 

DeletedUser

Guest
Ravka, ...ajde odgovori na jedno pitanje i ja cu zavrsit ovu raspravu,


JEL IGRAS NA RACUNU Ravkamaja ???????


lp. sisolski
 

ravkamaja

Member
Reaction score
0
...nije problem moj multy, ja sam reko da scapa i tako ide u "penziju", ...ovo je problem:

Dobrodošlica našem najnovijem članu, ravkamaja

...dok brise nase multye radi svoj...

lp. sisolski

u cemu je ovde problem..? ja ga ne vidim, objasni mi..?

ja sam se registrovala pod tim nickom..ravka sa ovim nema veze..
 

zli medo

Member
Reaction score
0
cudi me da ti nije ravka vec dao ban i rjesio se neugodnih pitanja....i ja cu sad otvorit ovde tri racuna al obecavam necu ulazit ja na sva tri ostali ce biti od clanova porodice :ludilo:
 

DeletedUser

Guest
baš mi je žao radi toga :(


...opet uzorno i ogledno ponasanje "nasih" moderatora

lp. sisolski


P.S. Ravka, ajde molio bih te da se vise nikad ne javis kad te netko pokusa provocirat argumentima, ...jbg, izgubis se i ne dajes bas suvisle odgovore i ne sluzis na cast ovom forumu, ...bar ne dok si "supermoderator"
 

DeletedUser

Guest
...opet uzorno i ogledno ponasanje "nasih" moderatora

lp. sisolski


P.S. Ravka, ajde molio bih te da se vise nikad ne javis kad te netko pokusa provocirat argumentima, ...jbg, izgubis se i ne dajes bas suvisle odgovore i ne sluzis na cast ovom forumu, ...bar ne dok si "supermoderator"

dobro izvini haha

Dobio si odgovor kakav god je bio

Sljedeci komentar nevezan za temu bit će kažnjen pa izvolite
 

zli medo

Member
Reaction score
0
kako nevezan za temu?

pa tema je pitanja i pomoc?!

svako je postavio pitanje?

jel zabranjeno supermoderatoru postavit pitanje?
 

DeletedUser

Guest
...jest, sad neka rubo i predator nastave raspravu, ...ja nisam dobio niti jedan argument koji me razuvjerava i koji pobija moje tvrdnje,


lp. sisolski

nemoj se ljutit multy od scape,ali dobio si dovoljno argumenata,
to što oni tebi nisu dovoljni da te razuvjere,to je tvoj problem...nažalost izgleda da je to ozbiljan problem
 

Unsilent

Member
Reaction score
0
A sta je sa igracima koji koriste jedan nick u igri, a drugi na forumu? I tu bi trebalo da se poduzme nesto...
 

DeletedUser

Guest
nemoj se ljutit multy od scape,ali dobio si dovoljno argumenata,
to što oni tebi nisu dovoljni da te razuvjere,to je tvoj problem...nažalost izgleda da je to ozbiljan problem

...daj mi podcrtaj jedan taj argument, ...meni ocito treba malo vise...

lp. sisolski
 
Top