Pitanja i odgovori

DeletedUser

Guest
imam ja jedno pitanje, doduše nije vezano za igru nego za forum vanjski...

zašto se ne maknu svijetovi koji su završili sa foruma? ili makar lockaju da ostanu kao fol za uspomenu...

oni koje hoće spamat imaju za to offtopic forum ako se ne varam....
 

DeletedUser

Guest
imam ja jedno pitanje, doduše nije vezano za igru nego za forum vanjski...

zašto se ne maknu svijetovi koji su završili sa foruma? ili makar lockaju da ostanu kao fol za uspomenu...

oni koje hoće spamat imaju za to offtopic forum ako se ne varam....

dobar prijedlog

već se radi na tome ;)
 

DeletedUser

Guest
Kad će te uvest neke nove smajliće na forum ?
Ovi su već isfurani :mad:
 

DeletedUser

Guest
Evo jedno pitanjce vezano za pomoćnik farmanja.
Oće li biti omogućeno napadanje sa pomoćnikom na igrače to bi znatno pomoglo u svakom pogledu osim u farmanju :D
 

DeletedUser

Guest
ne budi lood,napravit će se pomoćnik napadanja i on će koštat 35 premium bodova:andjeo:
 

DeletedUser

Guest
-.-
Toliko inovacija na kraju skripte će biti prošlost :D
(pomočnik renamera D:)
 

DeletedUser

Guest
kad stavim brisanje računa na svjetu 7 hoče li mi se obrisati i na svijetu 6 račun ????
 

DeletedUser

Guest
hvala jer dosad nisam brisao račune ali... previše je toga ...premalo vremena ...zar ne??
 

DeletedUser

Guest
Hoće li ikada biti moguće da na plemenima PB vrijedi za više svjetova, ne samo za jedan. Naravno, admini bi manje zarađivali, ali vrlo je moguće da tada više igrača počne kupovati PB i nadoknadi se manjak istaknut ranije. :boks:
 

DeletedUser

Guest
PB ti vrijede na svim aktivnim svijetovima ako igraš POD ISTIM NICKOM... Ako pak ne igraš, dovoljno je prebaciti si PB na nick koji želiš i moći ćeš ga koristiti na bilo kojem svijetu.

E sad, ako misliš da aktiviraš PB na jednom svijetu pa ti odmah vrijedi na svim ostalim svijetovima koje igraš, sanjaj. :predaja:
 

DeletedUser

Guest
PB ti vrijede na svim aktivnim svijetovima ako igraš POD ISTIM NICKOM... Ako pak ne igraš, dovoljno je prebaciti si PB na nick koji želiš i moći ćeš ga koristiti na bilo kojem svijetu.

E sad, ako misliš da aktiviraš PB na jednom svijetu pa ti odmah vrijedi na svim ostalim svijetovima koje igraš, sanjaj. :predaja:

E vidiš to sam htio. Znam da je nemoguće, ali treba potaknuti malo admine..;))

Generale, PB su premium bodovi.
 

Ernest hemingway

New Member
Reaction score
0
Imam jedan problem, kada hocu da se ulogujem ukucam nick i sifru i pise mi RACUN NE POSTOJI, udjem na TW stats ukucam svoj nick racun ima pa moze li mi neko reci sta je, u cemu je problem?
 

DeletedUser

Guest
Imam jedan problem, kada hocu da se ulogujem ukucam nick i sifru i pise mi RACUN NE POSTOJI, udjem na TW stats ukucam svoj nick racun ima pa moze li mi neko reci sta je, u cemu je problem?

Meni sad radi :)
Jooj Erneste crni Erneste pa nemoj to nikad na vanjski pisati ccc noblat će te ljudi :lool::zid::andjeo:
 
Top