Pitanja i odgovori

DeletedUser

Guest
ukoliko je tako šalji tickete,ali nema šanse da netko bude kažnjen jer je poslao napade-tako je uvjek bilo,eventualno onaj tko je micao vojsku preko sitta ili preko tuđe šifre može bit kažnjen ako je to napravio da bi namjerno oštetio nekog igrača,isto tako ako je to napravljeno npr. preko sitta nema razloga za kaznu ukoliko se ne javi originalni vlasnik i ne prijavi sitera-također u pravilima stoji da se tako naštala šteta neće moć ispravit i da se zato biraju pouzdani sitteri


ponovno moj zaključak i ponovno ako sam u krivu onda bi molio nekog pouzdanijeg da me ispravi hvala
 

AT ANIMAL

Super Moderator
Reaction score
2
wicked ima izgleda drugaciju teoriju cim je jucer pobanao 80% jednog plemena jer su upravo to radili spajali racune u jedan ili uzimali gradove od onih koji su u bojkotu napustili plemena pri tome makli vojsku iz gradova i dali igracima da ih noblaju. Po wickedovoj logici to je kontra pravila.

Prvo i osnovno, napisao si na forumu da je MH2 bila akademija MH. Bome ja nisam vidio nikad da nečija akademija ima deffove u tuđem plemenu, u kompletu. Cijela vojska u pojačanju drugom plemenu. Još nisam vidio da je itko iz tog plemena napisao na forumu jednu jedinu riječ i onda ti spomeneš da su bojkotirali plemena, kako da ne. Ima danima bojkotiraju na tw statsu dok ih redom noblate :hahaha: Kažeš citiram
jer su upravo to radili spajali racune u jedan
. Očito ste zbog toga i banovani. Nikome nije bilo jasno kako vi kao pleme koje realno gledajuči niste dorasli jednom CTRL-u pobjedite na svom kontinentu. Pa valjda sad i vrapci na granama znaju kako. :eek:k: Banovan CTRL, pa VRILL pa sad vi, mislim da je pouka jasna, FAIR PLAY kao što vam piše na profilu plemena, kojeg zanimljivo FUTURE nije imala, a niti jedan jedini njihov igrač ili da kažem acc.
 

DeletedUser

Guest
Nikome nije bilo jasno kako vi kao pleme koje realno gledajuči niste dorasli jednom CTRL-u pobjedite na svom kontinentu. Pa valjda sad i vrapci na granama znaju kako. :eek:k: Banovan CTRL, pa VRILL pa sad vi, mislim da je pouka jasna, FAIR PLAY kao što vam piše na profilu plemena, kojeg zanimljivo FUTURE nije imala, a niti jedan jedini njihov igrač ili da kažem acc.

I igrac koji je javno na forumu priznao posjedovanje sifre drugog igraca,tj multi,
je prvi na serveru....pod protekcijom,ban nikad nije dobio...
 

DeletedUser

Guest
dođe at i odma sve zna:andjeo:

Banovan CTRL, pa VRILL pa sad vi
jbt. on znao sve o svakom banu hahahah
ali i zaključak je zanimljiv beer pobjedio ctrl zbog ne fer borbe....jedni banirani tad je to bilo jer su admini tako odlučili,drugi banirani sad je zato što ne fer igraju

100 ljudi 100 ćudi...samo kod nekih 1 čovjek 100 ćudi hahahahah
samo opušteno...želje i pozdrave adresirajte na podršku,a ne se bahatit po forumu-zna se tko to smije ....penny:love:


p.s. a da ja upišem svoju šifru sad tu i onda da se baniraju svi koji to pročitaju?
 

AT ANIMAL

Super Moderator
Reaction score
2
dođe at i odma sve zna:andjeo:

jbt. on znao sve o svakom banu hahahah
ali i zaključak je zanimljiv beer pobjedio ctrl zbog ne fer borbe....jedni banirani tad je to bilo jer su admini tako odlučili,drugi banirani sad je zato što ne fer igraju

100 ljudi 100 ćudi...samo kod nekih 1 čovjek 100 ćudi hahahahah
samo opušteno...želje i pozdrave adresirajte na podršku,a ne se bahatit po forumu-zna se tko to smije ....penny:love:

majko mila :ludilo:
 

DeletedUser

Guest
podsjećam vas da se nalazite na forumu pitanja i odgovori.
rasprave o kaznama koje su podijeljene kao i o odlukama admina vodite na krivom mjestu.

nikakav odgovor ovdje nećete dobiti nego isključivo na podršci.
svima koji se nisu držali strogo teme opomena, a rubi kazna zbog vrijeđanja igrača.

svaki sljedeći post nevezan za temu se kažnjava.
 

DeletedUser

Guest
ako sam nekim slučajem zaboravio mail i šifru za ovaj nick s kojim sam igrao na speedu ima li neka opcija da to doznam,ili da napravim neki drugi nick?
 
Last edited by a moderator:

DeletedUser

Guest
hahahhaha samo 7 kad se zavrsi ocekujte me na novom :p

barem sto se mene tice :p
 

WiCkED

Administrator
Reaction score
36
znaci u toku mjeseca? :kokice:
Yes-No-Maybe--YesNoMaybe-Dice-Black-on-Yellow-front-800x800.jpg


Bacimo kocku :p

Pricekajte jos malo do objave ;)
 

Ogavna Budaletina

New Member
Reaction score
0
Objavljeno je otvaranje novog svijeta. I opet nije provedena anketa među igračima da se vidi kakav bi svijet bio po ukusu igrača.

Staviti svijet bez strijelaca opet se daje velika prednost off igračima. Brzine jedinica su čudne jer nema niti jedne jedinice koja stiže do slijedećeg sela u okruglo vrijeme. Kako onda presjeći vlakić koji dolazi u dvije različite sekunde? To je drugi nepovoljan argument za obranu.

Nadam se da će se ovaj put administratori potruditi da pronađu igrače koji igraju na više računa u ranijoj fazi igre. Na s7 ih je bilo previše a kasno su pronađeni pa se može reći da je zbog kašnjenja administratora donekle određen svijet. Ujedno se nadam da će administratori pronaći način kako da spriječe korištenje nedozvoljenih skripti za pljačkanje. Znam da za otkrivanje takvih skripti treba dosta posla, ali svakako se treba potruditi oko toga jer korištenjem takvih skripti igrači dolaze u nepravednu prednost pred drugim igračima.
 

DeletedUser

Guest
dobio sam ovakav izvještaj:

Naslov Otvorene prijave:
Poslano 04.04.12. 01:18:47
Prijave na čekanju


o čemu se radi?
 

DeletedUser

Guest
vidim samo neku od prije 4 dana ova ništa,ali možda je povučena


hvala na odgovoru
 

DeletedUser

Guest
To ti je sad novo. Izbaci ti neku listu plemena oko tebe i možeš im poslati prijavu za ulazak itd. :D
 
Top