Pitanja i odgovori

DeletedUser

Guest
imam pitanje :festa:

htio bi poslat upit podršci,ali da bude upućeno direktno Community Manageru tj. wickedu -di to mogu napravit?
 

DeletedUser

Guest
ma ne mora bit kao klasični upit podršci....nadam se da će se wicked izjasniti
 

Nimiz

Member
Reaction score
0
iman pitanje, danas mi se pojavilo kad farmam s pomočnikom svaki put kad kliknem opciju A ili B piše mi na srid sride monitora JEDINICE SU POSLANE, jel se može kako to isključit ili bar pomaknit sa sredine da ne smeta u farmanju!
 

DeletedUser

Guest
nije valjda da farmaš preko karte :(

Točno sam to htio napisati.

Dakle, za sve koji ne znaju. Kod pomoćnika se ne farma preko karte, već se klikne na "ikonicu" pomoćnika farmanja na traci s izbornicima u igri, te zatim vidite zadnja farmanja itd. Ondje samo klikate A i B i gotovo je za 3 min. :pivo:
 

Nimiz

Member
Reaction score
0
iman pitanje, danas mi se pojavilo kad farmam s pomočnikom svaki put kad kliknem opciju A ili B piše mi na srid sride monitora JEDINICE SU POSLANE, jel se može kako to isključit ili bar pomaknit sa sredine da ne smeta u farmanju!

za vašu info farmam preko karte i preko pomočnika, nije da vas se tiče ali meni tako paše!

I netrebam ničija pametovanja nego odgovor ali čini se meni da na ovom serveru nema osobe koja bi odgovorila!
 

DeletedUser

Guest
valjda nitko ne zna:predaja:-što se tiče farmanja...probajte 3-4 dana ne farmat i onda vam ne ostaje ništa nego opet po karti :zid:

p.s. nimiz,nemoj se nervirat ni ja ne dobijam odgovor,a sigurno postoje osobe koje znaju odgovor
 

whitewidow7

Member
Reaction score
0
valjda nitko ne zna:predaja:-što se tiče farmanja...probajte 3-4 dana ne farmat i onda vam ne ostaje ništa nego opet po karti :zid:

p.s. nimiz,nemoj se nervirat ni ja ne dobijam odgovor,a sigurno postoje osobe koje znaju odgovor

ili prevedeno kad se ide u napade pa se ne farma kao inace ste prisiljeni se vratiti na kartu bar nakratko nakon obavljenih noblanja :)

a drugo ima nas koji farmamo u 4-5 ujutro kad vecina spava pa nam se neisplati slati 77h daleko nego po karti u crkvi samo kupis sve za sebe bez drugih pa ti je u tom slucaju pomocnik nebitan

Citiraj:
Prvotno napisano od rastaqwe
a ja mislim da ni jedno ni drugo nije odgovor na pitanje.......


i nakraju dodemo do toga da je ganja u pravu :D
 

DeletedUser

Guest
za vašu info farmam preko karte i preko pomočnika, nije da vas se tiče ali meni tako paše!
I netrebam ničija pametovanja nego odgovor ali čini se meni da na ovom serveru nema osobe koja bi odgovorila!

Pa da reci ti njima, zašto bi bilo jednostavno kad može komplicirano! :zid:
A i odgovor si dobio, ide ovako; Koristi pomoćnik ispravno i sigurno ti se neće to pojavljivati..
 

Nimiz

Member
Reaction score
0
Pa da reci ti njima, zašto bi bilo jednostavno kad može komplicirano! :zid:
A i odgovor si dobio, ide ovako; Koristi pomoćnik ispravno i sigurno ti se neće to pojavljivati..

i kažeš danny naučio si igrat plemena!!!!!!!!!

moja baba bi ti rekla "bolje svašta ist nego svašta govorit"
 
Last edited:

DeletedUser

Guest
iman pitanje, danas mi se pojavilo kad farmam s pomočnikom svaki put kad kliknem opciju A ili B piše mi na srid sride monitora JEDINICE SU POSLANE, jel se može kako to isključit ili bar pomaknit sa sredine da ne smeta u farmanju!

Kao sto su ti i onni napisali imas 10x lakshi nacin :eek:k:


:pivo:
 

DeletedUser

Guest
Ne znam jesam li ja lud, al' mislim da Plemena News nisu objavljena još od početka sv7. Zanima me hoće li se objavljivati u narednim mjesecima? :pivo:
 
Top