Pitanja i odgovori

DeletedUser

Guest
očito vam je promaklo glasanje za postavke novog svijeta koji je ujedno bio i najavljen od strane glavnog admina.
točan datum početka će wicked objaviti vjerojatno već danas.
 

DeletedUser

Guest
očito vam je promaklo glasanje za postavke novog svijeta koji je ujedno bio i najavljen od strane glavnog admina.
točan datum početka će wicked objaviti vjerojatno već danas.

nisam znao,.novi sam dosta,..davno sam igrao,..jos na 11,..tako da ,.nisam bas u toku :)
 

DeletedUser

Guest
na hr-u igram tri godine i svake godine je bila pauza za Uskrs,a za Bajram to se uvijek dogovaralo između vođa plemena da se ne napada
 

DeletedUser

Guest
peace time na hr serveru vrijedi samo za božić i novu god.

nikada nije bilo službenih prekida napada za uskrs pa tako neće biti ni ove godine.
 

Toni

Active Member
Reaction score
11
očito vam je promaklo glasanje za postavke novog svijeta koji je ujedno bio i najavljen od strane glavnog admina.
točan datum početka će wicked objaviti vjerojatno već danas.

kad ce ta najava na kraju ?
 

PivceBre

New Member
Reaction score
0
Kada igrac dobije trajni ban, koliko vremena treba da njegova sela postanu barbarska ? :confused:
 

DeletedUser

Guest
7 dana traje brisanje računa , pa računaj zadnji put kada si se logovao :D tj kada si ban dobio

koliko tu pišeš po forumu pomislio sam da si igračina i još obrazovan ali očito moraš još naučiti osnovne stvari,račun se ne gasi nakon 7 dana kada dobiješ ban nego kada dobiješ stalni ban ili prevedeno 14 dana i 15-dan sela postanu barbari
 

robert deniro

Well-Known Member
Reaction score
152
nismo se naučeni rodili , učimo vremenom , neka si me ispravio :) ja za sebe nikada nisam rekao da sam igračina :) , i bana nikad primirisao nisam :eek:ok:


a za to obrazovanje ću prešutit , ne poznaješ me ni 1 % :)
 

DeletedUser

Guest
vule ti je objasnio ako je dobio trajni ban,nakon 14 do 15 dana gradovi mu postanu barbari
 

DeletedUser

Guest
koliko tu pišeš po forumu pomislio sam da si igračina i još obrazovan ali očito moraš još naučiti osnovne stvari,račun se ne gasi nakon 7 dana kada dobiješ ban nego kada dobiješ stalni ban ili prevedeno 14 dana i 15-dan sela postanu barbari

pa 7 dana je brisanje računa a ban je isto kao neaktivnost dakle 15 dana od zadnjeg ulaska sela pobarbare..
A vule jeli isto za sve banove? Mislim imaš ban kod kojeg te mogu napadati dok si pod zabranom, a imaš banuje te ali te ne mogu dirati.. Jeli to isto, takođe nakon 15 dana pobarbare sela? Nikad se prije niasm pitao baš sad mi pade na um, reko da znam..
 

DeletedUser

Guest
Najbolje i tajtočnje da vam na to pitanje odgovori netko od admina.Prije je bilo više banova jel nije bilo ovih upozorenja kao danas primjer poslije sittanja računa upozrorenje jel sitter slao rese pojačanja ili napade na istog igrača pa vi ne mozete. Prije toga nije bilo pa zato bilo banova često koji su bili 3 dana,7 dana,sve zavisi jel prvi puta greška,ili druga ....
Banovi bili sa dozvolom napada i sa zabranom napada,a ako je stalni ban on je uvijek bio sa zabranom napada.
Bilo je banova primjer sa 7 dana uz dopuštene napade i nako isteka 7 dana još vam se oduzmu bodove-primjer tri vaša grada i pretvore ih u barbare i te barbare napune deffom,koplja i mačevi,koliko grad bodovno velik toliko deffa unutra(10000 bodova selo-10000koplja+10000mačeva)

Tu sam samo naveo primjere koji su večinom bili na ba serverima,a za tajtocnije informacije neka admini daju odg.
 

marko125

Member
Reaction score
0
Ima li bilo koja mogucnost prebacivanja premiuma sa servera (.net) na server (.com.hr) a da nije dogovor medu dva igraca?
 

DeletedUser

Guest
Hvala. I još nešto.. za ta automatska upozorenja, sitteri.. tačnije djeljenje računa.. Evo primjer.. Imam ja dva računa na jednom svijetu, dali moram djeliti vezu? Već je sve automatski odradjeno, nit mozes slat rese, nit ikakve zajednicke akcije raditi.. praktično više ni ne možeš napraviti multi acc, jer ti veoma malo ili nikako ne koristi.. I jeli prikupljanje premiuma sa jednog acca preko prodavanja resursa pa lsanje na neki drugi acc da li se to smatra multijem? LP
 
Top