Pitanja i odgovori

DeletedUser

Guest
Probo sam se razvit gradit sto vise vojske, al nestignem, on uvijek napadne sa sve vise i vise i jednostavno neznam sta da radim
 

DeletedUser

Guest
Pogledaj na karti koja su plemena oko tebe, javi se susjedima, pokušaj ući u neko pleme da ti pomognu sa deffom.
Iako plemena nerado uzimaju igrače koji su postali farme.
Možeš se čak javiti i tom igraču koji te napada.

Ako ništa od toga ne upali nažalost opcija ti je restart na drugi kraj svijeta, a tamo se poveži sa susjedima još za vrijeme trajanja početničke zaštite da ti se opet ne desi ovo.
 

DeletedUser

Guest
argh, i javio sam se tom igracu i nist, cini mi se restart :/ evo slike stalno.jpg
 

DeletedUser

Guest
po ovom je stvarno najbolje krenuti iz početka i čim se preseliš javi se susjedima.
ako si početnik, razvijaj prvo selo kao deff.

sretno u nastavku igre! :)
 

bilokoje

Member
Reaction score
0
Mene jedna igrač stalnoooo napada, nestignem se ni razvit, evo njega, 10 puta dnevno, e sad me zanima, jel je moguce da se to nekak zaustavi, sve sam probo, hvala

saznaj nekak di on živi pa napadni ti njega :boks:

šala:kokice:
 

piplok

Active Member
Reaction score
0
Mene jedna igrač stalnoooo napada, nestignem se ni razvit, evo njega, 10 puta dnevno, e sad me zanima, jel je moguce da se to nekak zaustavi, sve sam probo, hvala

to ti se drug zove farmanje, nista zabranjeno, samo jako pozeljno i potrebno ukoliko mislis nesto postic na svijetu (to sto ti taj igrac radi)
tvoje je sad ili da krenes ponovo i pocnes od pocetka igrat kao on i samo pravit vojsku ili se nekako takticki natezat s njim
 
Last edited by a moderator:

DeletedUser

Guest
vidim i da ne riješavaš ništa od zadataka (ovo sa lijeve strane ekrana)... to ti je u startu odličan izvor resursa i vojske za farmanje... samo klikni na to i prati upute...

dobro si mu rekao,vojsku saljes na daleko farmanje kada nisi tu ili ako vidis da ti ide napad posaljes je u bararsko da ti se vrati poslije napada tako ces ustediti vojsku,a kada protivnik vidi da ti ne moze uzeti nista nece te vise napadati
 

miroje

New Member
Reaction score
0
Moze mi neko dati link od speed servera plemena gdje pocinjes sa izgradzenim selom i vojska se napravi za 15 minuta hvala
 

trollarn

Well-Known Member
Reaction score
23
takav speed mozes naci samo kod brazilaca al morat ces zbog vremenske razlike ostat budan do 5,6 ujutru :hmm:

ps. vojska se ne moze zakucat za 15 min treba duze na svakom serveru

link. www.tribalwars.com.br
 

Nimiz

Member
Reaction score
0
pozdrav zanima me ima li razlike u zabrani prebacivanja premijuma s sobzirom na način plačanja, primjerice bankovni transfer i kartično poslovanje?
 

DeletedUser

Guest
Sva pitanja o premiumu šaljite na podršku, sa obaveznom naznakom tipa ticketa -------> premium
 

miroje

New Member
Reaction score
0
trolan nisi u pravu igro sam jednom takav server gdje dobis selo totalno izgradzeno ali full i mozes raditi po selu 3 plemica i vojska je gotova pogotovo off vojska kompletna njuka je gotova za 15 minuta jer ja sam jednom na tom serveru poceo sa jednim selom i na kraju sam zavrsio na 35 milijuna bodova po danu sam osvajo po 100 sela i vise ali sad neznam koji je to server ali znam da je neki speed i puno je zanimljiviji server jer deffu treba pola sata da se napravi a farme su na 48 000 jedinica po selu
 

piplok

Active Member
Reaction score
0
ne znam da li je dopusteno posto to nije innov server, ali evo recu xxxxxxxxxxxx

to je taj server koji si igrao miroje ;)

evo i ja sad gledam, svasta nesto je izmijenjano na pocetnoj strani, ali ne zalazim previse posto postoji virus na stranici, snimi sebi AVG i uvjerit ces se ;)
 
Last edited by a moderator:

DeletedUser

Guest
Igrao sam server gdje početno selo ima 500k bodova, a farma podržava masu vojnika.
 

piplok

Active Member
Reaction score
0
ne znam da li je dopusteno posto to nije innov server, ali evo recu xxxxxxxxxxxx

to je taj server koji si igrao miroje ;)

evo i ja sad gledam, svasta nesto je izmijenjano na pocetnoj strani, ali ne zalazim previse posto postoji virus na stranici, snimi sebi AVG i uvjerit ces se ;)

hvala plava :)

kome treba link od servera neka mi se javi u pp
 
Top