Pitanja i odgovori

DeletedUser

Guest
zna li netko kad će se otvorit spam tema za sv14 (opet je nevidljiva)

vidio tamo neko pleme "vina" pa da ih popljujem pošteno...odavno imam ovu slikicu damižane,ne želim je mijenjat,a morat ću ako budu neki bezveznjaci.
 

bulldozer

Member
Reaction score
6
Da li bi se nekako moglo organizovati da se Plemena News objavljuju i na vanjskom forumu?
Jer, na primer, ako neko trenutno ne igra nijedan svijet (recimo ja :D), a volio bi povremeno pročitati o stanju na frontovima :)
 

DeletedUser

Guest
Tehničkih zapreka za tako nešto nema. Predložiti ću Wickedu ideju. Hvala na prijedlogu.
 

DeletedUser

Guest
Imal neko skriptu za manuelno biranje sela
da stavim u sktiptu za farmanje sela koja ja hocu da ne ubacujem pojedinacno onako :D
 

Toni

Active Member
Reaction score
11
Iman problema oko opere...
Kad saljem train(u ms naravno) konstantno mi off s plemkom prebaci u 3 il 4 napad,nikako da ostane onako kako sam namistia..

Zna li tko u cemu je problem ?!
 

DeletedUser

Guest
prazan tab - prvi plemic sa offom - plemic - plemic - plemic

pet tabova,na praznom držiš T i ne bi ga trebalo prebacit
 

Toni

Active Member
Reaction score
11
To radim,jos koji put stavim i prije traina,pojacanja ,al opet zna prebacit :S
 

Arma007

Member
Reaction score
4
Nekada produ brze informacije kada je manje podataka u ovom slucaju lakse je da proguli vojska sa 100 sjekira i plemic nego sjekire laka izvidaci ovnovi i plemic. Mislim da slanje internet podataka :D

Tako jedino rjesenje jeste da ubacis poslije prvog napada neki prazan tab. Ako me razumijes. Ili jednostavno ides ovako

1. tab off sa plemicem
2. tab google
3. tab 100 sjekira i plemic
4. tab 100 sjekira i plemic
5. tab 100 sjekira i plemic.
I onda dok loaduje tab sa GOOGLE neces imati problema i nece se mijesati :)
 

lara91@

New Member
Reaction score
0
mozete mi reci gdje da nadjem neka objasnjenja u vezi paladina?jer prvi put igram sa njim pa..
hvala
 

DeletedUser

Guest
a je li ima negdje objasnjenje za ova nova zimska sela.. sta se sa njima radi.. prvi put ovo vidim pa mi nije jasno..
 

Mr. Indigo

Well-Known Member
Reaction score
112
a je li ima negdje objasnjenje za ova nova zimska sela.. sta se sa njima radi.. prvi put ovo vidim pa mi nije jasno..

Pa mislim da nema, ja sam našao na Brazilskom serveru, al sve nešta ne Engleski, ne razumijem ja te španske i sl.
Ništa, ja msm da je cilj što više vojske izgubiti na njima, da bi bio 1. :woot:
 

Crni-Vitez

Member
Reaction score
6
Valjda sam postao zaboravan i nikako da se sjetim od kad do kad je ovo božićno nenapadanje.
Volio bi ako negdje piše pročitat, a nemogu pronać :confused:
 
Top