Prica

Status
Not open for further replies.

-sasuke-

Member
Reaction score
0
Jutros sam krenuo da putujem bosnom kad odjednom ugleda veliki kamion koji stoji nasred ceste bio
 

starcevica

Member
Reaction score
1
Jutros sam krenuo da putujem bosnom kad odjednom ugleda veliki kamion koji stoji nasred ceste,bio sam ...

(slobodno ubacite zarez gdje treba,da ima prica smisla)
 

-sasuke-

Member
Reaction score
0
Jutros sam krenuo da putujem bosnom kad odjednom ugleda veliki kamion koji stoji nasred ceste,bio sam kod
 

Glanza

Active Member
Reaction score
1
Jutros sam krenuo da putujem bosnom kad odjednom ugleda veliki kamion koji stoji nasred ceste,bio sam kod Ravke
 

Belay-BoY

Active Member
Reaction score
0
Jutros sam krenuo da putujem Bosnom, kad odjednom ugleda veliki kamion koji stoji nasred ceste,bio sam kod Ravke sa
 

Glanza

Active Member
Reaction score
1
Jutros sam krenuo da putujem Bosnom, kad odjednom ugleda veliki kamion koji stoji nasred ceste,bio sam kod Ravke sa Plavom
 

starcevica

Member
Reaction score
1
Jutros sam krenuo da putujem Bosnom, kad odjednom ugleda veliki kamion koji stoji nasred ceste,bio sam kod Ravke sa Plavom i
 

starcevica

Member
Reaction score
1
Jutros sam krenuo da putujem Bosnom, kad odjednom ugleda veliki kamion koji stoji nasred ceste,bio sam kod Ravke sa Plavom i Glanzom,tu
 

Belay-BoY

Active Member
Reaction score
0
Jutros sam krenuo da putujem Bosnom, kad odjednom ugleda veliki kamion koji stoji nasred ceste,bio sam kod Ravke sa Plavom i Glanzom,tu je
 

starcevica

Member
Reaction score
1
Jutros sam krenuo da putujem Bosnom, kad odjednom ugleda veliki kamion koji stoji nasred ceste,bio sam kod Ravke sa Plavom i Glanzom,tu je bilo
 

Glanza

Active Member
Reaction score
1
Jutros sam krenuo da putujem Bosnom, kad odjednom ugleda veliki kamion koji stoji nasred ceste,bio sam kod Ravke sa Plavom i Glanzom,tu je bilo previše
 

DeletedUser

Guest
Jutros sam krenuo da putujem Bosnom, kad odjednom ugleda veliki kamion koji stoji nasred ceste,bio sam kod Ravke sa Plavom i Glanzom,tu je bilo previše dosadno
 

Glanza

Active Member
Reaction score
1
Jutros sam krenuo da putujem Bosnom, kad odjednom ugleda veliki kamion koji stoji nasred ceste,bio sam kod Ravke sa Plavom i Glanzom,tu je bilo previše dosadno pa
 

DeletedUser

Guest
Jutros sam krenuo da putujem Bosnom, kad odjednom ugleda veliki kamion koji stoji nasred ceste,bio sam kod Ravke sa Plavom i Glanzom,tu je bilo previše dosadno pa je
 

Glanza

Active Member
Reaction score
1
Jutros sam krenuo da putujem Bosnom, kad odjednom ugleda veliki kamion koji stoji nasred ceste,bio sam kod Ravke sa Plavom i Glanzom,tu je bilo previše dosadno pa je Danny
 

DeletedUser

Guest
Jutros sam krenuo da putujem Bosnom, kad odjednom ugleda veliki kamion koji stoji nasred ceste,bio sam kod Ravke sa Plavom i Glanzom,tu je bilo previše dosadno pa je Danny opet
 

Glanza

Active Member
Reaction score
1
Jutros sam krenuo da putujem Bosnom, kad odjednom ugleda veliki kamion koji stoji nasred ceste,bio sam kod Ravke sa Plavom i Glanzom,tu je bilo previše dosadno pa je Danny opet napravio
 
Status
Not open for further replies.
Top