Prica

Status
Not open for further replies.

DeletedUser

Guest
Jutros sam krenuo da putujem Bosnom, kad odjednom ugleda veliki kamion koji stoji nasred ceste,bio sam kod Ravke sa Plavom i Glanzom,tu je bilo previše dosadno pa je Danny opet napravio problem
 

Glanza

Active Member
Reaction score
1
Jutros sam krenuo da putujem Bosnom, kad odjednom ugleda veliki kamion koji stoji nasred ceste,bio sam kod Ravke sa Plavom i Glanzom,tu je bilo previše dosadno pa je Danny opet napravio problem zbog
 

DeletedUser

Guest
Jutros sam krenuo da putujem Bosnom, kad odjednom ugleda veliki kamion koji stoji nasred ceste,bio sam kod Ravke sa Plavom i Glanzom,tu je bilo previše dosadno pa je Danny opet napravio problem zbog kojeg
 

Glanza

Active Member
Reaction score
1
Jutros sam krenuo da putujem Bosnom, kad odjednom ugleda veliki kamion koji stoji nasred ceste,bio sam kod Ravke sa Plavom i Glanzom,tu je bilo previše dosadno pa je Danny opet napravio problem zbog kojeg je
 

DeletedUser

Guest
Jutros sam krenuo da putujem Bosnom, kad odjednom ugleda veliki kamion koji stoji nasred ceste,bio sam kod Ravke sa Plavom i Glanzom,tu je bilo previše dosadno pa je Danny opet napravio problem zbog kojeg je pokušao
 
Last edited by a moderator:

-sasuke-

Member
Reaction score
0
Jutros sam krenuo da putujem Bosnom, kad odjednom ugleda veliki kamion koji stoji nasred ceste,bio sam kod Ravke sa Plavom i Glanzom,tu je bilo previše dosadno pa je Danny opet napravio problem zbog kojeg je pokušao pobjeci
 

DeletedUser

Guest
Jutros sam krenuo da putujem Bosnom, kad odjednom ugleda veliki kamion koji stoji nasred ceste,bio sam kod Ravke sa Plavom i Glanzom,tu je bilo previše dosadno pa je Danny opet napravio problem zbog kojeg je pokušao pobjeci ali
 

-sasuke-

Member
Reaction score
0
Jutros sam krenuo da putujem Bosnom, kad odjednom ugleda veliki kamion koji stoji nasred ceste,bio sam kod Ravke sa Plavom i Glanzom,tu je bilo previše dosadno pa je Danny opet napravio problem zbog kojeg je pokušao pobjeci ali Ravka
 

DeletedUser

Guest
Jutros sam krenuo da putujem Bosnom, kad odjednom ugleda veliki kamion koji stoji nasred ceste,bio sam kod Ravke sa Plavom i Glanzom,tu je bilo previše dosadno pa je Danny opet napravio problem zbog kojeg je pokušao pobjeci ali Ravka mu
 

DeletedUser

Guest
Jutros sam krenuo da putujem Bosnom, kad odjednom ugleda veliki kamion koji stoji nasred ceste,bio sam kod Ravke sa Plavom i Glanzom,tu je bilo previše dosadno pa je Danny opet napravio problem zbog kojeg je pokušao pobjeci ali Ravka mu nije
 

DeletedUser

Guest
Jutros sam krenuo da putujem Bosnom, kad odjednom ugleda veliki kamion koji stoji nasred ceste,bio sam kod Ravke sa Plavom i Glanzom,tu je bilo previše dosadno pa je Danny opet napravio problem zbog kojeg je pokušao pobjeci ali Ravka mu nije dao
 

Glanza

Active Member
Reaction score
1
Jutros sam krenuo da putujem Bosnom, kad odjednom ugleda veliki kamion koji stoji nasred ceste,bio sam kod Ravke sa Plavom i Glanzom,tu je bilo previše dosadno pa je Danny opet napravio problem zbog kojeg je pokušao pobjeci ali Ravka mu nije dao šamarčinu
 

Belay-BoY

Active Member
Reaction score
0
Jutros sam krenuo da putujem Bosnom, kad odjednom ugleda veliki kamion koji stoji nasred ceste,bio sam kod Ravke sa Plavom i Glanzom,tu je bilo previše dosadno pa je Danny opet napravio problem zbog kojeg je pokušao pobjeci ali Ravka mu nije dao šamarčinu jer
 

DeletedUser

Guest
Jutros sam krenuo da putujem Bosnom, kad odjednom ugleda veliki kamion koji stoji nasred ceste,bio sam kod Ravke sa Plavom i Glanzom,tu je bilo previše dosadno pa je Danny opet napravio problem zbog kojeg je pokušao pobjeci ali Ravka mu nije dao šamarčinu jer je
 

starcevica

Member
Reaction score
1
Jutros sam krenuo da putujem Bosnom, kad odjednom ugleda veliki kamion koji stoji nasred ceste,bio sam kod Ravke sa Plavom i Glanzom,tu je bilo previše dosadno pa je Danny opet napravio problem zbog kojeg je pokušao pobjeci ali Ravka mu nije dao šamarčinu jer je bio
 

-sasuke-

Member
Reaction score
0
Jutros sam krenuo da putujem Bosnom, kad odjednom ugleda veliki kamion koji stoji nasred ceste,bio sam kod Ravke sa Plavom i Glanzom,tu je bilo previše dosadno pa je Danny opet napravio problem zbog kojeg je pokušao pobjeci ali Ravka mu nije dao šamarčinu jer je bio dobro
 

Glanza

Active Member
Reaction score
1
Jutros sam krenuo da putujem Bosnom, kad odjednom ugleda veliki kamion koji stoji nasred ceste,bio sam kod Ravke sa Plavom i Glanzom,tu je bilo previše dosadno pa je Danny opet napravio problem zbog kojeg je pokušao pobjeci ali Ravka mu nije dao šamarčinu jer je bio dobro raspoložen
 

DeletedUser

Guest
Jutros sam krenuo da putujem Bosnom, kad odjednom ugleda veliki kamion koji stoji nasred ceste,bio sam kod Ravke sa Plavom i Glanzom,tu je bilo previše dosadno pa je Danny opet napravio problem zbog kojeg je pokušao pobjeci ali Ravka mu nije dao šamarčinu jer je bio dobro raspoložen pa
 

starcevica

Member
Reaction score
1
Jutros sam krenuo da putujem Bosnom, kad odjednom ugleda veliki kamion koji stoji nasred ceste,bio sam kod Ravke sa Plavom i Glanzom,tu je bilo previše dosadno pa je Danny opet napravio problem zbog kojeg je pokušao pobjeci ali Ravka mu nije dao šamarčinu jer je bio dobro raspoložen pa mu
 

Glanza

Active Member
Reaction score
1
Jutros sam krenuo da putujem Bosnom, kad odjednom ugleda veliki kamion koji stoji nasred ceste,bio sam kod Ravke sa Plavom i Glanzom,tu je bilo previše dosadno pa je Danny opet napravio problem zbog kojeg je pokušao pobjeci ali Ravka mu nije dao šamarčinu jer je bio dobro raspoložen pa je
 
Status
Not open for further replies.
Top