Prica

Status
Not open for further replies.

-sasuke-

Member
Reaction score
0
Jutros sam krenuo da putujem Bosnom, kad odjednom ugleda veliki kamion koji stoji nasred ceste,bio sam kod Ravke sa Plavom i Glanzom,tu je bilo previše dosadno pa je Danny opet napravio problem zbog kojeg je pokušao pobjeci ali Ravka mu nije dao šamarčinu jer je bio dobro raspoložen pa je nogom krenuo na Glanzu koji uzima torbicu od krzna i udari Belaya ali Belay uzvraca nogom udara i razbija čaše koje
 

Belay-BoY

Active Member
Reaction score
0
Jutros sam krenuo da putujem Bosnom, kad odjednom ugleda veliki kamion koji stoji nasred ceste,bio sam kod Ravke sa Plavom i Glanzom,tu je bilo previše dosadno pa je Danny opet napravio problem zbog kojeg je pokušao pobjeci ali Ravka mu nije dao šamarčinu jer je bio dobro raspoložen pa je nogom krenuo na Glanzu koji uzima torbicu od krzna i udari Belaya ali Belay uzvraca nogom udara i razbija čaše koje je
 

DeletedUser

Guest
Jutros sam krenuo da putujem Bosnom, kad odjednom ugleda veliki kamion koji stoji nasred ceste,bio sam kod Ravke sa Plavom i Glanzom,tu je bilo previše dosadno pa je Danny opet napravio problem zbog kojeg je pokušao pobjeci ali Ravka mu nije dao šamarčinu jer je bio dobro raspoložen pa je nogom krenuo na Glanzu koji uzima torbicu od krzna i udari Belaya ali Belay uzvraca nogom udara i razbija čaše koje je namijenio
 

-sasuke-

Member
Reaction score
0
Jutros sam krenuo da putujem Bosnom, kad odjednom ugleda veliki kamion koji stoji nasred ceste,bio sam kod Ravke sa Plavom i Glanzom,tu je bilo previše dosadno pa je Danny opet napravio problem zbog kojeg je pokušao pobjeci ali Ravka mu nije dao šamarčinu jer je bio dobro raspoložen pa je nogom krenuo na Glanzu koji uzima torbicu od krzna i udari Belaya ali Belay uzvraca nogom udara i razbija čaše koje je namijenio za
 

DeletedUser

Guest
Jutros sam krenuo da putujem Bosnom, kad odjednom ugleda veliki kamion koji stoji nasred ceste,bio sam kod Ravke sa Plavom i Glanzom,tu je bilo previše dosadno pa je Danny opet napravio problem zbog kojeg je pokušao pobjeci ali Ravka mu nije dao šamarčinu jer je bio dobro raspoložen pa je nogom krenuo na Glanzu koji uzima torbicu od krzna i udari Belaya ali Belay uzvraca nogom udara i razbija čaše koje je namijenio za pive
 

Belay-BoY

Active Member
Reaction score
0
Jutros sam krenuo da putujem Bosnom, kad odjednom ugleda veliki kamion koji stoji nasred ceste,bio sam kod Ravke sa Plavom i Glanzom,tu je bilo previše dosadno pa je Danny opet napravio problem zbog kojeg je pokušao pobjeci ali Ravka mu nije dao šamarčinu jer je bio dobro raspoložen pa je nogom krenuo na Glanzu koji uzima torbicu od krzna i udari Belaya ali Belay uzvraca nogom udara i razbija čaše koje je namijenio za pive i
 

DeletedUser

Guest
Jutros sam krenuo da putujem Bosnom, kad odjednom ugleda veliki kamion koji stoji nasred ceste,bio sam kod Ravke sa Plavom i Glanzom,tu je bilo previše dosadno pa je Danny opet napravio problem zbog kojeg je pokušao pobjeci ali Ravka mu nije dao šamarčinu jer je bio dobro raspoložen pa je nogom krenuo na Glanzu koji uzima torbicu od krzna i udari Belaya ali Belay uzvraca nogom udara i razbija čaše koje je namijenio za pive i tada
 

Glanza

Active Member
Reaction score
1
Jutros sam krenuo da putujem Bosnom, kad odjednom ugleda veliki kamion koji stoji nasred ceste,bio sam kod Ravke sa Plavom i Glanzom,tu je bilo previše dosadno pa je Danny opet napravio problem zbog kojeg je pokušao pobjeci ali Ravka mu nije dao šamarčinu jer je bio dobro raspoložen pa je nogom krenuo na Glanzu koji uzima torbicu od krzna i udari Belaya ali Belay uzvraca nogom udara i razbija čaše koje je namijenio za pive i tada počeo
 

Belay-BoY

Active Member
Reaction score
0
Jutros sam krenuo da putujem Bosnom, kad odjednom ugleda veliki kamion koji stoji nasred ceste,bio sam kod Ravke sa Plavom i Glanzom,tu je bilo previše dosadno pa je Danny opet napravio problem zbog kojeg je pokušao pobjeci ali Ravka mu nije dao šamarčinu jer je bio dobro raspoložen pa je nogom krenuo na Glanzu koji uzima torbicu od krzna i udari Belaya ali Belay uzvraca nogom udara i razbija čaše koje je namijenio za pive i tada počeo da
 

DeletedUser

Guest
Jutros sam krenuo da putujem Bosnom, kad odjednom ugleda veliki kamion koji stoji nasred ceste,bio sam kod Ravke sa Plavom i Glanzom,tu je bilo previše dosadno pa je Danny opet napravio problem zbog kojeg je pokušao pobjeci ali Ravka mu nije dao šamarčinu jer je bio dobro raspoložen pa je nogom krenuo na Glanzu koji uzima torbicu od krzna i udari Belaya ali Belay uzvraca nogom udara i razbija čaše koje je namijenio za pive i tada počeo da govori
 

-sasuke-

Member
Reaction score
0
Jutros sam krenuo da putujem Bosnom, kad odjednom ugleda veliki kamion koji stoji nasred ceste,bio sam kod Ravke sa Plavom i Glanzom,tu je bilo previše dosadno pa je Danny opet napravio problem zbog kojeg je pokušao pobjeci ali Ravka mu nije dao šamarčinu jer je bio dobro raspoložen pa je nogom krenuo na Glanzu koji uzima torbicu od krzna i udari Belaya ali Belay uzvraca nogom udara i razbija čaše koje je namijenio za pive i tada počeo da govori:Sta
 

Belay-BoY

Active Member
Reaction score
0
Jutros sam krenuo da putujem Bosnom, kad odjednom ugleda veliki kamion koji stoji nasred ceste,bio sam kod Ravke sa Plavom i Glanzom,tu je bilo previše dosadno pa je Danny opet napravio problem zbog kojeg je pokušao pobjeci ali Ravka mu nije dao šamarčinu jer je bio dobro raspoložen pa je nogom krenuo na Glanzu koji uzima torbicu od krzna i udari Belaya ali Belay uzvraca nogom udara i razbija čaše koje je namijenio za pive i tada počeo da govori:Sta ces
 

Glanza

Active Member
Reaction score
1
Jutros sam krenuo da putujem Bosnom, kad odjednom ugleda veliki kamion koji stoji nasred ceste,bio sam kod Ravke sa Plavom i Glanzom,tu je bilo previše dosadno pa je Danny opet napravio problem zbog kojeg je pokušao pobjeci ali Ravka mu nije dao šamarčinu jer je bio dobro raspoložen pa je nogom krenuo na Glanzu koji uzima torbicu od krzna i udari Belaya ali Belay uzvraca nogom udara i razbija čaše koje je namijenio za pive i tada počeo da govori: Sta ces popit?
 

Belay-BoY

Active Member
Reaction score
0
Posto je tema in-aktivna ide pod kljuc.


Autor teme (citaj onaj sto je otvorio temu), ima pravo otvorit temu ponovo( tako sto ce mi poslat poruku da je otkljucam, ili Glanzi)

Ovo vrijedi 21 dan nakon toga ide u ARHIVU
 
Status
Not open for further replies.
Top