Proziva ZAGOR

Jobube

Member
Reaction score
0
idi spavaj bolje ti je...:zzz:
dzabe vama sve kad nemozete da pobediti u ovom ratu....


Jo lika... pa nas se pola upce nije upustalo u taj rat. To samo sjeverozapadni dio plemena napada.. Da se ostatak ukljuci hehe.

Nebi nit htio govorit sto bi se desilo!

Al budes li bas zivcirao ... mogao bi je i ja lagano ukljucit.
 
Reaction score
0
E imam i ja nesto ja sam bio okruzen |NQ i |NQ-A i sva sela sam dao parklcu...da bi mene plemenska lady mene noblala trebala je napraviti plemeice bilo je tu i prijetecih poruka od igraca njih vise sa 2 tisuca...e i kada je plemenska sagradila plemici i sada ja vidim 5 napada svi iz istog sela to je sigurno pravi njuk i 4 plemica iza i sada ja min pred maknem vojsku i na 3 plemica jos povucem i ubijem a znate li sa cime me je napadala sa deffom zadnji 4 napad bilo je 3000 maceva i 3000 strijela i narvno sve je sp****** i tako da na kraju me nije ni uspila ni jedno selo osvojiti a parklc je imao sam 1 selo tamo kod njih u toj masi |NQ i |NQ-A i nemogu mu ni to 1 selo uzeti e a parklc sada vec 6-7 sela ima tamo to vam sve govori kako oni igraju...:hahaha::hahaha::hahaha:

A sto se duleta tice on je moj frend i ja njega postivam !:pivo:
 

experience

Member
Reaction score
0
ma salio sam se....ovo je iskreno jedna od boljih muzika koje san susre da neko ko nije iz plemena RASTA slusa:glazba::glazba: premda sam ja ipak najveci fan reggae-a..ali to i nije toliko ni vazno koliko su vazni reporti u ovom klipu....kad spucaju sav deff i kda im se polijepi po vasim zidovima nije problem se usetat u prazna sela....to bi i ja zna.... :hmm::hmm:
 

digitalplayer

New Member
Reaction score
0
:glazba: :glazba:eh.. vi mladi ne znate što je glazba... old school rock... meni je pjesma dobra ne znam što vam ne valja u pjesmi al ajd... o ukusima se ne raspravlja!! :glazba: :glazba:

a i da nije toliko bitna glazba ja sam htio staviti slike... al mi server nije dao jer ih je navodno previše pa sam zato pravio video
 

digitalplayer

New Member
Reaction score
0
kad opet nakupim reporte stavim jednu pjesmicu koja je prava za subotu navečer :)) i malo bolji efekti jer je ovo pravljeno s movie maker :))

vidjet ću kako će kickass napraviti pa da njega nadmašim
 

kickyourass

Member
Reaction score
0
kad opet nakupim reporte stavim jednu pjesmicu koja je prava za subotu navečer :)) i malo bolji efekti jer je ovo pravljeno s movie maker :))

vidjet ću kako će kickass napraviti pa da njega nadmašim

ček nemoj još ništa pravit-sad sam ja na redu-alo duže traje jer sad nisam doma + večreas otvaranje ljetnih igara u dubrovniku..
 

DeletedUser

Guest
Amater ne kaki puno, sam si bio u INQ-U i trazio si deff u neka sela ...
kad bih neko iz INQ-a pravio taj clip nebi bilo kraja od izvestaja :hahaha:

Amater jes da si mi drug, al' me sad iznervira...:pivo:
 
Reaction score
0
Oprosti dule ja NE IGRAM vise sva sela sam podjelio a to sto ti kazes da sam trazio defff pa od koga...zna i svecenik sa cime vi napadate neodnosi se na teb...nego npr. marko125 pa taj napada pola off pola deff samo ga pitaj i vi takve igrace imate u |NQ i |NQ-A


Ajd dule jedno :pivo: :eek:k:
 

digitalplayer

New Member
Reaction score
0
ajde dule stavi onda izvještaje od nas da vidim tko napada s deffom... mislim ono ne znam čemu ovo prepiranje i čemu tolika strka ako ratujemo ne moramo se vrijeđati... ovaj video je napravljen samo zato da pokažem tebi s čim napadate i onda još nešto pričate okolo... mislim ono možda si dobar čovjek al ajd malo ohladi i pogledaš što tvoje pleme radi i kako se ponaša u ratu....

bolje tvoje vrijeme što trošiš ovdje odi na svoj forum i napravi tutorial kako se gradi vojska... ako i ti ne mješaš i šalješ deff za napad...

a ako si blizu Osijeka slobodno navrati na :pivo: pozz
 
Last edited:
Top