Raspuštanje plemena -REV-

Rewcrew1

Member
Reaction score
25
doctore gledam sad ti 3 , a da smo mi ostali realno prvi bi bili , u koliko naravno doticni ne bi noblo duplo vise free sela , al' o tom po tom :$

http://prntscr.com/djy0ga-Najjaci racun Crowsa :D

I nikad , al' bas nikad mi nije bilo jasno ,fronte dvije igram akcija na bruku sela ja imam nuka najvise u plemenu saljem nuke atila nobla , stoji moja rezarvacija na selu od Ljubinka prazno selo cekam 25 min da mi se plemke vrate Marko salje poruku kaze brate bi li prepustio mi ovo selo oi Hitlere i boze znaci Marko i Doctor dva pohlepna igraca ,samo sto je Doctoru ovaj idol pa se ponasa tako , al npr na sv27 ce biti jako lahko noblat njegovo pleme jer cemo samo njega fejkat ,a on ce se deffati ,a mi cemo ove ostale kupiti lagano sportski , pisi propalo :D

Joj sve neki umjetnici majko mila :p
 

damir-tz

New Member
Reaction score
3
Jbt ja mislio mi (CROWS) pobijedili na 24. Udjem ovdje i vidim da su pobijedili ovi iz "revolucije". o_O
 

mejra

Active Member
Reaction score
48
Covjek je osvojio,sto ne mozemo reci za tebe :) niti za ikoga iz revolucije
CROWS pobjednici
 

Ludi petak

Active Member
Reaction score
175
nije niko osporio crows da su osvojili -.- ,pa dobro neko je plitak ko planinski potočić hahahahahahaha
 

damir-tz

New Member
Reaction score
3
igracino, zasto nisi dok je jos igro u ratu?

Pa zasto on meni ne uze ni jedno selo kod 5000 napada i 40 plemica (ne train-ova jer je svaki ubacen iza nekog fejka ili offa)?? Imao sam jake igrace iza sebe tj. pleme. Ima li i jedan igrac CROWS-a ili EKIPE da ga ovi iz revolucije ovdje ne podcjenjuju? Ja sam botina teska, pusti mene. ;)
 

Lord pamy

Active Member
Reaction score
38
Pa zasto on meni ne uze ni jedno selo kod 5000 napada i 40 plemica (ne train-ova jer je svaki ubacen iza nekog fejka ili offa)?? Imao sam jake igrace iza sebe tj. pleme. Ima li i jedan igrac CROWS-a ili EKIPE da ga ovi iz revolucije ovdje ne podcjenjuju? Ja sam botina teska, pusti mene. ;)
na svakom selu ti je ostala sreca ispod 20, samo zato sto ti ih je dzokavac sjeko sa svog, inace jedini kojeg cijenim tamo ko igraca, a da si botina teska, to je lijepo kad priznas da ti ne bi morali dokazivat, a uostalom ovo ti govori samo za sebe kakav si igrac, uzivaj :cool:
http://prntscr.com/dkauf2
 

damir-tz

New Member
Reaction score
3
na svakom selu ti je ostala sreca ispod 20, samo zato sto ti ih je dzokavac sjeko sa svog, inace jedini kojeg cijenim tamo ko igraca, a da si botina teska, to je lijepo kad priznas da ti ne bi morali dokazivat, a uostalom ovo ti govori samo za sebe kakav si igrac, uzivaj :cool:
http://prntscr.com/dkauf2

Druze moj nema te slike, statistike, koja moze mene poniziti. Ja sam svoj "posao" radio najbolje sto sam mogao. Necu da slikam bezz poruke u kojima Dzo pravi akciju i ja mu nudim, lupam, 15 nuka, a on kaze ne treba ima za sada 100 nuka ostavi to za sledecu akciju za dan, dva. A ta statistika, sad gledam, to me i ne zanima. 15 kao napdac, ukupno 23, pa i nije toliko strasno. Nezz mozda je to za bota kao mene i previse. ;);)
 

Lord pamy

Active Member
Reaction score
38
Druze moj nema te slike, statistike, koja moze mene poniziti. Ja sam svoj "posao" radio najbolje sto sam mogao. Necu da slikam bezz poruke u kojima Dzo pravi akciju i ja mu nudim, lupam, 15 nuka, a on kaze ne treba ima za sada 100 nuka ostavi to za sledecu akciju za dan, dva. A ta statistika, sad gledam, to me i ne zanima. 15 kao napdac, ukupno 23, pa i nije toliko strasno. Nezz mozda je to za bota kao mene i previse. ;);)
ako je onaj posao sto si ti radio najbolje sto znas, onda je rijec bot za tebe preblaga :cool:
 

Ludi petak

Active Member
Reaction score
175
Bot ali NAJJACI!!! ahahahahaha Idi momak osnuj novo pleme, ovo na 24 je bilo limunada cak i za mene.
očito ti ne kontaš furku ovog foruma ,al de hajd :D svaka vama čast za osvajanje na kakav-takav način,i vidjet ćemo se mi još sa tim limunada plemenima :) :)
 
Top