Raspuštanje plemena -REV-

Dzokavaac

Active Member
Reaction score
54
voli vas dzokavac sve. blesani jedni, i pobjednike, i gubitnike koji su trebali biti pobjednici hhaaha
 

Lord pamy

Active Member
Reaction score
38
I činjenicama, i šalama i pošalicama.

Odoh sada da spavam, ustat ću u podne, jer mogu. Laku noć nezasluženi gubitnici :D
Živi u nadi i klepeci usima, ali cinjenica je da nemas dovoljno dobar odgovor, pa skreces lagano sa teme, laku noc, uzivaj :D
 

Marko Antonije

Active Member
Reaction score
56
Napisah ti odgovor u 3 dijela, iscjepkalo me, ne može preko 1000 riječi u jednoj objavi.. Jbt, ja mislio ubica može puno srati..

Daj Damire de mi reci na kraju, ko je osvojio 24 ? Ja po pamyjevoj priči nikako da skontam.. Sve nešto ko bolji , bolji, a ja nigdje ne vidim nikoga od njih tamo :D
 

Ludi petak

Active Member
Reaction score
175
hahaha
Hahahah pami rasuo te Marko u djeliće male majehne hahaha
i kad ti meni nešto napišeš za pjanu :D hahhahahaha zavuko si se u guzicu jarane ne postoji haman tvoje ja.pa tvoj te vodja vrijedja da bi čak kao igrač dkla iznoblo barbare hahahhahhhahhhaahhhaah zavuci se dublje smrdo
 

Marko Antonije

Active Member
Reaction score
56
hahaha

i kad ti meni nešto napišeš za pjanu :D hahhahahaha zavuko si se u guzicu jarane ne postoji haman tvoje ja.pa tvoj te vodja vrijedja da bi čak kao igrač dkla iznoblo barbare hahahhahhhahhhaahhhaah zavuci se dublje smrdo
A ti pročitaj gdje gore piše "početni DKL
", i ne prosipaj se više.
 
Top