Raspuštanje plemena -REV-

Lord pamy

Active Member
Reaction score
38
Bot ali NAJJACI!!! ahahahahaha Idi momak osnuj novo pleme, ovo na 24 je bilo limunada cak i za mene.
Limunada decko, kad ne budes noblao pola svog plemena (DKL), onda ove na claim sto su isli iz CROWSA, pa na kraju ovo sada sto noblas kad su pobrisani racuni, i kad budes sudjelovao u pravom ratu, tek tada mozes nekome nesto reci, do tada nisi dostojan i nemas dovoljno valjanih argumenata ;)
 

damir-tz

New Member
Reaction score
3
A furka ovog foruma je?? Bazljegate nesto o Marku, skriptama, deffu, fejkanju i cemu sve ne. Cestitaj i idemo dalje. Mani me tog sr*nja oko sjece i ostalih tehnikalija u igrici. MOJA Selma naucila da sjece train, da ne govorim o ostalim igracima.
 

Lord pamy

Active Member
Reaction score
38
A furka ovog foruma je?? Bazljegate nesto o Marku, skriptama, deffu, fejkanju i cemu sve ne. Cestitaj i idemo dalje. Mani me tog sr*nja oko sjece i ostalih tehnikalija u igrici. MOJA Selma naucila da sjece train, da ne govorim o ostalim igracima.
kao i obicno, dođe neki frajer i ne procita temu od pocetka, u prvom postu na ovoj temi sam rekao realno stvari i cestitao vam na pobjedi, a onda dođu misevi poput tebe sto su umislili da znaju igrat pa onda neke prozivke vuku, a nigdje ih se nije vidilo dok je rat trajao, i tako dalje, post po post, ova tema i dalje aktivna
 

damir-tz

New Member
Reaction score
3
Limunada decko, kad ne budes noblao pola svog plemena (DKL), onda ove na claim sto su isli iz CROWSA, pa na kraju ovo sada sto noblas kad su pobrisani racuni, i kad budes sudjelovao u pravom ratu, tek tada mozes nekome nesto reci, do tada nisi dostojan i nemas dovoljno valjanih argumenata ;)

Dostojan i te kako. Ovo je koliko ja vidim forum svijet 24, a to znaci da pricas sa clanom pobjednickog plemena. :D Igracima koji su odustali ili stavili racun na brisanje ne mogu dopustiti da gaze po 9+ mjeseci mog igranja na ovom svijetu. Ja sam ga igrao 24/7 i ti mi mozes samo cestitati.
 

Lord pamy

Active Member
Reaction score
38
Dostojan i te kako. Ovo je koliko ja vidim forum svijet 24, a to znaci da pricas sa clanom pobjednickog plemena. :D Igracima koji su odustali ili stavili racun na brisanje ne mogu dopustiti da gaze po 9+ mjeseci mog igranja na ovom svijetu. Ja sam ga igrao 24/7 i ti mi mozes samo cestitati.
evo ti sad ovdje napisi sta si to ti vrijedno spomena u ratu napravio, nitko ti nista nece prigovorit prvi ja, samo pazi da bude istina , i nemoj izvalit nesto da se ne smijemo ovdje puno ;)
 

damir-tz

New Member
Reaction score
3
Ma sta si objasnio. RL??? Sta sam ja? Robot? Ti si samo sa prvim postom pokusao ublaziti
evo ti sad ovdje napisi sta si to ti vrijedno spomena u ratu napravio, nitko ti nista nece prigovorit prvi ja, samo pazi da bude istina , i nemoj izvalit nesto da se ne smijemo ovdje puno ;)

Pokusat cu.
 

Marko Antonije

Active Member
Reaction score
56
Ja se ne volim javljati ovdje, barem ne bez dobrog razloga, ali brate mili, pamy, jesi ti normalan ? Po tvojoj priči, svi smo mi debili, statistika je na vasoj strani, nitko od nas ne zna igrati. Šta si onda ti, ako si izgubio od hrpe debila? Reci mi, zar te tako jako boli ?
 

Lord pamy

Active Member
Reaction score
38
Ja se ne volim javljati ovdje, barem ne bez dobrog razloga, ali brate mili, pamy, jesi ti normalan ? Po tvojoj priči, svi smo mi debili, statistika je na vasoj strani, nitko od nas ne zna igrati. Šta si onda ti, ako si izgubio od hrpe debila? Reci mi, zar te tako jako boli ?
Ti mi nabroji 5 racuna reko sam ti koji su ti dobili rat, osim nas iz REV-a i vandala i elysiuma, i tek kad to uspijes nac, a neces nikad, onda cemo pricat
 

damir-tz

New Member
Reaction score
3
Mislim da je glupo da tebi pisem sta sam uradio za SVOJE pleme. DKL zna sta sam radio tamo, (Rew, Thedoctor i ostali) a, Marko i Dzo znaju sta sam radio u CROWS. Ako mene pitas jesam li zasluzio da budem u pobjednickom. Jesam.
 

Rewcrew1

Member
Reaction score
25
Svako ko kaze protiv Damira sta moze mi se saget , momak je extra lik , i extra igrac nije toliko savrsen al zna sve osnove i ima sve potrebno da bude u vrhu gdje god da doddje , Damire ne slusaj druge , aBd jedan od naredni par svijetova ponovo idemo zajedno , da ne znas da igras il' bilo sta slicno u tom kontekstu medju onolikim igracima ja te licno ne bi izabro da ides s nama u crows tako da .. momak je meni pomago dosta dok sam bio u crowsu od deffa sjece i svega i bio je tu kad niko drugi nije ,ajd sad sut karta <3.
 

Lord pamy

Active Member
Reaction score
38
Mislim da je glupo da tebi pisem sta sam uradio za SVOJE pleme. DKL zna sta sam radio tamo, (Rew, Thedoctor i ostali) a, Marko i Dzo znaju sta sam radio u CROWS. Ako mene pitas jesam li zasluzio da budem u pobjednickom. Jesam.
zar nisi maloprije reko da ces pokusat? HAHAHAHAHAHAHHAHAHA, pa ne pada nista na pamet, hajde ti jarane lagano idi tamo noblaj sad ti je sve free, i uzivaj, ;)
 

Marko Antonije

Active Member
Reaction score
56
Ti mi nabroji 5 racuna reko sam ti koji su ti dobili rat, osim nas iz REV-a i vandala i elysiuma, i tek kad to uspijes nac, a neces nikad, onda cemo pricat

I svi vi moji prebitni igraci koji ste "mi osvojili svijet" , kako to da ste ga ispušili na kraju? Moji najbolji igraci, pa zar niste mogli pobijediti i mene i ekipu koja je ostala sa mnom? A ček da, izgubili ste zbog neaktivnosti

Spusti se na zemlju maleni, noblao si barbare koji se ni branili nisu, i ovdje nesto pričaš, ti mi zaslužan za nekakvu pobjedu. Pa barbare bi početni dkl iznoblao.. Plači još malo igračino.

Zaboravio sam reći u onoj velikoj poruci, da ste se javljali i rewu u slučaju gubitka da ce te mu dati sela samo da ne budem 1. To sam saznao prije tjedan dana, on mi je rekao, da ne slažete slučajno da je zbog toga otišao na rr. Boli li te gledati poredak ?
 

Lord pamy

Active Member
Reaction score
38
I svi vi moji prebitni igraci koji ste "mi osvojili svijet" , kako to da ste ga ispušili na kraju? Moji najbolji igraci, pa zar niste mogli pobijediti i mene i ekipu koja je ostala sa mnom? A ček da, izgubili ste zbog neaktivnosti

Spusti se na zemlju maleni, noblao si barbare koji se ni branili nisu, i ovdje nesto pričaš, ti mi zaslužan za nekakvu pobjedu. Pa barbare bi početni dkl iznoblao.. Plači još malo igračino.

Zaboravio sam reći u onoj velikoj poruci, da ste se javljali i rewu u slučaju gubitka da ce te mu dati sela samo da ne budem 1. To sam saznao prije tjedan dana, on mi je rekao, da ne slažete slučajno da je zbog toga otišao na rr. Boli li te gledati poredak ?
Meni da je bio cilj ostati u CROWSU ja bi ostao, a posto ne volim ove sto sve podrede sebi kako bi osvojili svijet zato sam i izasao, a jel bola jos ne odgovori sto ste nas molili da se vratimo kad bi ono sa dzokavcom, sto si od dine htio pomoc kad smo bili u naletu, sto jos nisi nabrojao tih 5 racuna, zasto si trco sa faksa da dajes fejk skripte, pa mislio odustat kad si vidio da ne fejkaju tvoji, zasto su u ti u 3 polja udaljenim selima od fronta bile baklje i jos puno toga, dobio si server, cestito sam vam, ali smiri ove svoje pulene koji veze s vezom nemaju, evo ima iducih servera pa cemo se poigrat, a ti dodji pojavi se sa tom svojom ekipom, pa idemo ispocetka, i bola pozdravi mi volfija, jel nabio 10M porazenih, i jos nesto marko igracino, sa duplo manje sela sam imo vise porazenih u napadu od tebe, zar to nije malo sramota?
 
Top