Raspuštanje plemena -REV-

pjana

Well-Known Member
Reaction score
322
Hahahahaahahahahahahahahhaahahahhaahahhahhahhaahhahahaahhahahahaahhahahahaahhaahahhahahahahahahahahaahha

Mogu jos al mi mrsko evo me na solji serem, israo sam govno skoro pa ko doktor

Inbus
 

Lord pamy

Active Member
Reaction score
38
Spavate li mirno revolucijo?????
Bili ste jaki ali ne dovoljno,nadjacali smo vas kako sa selima tako i sa taktikom....
Ubica me jest molio da predjem u to neko pleme,ja sam postavio ultimatum da se kublaj stavi na claim,na sto je on bio i pristao i eto kakav vam je bio najjaci igrac,naravno ja ne bi presao jer Marko je bio vodja kakav se moze traziti....I nemojte se izvlaciti to je bila zajebancija i tako neke stvar...
Ne znam sad ko se smijao kad sam rekao da cu zavrsiti u top 3,pretpostavljam btr ali ko god da je ja cu mu reci samo ovo:
HAHA...
Lijep pozdrav za "revolucionare" i za ove sto nisu igrali a komentarisu ,svi znamo ko su oni
Mislio sam da je gotovo sa ovim prepucavanjem mjkmi moje, al kad potezete i kad se vec pravite pametni i opet trcite pred rudo, hajde da vam i ja pokazem genijalnost kojom sam vas mogo sjebat do kraja, al nisam htio na takav supacki nacin, da skratimo pricu:

Marko nabroji mi 5 racuna koji su ti doprinijeli da dobijes rat na 24 prije pocetka revolucije, osim Vandala i Elysiuma, i naravno nas iz REV jer se zna da smo mi taj rat dobili, eto nabroji mi 5 racuna, imo si CROWS, SWORC I EKIPU, znaci oko 90 igraca, eto samo ih nabroji i iznesi dokaze sa kojima su oni nesto uradili, necu ti vise nista reci, samo pazi da se ne izvalis da se svi ovdje smijemo,

Anele, taman kad sam mislio da si se opametio opet si poceo, evo jedna cinjenica za koju nitko nije znao, osim mene i jos jednog covjeka, cak ni sam Anel, pazi sad ovo, Anele imo sam ti sifru od racuna mogo sam ga razjebat u roku sat vremena, sjecas li se momka koji se zove Mate Stipanovic?

Marko, kad si bio tako mocan, zasto si trazio od Dine pomoc sa racuna Hilter, i sad imam te poruke, nakon sve one svađe sa Dinom, opet si se prepo ko pickica kad smo bili u naletu i trazio si da ti on odaje informacije sa Hiltera, gdje idemo i sta radimo, znaci nakon sto ste zakrvili i posvađali se opet si trazio pomoc od njega, a Dino uziva gledajuci kako ga molis za pomoc, a meni vamo prenosi ja placem od smijeha, i ti ces mi pricat o nekoj moci, i ono kad si izvalio da je CROWS najjaca ekipa na hr serveru, najveca smijurija koju sam ikad vidio, haj sad odjebite vise vi koji postojali niste dok nije poceo rat sa razvijenim selima, restartani se poceli ovdje javljat

Evo sad imate priliku da se dokazete na 27 Anele, a garantujem ti, raspast cete se prije nego sto i ocekivajte, sad uzivajte u tom 24, tesko da cete ikad vise ista osvojit, i pozdravio te Mate ;)
 

TheDoctor.

Well-Known Member
Reaction score
185
hahahah jel mislis da nisam znao da ste imali sifru?
Pa sta mislis zasto sam promijenio odmah sljedeci dan eeeee pami pami nemoj tako bre...
 

pjana

Well-Known Member
Reaction score
322
Hahahahahhahahahaha kakav preokret situacije oko sifre ali ipak to nije ni preokret nego smo svi oduvijek znali da je doktor glup pa je nasjeo na neke lazne skype racune naloge profile sta ima.gusti od jagode samo i nista vise
 

TheDoctor.

Well-Known Member
Reaction score
185
Pa nebitno ko je bio taj na skypu...
Sifra je promijenjena isti dan,znali ste gdje su mi off i deff sela i udarili ste...
Sad se sami odajete koliko zapravo prljavo ste igrali...
Samo sto vas ubica nije cijenio iako ste tako igrali...Ako si bio toliko bitan revoluciji sto je ubica htio te na claim
 

Kublaj-kan

Member
Reaction score
11
O čemu bola ti pričaš , ti neka igračina pa ćeš uvjetovati claim našeg acca -.-"
Već si me počeo živcirati ,još ti jednom fino kažem unormali se i marku uz nogu :D
 

pjana

Well-Known Member
Reaction score
322
De marko spusti ovo malo na zemlju hahahahahahahah

Ne daj mu da ti ga pusi toliko nece mu bit dobro



Sunce drago
 

TheDoctor.

Well-Known Member
Reaction score
185
Bitni su rezultati....Pamti se pobjednik a ne oni koji su izgubili...
Ode sad po nesto pa kad se vratim ocekujem niz glupih komentara kako ste vi bili bolji,kako smo mi imali vise sela,kako je marko prljav igrac i tako te glupe stvari
 

MrDoniuss

Active Member
Reaction score
46
hahhahahahahhah pa koji kurac onda ti pricas na ostalim svijetovima kad si popusio restart prije nego sto je poceo svijet
 

Lord pamy

Active Member
Reaction score
38
Pa nebitno ko je bio taj na skypu...
Sifra je promijenjena isti dan,znali ste gdje su mi off i deff sela i udarili ste...
Sad se sami odajete koliko zapravo prljavo ste igrali...
Samo sto vas ubica nije cijenio iako ste tako igrali...Ako si bio toliko bitan revoluciji sto je ubica htio te na claim
E boze moj ove budale, ja jedno pricam on totalno deseto, ti ces nekom uvjetovat claim neki jel, sifra na racunu je promjenuta nakon 24h, do tad sam ti sve mogo razjebat da sam htio, a prljava igra, izvini ali nisam ja kriv sto si ti glup i sto si nasjeo na moju prevaru, koju cu uskoro ovdje da okacim, a sto se tice tog claima, hoces li da zovem ubicu i da ti kaze kako smo se ja i on tu vecer zajebavali dosadno nam bilo, nocna ko i uvjek tu, i on se uhvatio tebe trat ne bi li izvuko neke informacije od tebe znajuci da si glup, cuj mene da stavi na claim, sve sta je kretalo bilo koja akcija nije mogla ic bez moje suglasnosti, e moj debilu
 

pjana

Well-Known Member
Reaction score
322
To doktore evo ti i 200pb od mene za pomocnik da malo ta sela dignes na max dobijes bodova
 

Ludi petak

Active Member
Reaction score
175
sto je najtuznije od svega dobio je i na 22 i na 24
dobio bi i na 25 da nije dini pušio s vremena na vrijeme,ili da je izašo smajketu dokazat da nema pojma hahahahahahha,ne znam reče da ovo nije prvi svijet 24 koji je osvojio .......šta ima prije???
 
Top