Rastafarians.

Status
Not open for further replies.

DeletedUser

Guest
Ime saveza: Rastafarians.
Tag saveza: RAST@
CoA:
user_image.php


Osnivač saveza/Kontakt osobe: WhiteWidow7/Navedeno na profilu plemena


Kratak opis saveza:

RAST@ pleme sačinjavaju članovi originalnog RASTA plemena sa Svijeta 1, pojačanih s par novih članova koji su zanat stjecali na .net serverima više od dvije godine. Vrlo aktivni, organizirani i vješti u TWu.

Lokacija plemena je vidljiva s mape, pri čemu smo se sa dva igrača u K54 prijateljski razišli, iz raloga nepovezanih s njihovom lokacijom.

6nukyh.gif


Po našem mišljenju, ovo je najjači kontinent, s obzirom da su tu Daltoni i Pro Balcanum, tako da je konkurencija dosta jaka, što nam u potpunosti odgovara. Mišljenja sam osobno da pleme koje prevlada u K55 će na kraju biti dominantno pleme u svijetu.


Trenutno od TOP 10 igrača, petoro je iz RAST@ plemena, uz 2-3 na pragu ulaska u TOP 20.

15840ut.png



Također, od ukupno 5 skauta prisutnih u svijetu, svih 5 pripada RAST@ plemenu. Za očekivati je da će RAST@ biti i prvi do LC. Naravno, za očekivati je da će nakon toga uslijediti lagani pad u poretku, kojeg će vrlo brzo zamijeniti streloviti uspon, iz razloga koje nadam se ne trebam pojašnjavati.


Regrutacija je zasad zatvorena, ali nije isključena mogućnost naknadne regrutacije izvrsnih igrača izvan K55. Naravno, bit će vrlo selektivna;)
 

DeletedUser

Guest
Super si ovo napravio i lijepo, da nisam u K44 mozda bih cak i razmislio zbog ovog PnP-a da udjem u trajb hehe
 

kickyourass

Member
Reaction score
0
Po našem mišljenju, ovo je najjači kontinent, s obzirom da su tu Daltoni i Pro Balcanum, tako da je konkurencija dosta jaka, što nam u potpunosti odgovara. Mišljenja sam osobno da pleme koje prevlada u K55 će na kraju biti dominantno pleme u svijetu.


Trenutno od TOP 10 igrača, petoro je iz RAST@ plemena, uz 2-3 na pragu ulaska u TOP 20.

ne podcjenjuj barbare ;)

i mi smo tek počeli 2 dana kasnije -ali vama svaka čast što se najbolji ali što drugo za očekivat-vukove :D
 

DeletedUser

Guest
kao prvo hvala na podršci kickyourass! barbari su svi na kontinentu 54 tako da če biti zanimljiva igra. ;)
 

DeletedUser

Guest
Sta reci nego,puno srece ;) Bice zanimljivo na k54,iskusna plemena ;)
 

DeletedUser

Guest
Prva laka konjica je istrenirana, i pripada nama:)

Nadao sam se da cu ja bit prvi do nje, al me pretekao kolega. Vec ce on platiti za to:). Ostaje mi cinjenica da sam bio prvi do maceva, treci do sjekira, i prvi do skauta.


I nije mi bila namjera podcjenjivati Barbare, nisam igrao s1 tako da ne znam nista o plemenima osim onoga sto mogu iscitati iz foruma i s2.

Doduse, brat mi je u Barbarima u s1, tako da se lako mogu informirat.
 

DeletedUser

Guest
Imaš bogat riječnik i vrlo promišljene rečenice što se tiče opisivanja!

Savez ti izgleda odlično prema ovome što si rekao!

De mi reci kako si napravio ono s mapom???
To me zanima!
 

DeletedUser

Guest
Maeglin danas u 14:28 sati
i poanta je ove igre ratovati, cekam te. pusica
HaDokken danas u 14:25 sati
A onda izgleda da ce biti zabavno u nasih 13x13:)
Maeglin danas u 14:24 sati
imam i ja nije mi ovo prva takva igra...
HaDokken danas u 14:22 sati
Pa ne mislim da jesam, imam dovoljno iskustva iza sebe da mogu tako nesto reci. Ali ne forsiram nikoga, slobodno ostani, ako me prerastes i savladas, cestitam i svaka cast.
Maeglin danas u 14:17 sati
malo smo se umislili
HaDokken danas u 12:16 sati
Zdravo.


Kao što možete vidjeti, poprilično brzo se razvijam, a kako vrijeme prolazi ići će to sve brže i brže, s obzirom da imam preko dvije godine iskustva s ovom igrom.

Ono što sam htio predložiti jest da restartate, i počnete s novim gradom. Vi ćete tako imati priliku da započnete u području u kojem nema ovako aktivnih igrača, dok ću ja dobiti novu farmu malo ranije nego što sam očekivao. Ako se odlučite protiv toga, Vi ćete izgubiti samo vrijeme unaprjeđujući grad, a ja par sjekirica kad Vas kasnije budem počistio.


Nadam se da se nećete uvrijediti ovom ponudom, samo gledam da oboje izvučemo neku dobit iz situacije.


Srdačan pozdrav,

HaDokken

_____________________________________________________

odozdola prema gore citajte, zadivljujuca ponuda meni od prije par dana :rolleyes:
 

DeletedUser

Guest
Photoshop + izvrstan vodic


Malo se poigraj s tim, mislim da cak mozes i GIMPom ako nemas PS. Inace pod 6) on savjetuje da se koristi Gradient, al meni osobno su puno bolji rezultati izasli koristeci obicni Layer Fill -> Solid Color. I onda jos dodas stroke i shadow u Blending options, i to je to. Nije uopce komplicirano.


Eh Maeglin, jos ces ti zaliti sto je nisi prihvatio. Al sto da ti kazem, ti znas najbolje. I molim vas primjetite da ja nisam uzvratio pusicom. Samo da se zna, jelte.
 
Last edited by a moderator:

DeletedUser

Guest
super sto cu pozaliti,ucinit ces mi igru zabavnijom :D da si neki igrac nebi se udostojio ovako sta poslati!
ma znam ja da i ti mene volis, samo te je to stid jos priznati:cool:
 
Last edited by a moderator:

DeletedUser

Guest
Gle, da imas iskustva s igrom, znao bi da je slanje restart mailova taktika koja funkcionira. Ne u visokom postotku, ali cak i jedna dodatna farma za vrijeme BP je dovoljan razlog za pokusati. Al nikad mi nece biti jasno zasto se ljudi uzrujavaju kad dobiju tako nesto. Samo ignoriras i nastavis. Dobio sam ih i ja hohoho pa fino ignoriras. Cak sam i jednom bio i s druge strane, i fino restartao kad sam shvatio da je racun co-play, i da je aktivan 24/7. Sta da se bodem s rogatim.
 

DeletedUser

Guest
neki bi to nazvali varanjem da dodjes do nepostene prednosti, meni to ne treba
 

DeletedUser

Guest
Eh mogu samo citirati besmrtnog Caniggu, 'ako je kokain droga, onda sam ja narkoman'.


Tesko da je to varanje, već iskorištavanje svih elemenata igre u svoju korist.
 

DeletedUser

Guest
Izgledate kao jako dobro pleme :D
Da igram vjerovatno bi vam se pridruzio...
 
Status
Not open for further replies.
Top