RAT - EAG VS PDP

TheDoctor.

Well-Known Member
Reaction score
185
I ti isto mozes da se pridruzis pjani i jogetu,napravite copor...
Ustvari ne moze,vi mozete samo stado jedno napraviti hahahah
 

mejra

Active Member
Reaction score
48
Cekaj ima 2 sedmice kako je dino rekao da cekamo 10 dana i kako ce da nam pokaze kako se igra,ja jos nista ne vidjeh od njeg na 26ici za to vrijeme
 

NimFoMaNiaK

Active Member
Reaction score
148
ugledaj se restartani :)
102c30e0bfb046a3ab6d1fdf3ea0e5d3.png
 

Ludi petak

Active Member
Reaction score
175
iskreno smajke mislim da smo ih ti i ja pored dine iste ubili ko miseve male :( ne znam sto spominju cojka koji ih moze ucit nekim stvarima , da i da vas pitam dje to eaglova sve manje ?hahahah dje taj travkica zeleni da ga smotamo u rizlu i zapalimo , momak ima plus 1 na svijetu i on se kurci , travo smotana :D
 

Smayke

Well-Known Member
Reaction score
487
iskreno smajke mislim da smo ih ti i ja pored dine iste ubili ko miseve male :( ne znam sto spominju cojka koji ih moze ucit nekim stvarima , da i da vas pitam dje to eaglova sve manje ?hahahah dje taj travkica zeleni da ga smotamo u rizlu i zapalimo , momak ima plus 1 na svijetu i on se kurci , travo smotana :D
ja mislim da sam pokazao svima kakav sam igrac, a posebno na frontu, kad sam 100% aktivan... a i ti si benjo vidjeo i nemam ni ja tebi, a nemas ni ti meni sta govoriti kakvi smo igraci..svi koji su igrali, protiv nas i sa nama su to vidjeli... znaci javno tvrdim, ja i benjo kad smo 60% aktivni smo među najjačim igračima na frontu
 

DeletedUser

Guest
Hocel i mene ko naucit da igram da i ja mogu govorit da sam pro
 

TryHard

Member
Reaction score
19
dino ti je pokazao na hr25 igra, tako da malo se stisas

*sigh* Moram li ja opet vadit statistiku?
Nemojte me nasmijavat ljudi. Više respecta je na tom svijetu dobio Benjo koji je momački udarao dok je aktivno igrao nego maleni Dino sa 104 free sela (koliko je to ono, 65% sveukupnih sela?)

Manite se ranga, on nikad nije istinu govorio što se tiče toga tko je kakav igrač :) Barem ne na novijim svijetovima gdje su prve osobe one koje više zločina počine (ČAST IZUZETCIMA!!)
 

Ludi petak

Active Member
Reaction score
175
bas ti hvala tim rijecima tu je i smajke bio :D nego s dinom igram par svjetova zajedno i momak ima sve u malom prstu sto se tice vodstva i plemena u svako doba dana i noci :D
 

Special One

Member
Reaction score
41
*sigh* Moram li ja opet vadit statistiku?
Nemojte me nasmijavat ljudi. Više respecta je na tom svijetu dobio Benjo koji je momački udarao dok je aktivno igrao nego maleni Dino sa 104 free sela (koliko je to ono, 65% sveukupnih sela?)

Manite se ranga, on nikad nije istinu govorio što se tiče toga tko je kakav igrač :) Barem ne na novijim svijetovima gdje su prve osobe one koje više zločina počine (ČAST IZUZETCIMA!!)


Ti prijatelju imas neki drugi problem sa Dinom,kada se ode na porazene protivnike na tom serveru o kojem ti pricas prvi je Dino,nije bitno koji si ali ako si prvi po porazenim protivnicima mislim da si dovoljno uradio.

Svoj problem sa Dinom rijesi na drugi nacin jer ovaj nacin ti je cist promasaj,covjeka koji je prvi po porazenim protivnicima prozivati za free sela to ti je cista glupost.

Da ne zaboravim ti napomenuti posto previse pametujes ovdje ljudima da si upravo ti dobio acc na hr21 1. na rangu,a sta si napravio apsolutno nista,tako da nemoj pametovati vise,da je Dino dobio onaj acc moj sa 21 vjerujem da bi zavrsio gdje sam ja poceo,a ti dosao umjesto da razvijas acc ti skaces bodovno prema 26poena.

Lijepi pozdrav od mene
 
Last edited:
Top