RAT - EAG VS PDP

mejra

Active Member
Reaction score
48
hahahahah a thedoctor izasao iz plemena na 25 da skuca vojsku u dinu ne bi li bio prvi u porazenim dajte ba ljudi gledate kroz supak
 

DeletedUser

Guest
Special one de meni svoj racun na hr26 da ti noblam citavo pleme :D:D:D:rolleyes:
 

TryHard

Member
Reaction score
19
Ti prijatelju imas neki drugi problem sa Dinom,kada se ode na porazene protivnike na tom serveru o kojem ti pricas prvi je Dino,nije bitno koji si ali ako si prvi po porazenim protivnicima mislim da si dovoljno uradio.

Svoj problem sa Dinom rijesi na drugi nacin jer ovaj nacin ti je cist promasaj,covjeka koji je prvi po porazenim protivnicima prozivati za free sela to ti je cista glupost.

Da ne zaboravim ti napomenuti posto previse pametujes ovdje ljudima da si upravo ti dobio acc na hr21 1. na rangu,a sta si napravio apsolutno nista,tako da nemoj pametovati vise,da je Dino dobio onaj acc moj sa 21 vjerujem da bi zavrsio gdje sam ja poceo,a ti dosao umjesto da razvijas acc ti skaces bodovno prema 26poena.

Lijepi pozdrav od mene

Nemoj me nasmijavati sa tim dijecjim forama. "Ti mrzis Dinu, gle njegov OD, tvoje rijeci nemaju smisla."
Daj mi 104 free sela i imat cu i ja onaj OD, koji usput nije nista posebno. Ili ćeš mi sada prodat priču da broj sela nema korelaciju sa porastom ODa?
Majke mi, nekad mi niste jasni. Čovjek nije ništa napravio tamo. Pa igrao sam svijet, znam točno što se događalo.
U ranoj fazi igre, dok je jedino bilo rata, najviše posla su odradili: Barbarian boy, Wht Gold i dekker. Oni su se tukli sa protivncima sa moždaaaaaaaaa 1 ili 2 poklonjena sela. Svaka čast tim momcima. Kasnije kada se čitav svijet okomio na jedno, i to nekvalitetno pleme, DKL... TO NI NE UZIMAM U OBZIR! To je bila sprdnja a ne rat. Tad je počela end game faza.

I oladi malo Andy. Odradio si dobro hr21. Ali nemoj mi se previše uzdignut. Znam ja da se čitavo pleme samo na tebe fokusiralo pa si mogao imati 70% off sela. Dobio bi 80% plemenskog deffa i udarao kako si htio. No poštujem i to, treba znati igrat ofenzivu dobro kao ti.
Možda ti toga nisi svjestan ali kasnije su Seljaci zapali u defanzivi. NM se sastojao od 4 plemena a mi smo ostali sami.
Stoga da se nisi usudio mene ovdje blatit jer momci koji su igrali sa mnom u plemenu su mi bili ogromni dužnici tamo. Svi su znali koliko sam se ubijao od posla. Visio sam na onome šugavom računu doslovno po 18 sati na dan.
Pitaj malo svoje kolege, npr kralj Nedo. Mislim da me tada dosta poštovao :)
Ja sam sam samcat branio čitav jedan front. Sjećam se da je bilo akcija gdje bih porazio 500k jedinica a ne bi palo niti jedno jedino selo. Da ne pričam da sam bio redovan sitter za pola plemena i još sam samcat vodio pleme.
Znači: držao najveći dio fronta, vodio pleme i sve u njemu, pomagao svim računima tamo. 18 sati dnevno.
Ako misliš da možeš dati više od mene, onda mora da si totalni jebeni luđak. Zato jer ja više nikada neću igrati sa onolikom ozbiljnošću kao tih par mjeseci. Ono je bila živa bolest i ne želim nikome od vas da onako gubite dani i tratite život.
Ipak je ovo samo igra, nebitan hobi.
 

NimFoMaNiaK

Active Member
Reaction score
148
Ukratko pobrisalo te u kratkom roku,nisi ni prnit moga jer si pusija stalno sela koja je andi nobla po njihovom kontu i ocuva :)
 

NEXUS

Banned
Reaction score
87
Malo osvjezenje od svakodnevnih gluposti
Za 50 min pocinje ceski speed, hajde da napravimo ekipicu nabrzaka i odigramo i slikamo na kraju poredak, da se tu malo poganjamo, posebno pozivam clanstvo PDP-a da se tu okusamo kako djelujemo na istoj strani :D
Za zainteresovane skajp kontakt: NEXUs_253
 

TryHard

Member
Reaction score
19
Ukratko pobrisalo te u kratkom roku,nisi ni prnit moga jer si pusija stalno sela koja je andi nobla po njihovom kontu i ocuva :)
Znaš kako se prepozna veliki čovjek?
Uzmi mene za primjer. Čestitam npr. Benji za urađeno na hr25 u početnoj fazi, čestitam andyu na urađenom na hr21 u početnoj fazi.. bez obzira koliko me obojica blate i napadaju.

I onda dođe mali mali Tomica i krene meni srat da sam bio loš.. a lizao mi kurčinu od vrha do dna, svaki jebeni milimetar, svake sekunde dok sam igrao sa njime. Čovjek ogulio jezik koliko mi ga je lizao svaki dan. A imao je i razloga. Dok je on noblao free sela (imate tw, tražite sami), ja sam se tukao po fronti i odradio posao i u njegovo ime. Tada sam ti bio dobar kada sam vodio pleme i branio sve što je bilo ljudski moguće.
Sada sam ti odjednom loš hehe :D


Svi ste vi ljudi bez imalo karaktera. Ovo se i na tebe odnosi Andy. Našao si me napadati ovdje a ja branio tvoje dupe od Dine na hr25. Sram te može biti. Dok ste se vas dvojica klali, srali jedan po drugome iza leđa, ja sam vas obojicu smirivao i branio ovog Andy-a.
A gle ih sad, topla braća hehehehe :D
Samo napadajte sa niskim i priglupim komentarima. Ja sam uvijek znao kako uzvratiti i to barem tri puta bolnije i istinitije :)
 

NimFoMaNiaK

Active Member
Reaction score
148
Kako si se ti to tuka na 25,mozda ko i na 26? Hahahahhaha smijesan igrac
Jesi li veliki kad nisi ima muda 1na1 ili po vasem 2na1 :D ti nemas kurac ti imas picketinu ogromnu :)
 

SasaBudisa

Active Member
Reaction score
66
A jeste neki, ne date mi ni par dana da spavam ko coek :( :rolleyes:

ps. Molba za admine: Da promjenite ime igre u 1na1, ovo plemena vise nema smisla, zahvaljujem :cool: (smajl lupa glavom u zid :p -fali mi taj)
 

mejra

Active Member
Reaction score
48
Svaka cast na speedu,samo sada gledam bio je jako glup speed,80 farma limit,i to jos na ceskom gdje je brzina jedinica uvijek 1,a jos mapa skroz stisnuta,bas ih ne volim igrat nikako.
Moramo jednom .ro odigrati svi zajedno,jer tamo uvijek bude dobirh ekipa,bas sam neki dan 1. bio , i pola sata pred kraj me napade 8 igraca :D
 

udovica kosta

Member
Reaction score
10
Mario u pravu si za to da su se Andy i Dino svadjali na 25, u pravu si i to da je Dino stalno htio da izbacimo Tomu, a on ga ovdje sad brani na sav glas. Ali isto tako i ti si se lizao sa Dinom u to vrijeme, a sad ga ovdje pljujes. Ne podnosim ni ja Dinu ali ne mozes nikako promjeniti misljenje o igracu za tako kratak period. Gdje je tu karakter?
 

NEXUS

Banned
Reaction score
87
Svaka cast na speedu,samo sada gledam bio je jako glup speed,80 farma limit,i to jos na ceskom gdje je brzina jedinica uvijek 1,a jos mapa skroz stisnuta,bas ih ne volim igrat nikako.
Moramo jednom .ro odigrati svi zajedno,jer tamo uvijek bude dobirh ekipa,bas sam neki dan 1. bio , i pola sata pred kraj me napade 8 igraca :D
Iskreno ja nisam ni siguran sta znaci taj farm limit, znam samo da sa 2k lake i 3k sjekira pobijes 50k defa na kamari a da ne osjetis, runda je bila Bash i to smo pred kraj tek skontali kad smo sve iznoblali, ali svejedno prekuco sam i po ODA tako da trebamo dobit PB :D
A ako ces se ponasat, javi mi se na skajp da te dodam u grupu :D
 

mejra

Active Member
Reaction score
48
Covjek igra speed a ne zna sta znaci farm limit :D
ako je farm limit 80,to znaci da za svaki level imas pravo po 80 jedinica , ako predjes limit smanjuje se postotak,npr na 20 lvl farme mozes imati 1600 jedinica,ako imas vise njihova snaga se smanjuje,tako da sto vise imas jedinica u gradu,manja im je snaga.Uglavnom sranje za bush rundu
 

NEXUS

Banned
Reaction score
87
Covjek igra speed a ne zna sta znaci farm limit :D
ako je farm limit 80,to znaci da za svaki level imas pravo po 80 jedinica , ako predjes limit smanjuje se postotak,npr na 20 lvl farme mozes imati 1600 jedinica,ako imas vise njihova snaga se smanjuje,tako da sto vise imas jedinica u gradu,manja im je snaga.Uglavnom sranje za bush rundu
To mozda za deff, sa nukom offa sinoc se moglo pobiti najmanje 200k defa na kamari
 

mejra

Active Member
Reaction score
48
Pa za vojsku koja je u gradu kad je napadas,a ne za vojsku sa kojom napadas.
 

TheDoctor.

Well-Known Member
Reaction score
185
Ma ne mozete vi adinu nista kad bi igrali speed sa njim...pokupio bi on sva sela i jos na kraju noblao vas hahha
 

DeletedUser

Guest
Ko ce se ujutro probuditi bez sela,cija vojska ce poljubiti zid,ko nije podmazo plemice,kome ce se smijat na eksternom,saznajte u naredna 24 sata :D:D:D:D:rolleyes:
 
Top