RAT - EAG VS PDP

TheDoctor.

Well-Known Member
Reaction score
185
Lako je reci tako djecju uvredu...Ja sam stavio pred tebe argumente,slike i ostale stvari i ti samo znas to reci?
 

Ludi petak

Active Member
Reaction score
175
još kaže otac za tajmiranje omg hahahahahaha,,ma ne koristi,gadja u 2 ms jer je naučio:D njeg ne jebe net komp i tako to
 

pjana

Well-Known Member
Reaction score
322
I opet da napomenem igraca kublaj da se vrati i pogleda rank sad na 24 i da pogleda gdje je on...Otisao sa svijeta kao i pjana sa plemena,samo sto pjana prosipa svoju glupost i dalje ovdje
Pjana pjana pjana pjana pjana. Hoces da se vratim da te rr na 27? :*
 

mejra

Active Member
Reaction score
48
Jao pjana kako si se ti uzdigao ne vjerujem al stvarno hahahah de sledeci put kad dodjem u Bosnu zovni me molim te da ti kupim sta,da te izvedem malo gdje,zasluzio si jesi stvarno

REW nisam se nadao da ces poceti lizati dupe ovima kao sto je tomo poceo,ali ocigledno da ti je dosadilo gubit i da si izgubio obraz pa si poceo lizat dupenca ovima,ne bi li te mozda cak primili gdje kod sebe ako nekad budu osvajali neki svijet,kako si jadan ne vjerujem stvarno

Sto se tice 24,suludo je i dalje pricat i slat slike ko je kome sta noblao,sviet se zatvara od strane CROWSA i to je zavrsena prica.


A ovaj Joge se udebljo 3 kile kolko je pjaninih govana pojeo
 

Ludi petak

Active Member
Reaction score
175
kakva su ti to dječija vrijedjana bolan,čuj on balo jedan od 16 17 godina nekog da izvede,nešto da kupi,gdje ti je kultura dijete


ti prozivaš nekog marka u nebo dižete,još ovaj siguran da ne koristi skripte a lik sam to napiso omg kakvi retardi
 
Top