RAT - EAG VS PDP

Kotoromanic

Active Member
Reaction score
82
:D
al definitivno si ti dual za poželjet i isto jedan od jačih igrača ovde <3 to džafo zna najbolje s najviše sati na računu provedenim

Dzafan je farmo, ulazio kad je mogo, kjbg bilos e tad kratko s vremenom al ono bas

Dzafo je bio kljucni igrac, ne bi sad toliko znali o hrastovini da nije njega bilo :p

Hrastovi su bitni brate, plemeniti lisicari :p :D
 

pjana

Well-Known Member
Reaction score
322
Ja da sam ostao, onaj gore klaster sa 3 sela koja su trenutno, ne bi bilo 3 sela. Već jedno 16. Svojim odlaskom sam samo poboljšao PDP pleme, da imaju iz pozadine slat deff na front, al eto pukoše ljudi, žao mi samo damira gamme, ali šta je tu je.

gustać
 

NEXUS

Banned
Reaction score
87
http://prntscr.com/dkebsk SVAKA ČAST VEDADE I BENJO !!!

Gusti od jagode
Danas smo dagera izvucali za ova 3 sela, tacno se vidi da ne igraju max i jebub vise, tj. da je danas bio dager, navucali ga da valja, prenoblo prvo selo pa mu palo to drugo odakle je prenoblavo, pa onda umjesto da idemo vracat prvo, isli na trece, lik se isfuro i izaso, 2 puta ostajala odanost popravljali na 2 sela, niko nista...
Samo nam sad stize defa od nekih znj igraca i znj plemena sto je naprosio i izasao. Ima i njegovog deffa, stoji evo od danas, nema smisla da mu ja vracam recite mu vi pdp-ovci neka povuce nema smisla do te mjere da se bruka.
Bracni par na Atili sto igra kao i uvijek pod konac azurni, ni ne stigne kako treba,vec povuceno :D
Hajd sto se nobla, nego sto se farma
http://prntscr.com/dkejmg

Vidi pjana sto se organizovalo pod konac
http://prntscr.com/dkejxo
 

pjana

Well-Known Member
Reaction score
322
Misliš kao i uvijek prosipanja od tebe??

Ne znam ko se to meni smije, ti i ko to još? Jedino Adin raspali klinac i bot :D
 

pjana

Well-Known Member
Reaction score
322
Da me taj adin može pojesti, pojeo bi me na 23. Pojeo bi me i na 26, ali nije mogao, na svu žalost hehe gusti
 

nikname

Active Member
Reaction score
19
pjana je od pocetka do ima 2 tjedna bio tu i uz njih 2,sa konstantnim farmanjem dovea acc do toga da je oplodio vecinu nw-a i pdp-a ili bar ovo sta je ostalo taaaaako da ne pricas nebuloze

HAHAHA pa šta je to pijana pokazao protiv NW dok smo mi igrali i ratovali on je farmao i kupio đabe sela tako ste i ovaj svijet uzeli sve bilo đaba
 

Ludi petak

Active Member
Reaction score
175
I uzimao bi sigurno da me ljudi nisu izbacili jer su mislili da sam spijun :)
a pitanje što su te izbacili? jer te pjana isti iznoblo ko dijete i ti nisi imo prilike?što se to desilo ?jer je bolji igrač što je i očekivano bilo ,da baba ima muda doktore znaš kako bi se zvala

i ti nik ba ajde pali izgubio si svijet i sad ti došo pričat šta je džaba šta nije


i hvala pjanone :p:p:p
 

NimFoMaNiaK

Active Member
Reaction score
148
HAHAHA pa šta je to pijana pokazao protiv NW dok smo mi igrali i ratovali on je farmao i kupio đabe sela tako ste i ovaj svijet uzeli sve bilo đaba

opet restartani pricaju :p jesan ja vama vise puta reka da me ne prckate pa mi je demon uvalija train cim si me kick :D jesi vidija kako su stvari nakon toga krenule nizbrdo malo,pjana je odradija posa kakav ti nisi dosad nikad niti ces ikad,pricajte sta god ocete al njihov od sve govori i noblanja ;) opet ja accu sela sva free bila jel tako pjana :S
 

NEXUS

Banned
Reaction score
87
HAHAHA pa šta je to pijana pokazao protiv NW dok smo mi igrali i ratovali on je farmao i kupio đabe sela tako ste i ovaj svijet uzeli sve bilo đaba
http://hr.twstats.com/hr26/index.php?page=player&mode=conquers&id=90845&type=gain&pn=4

Ne znam stvarno ko vam je opucao najvecu nadu prema nama i to prije nego sto vas je PDP poceo leputat, a PDP vas udarao i udarao, tu ste bili jos uvijek, jednom vas mi udarili kako treba i raspad :D
Pravo je pitanje, sta si ti uradio ikako na hr26 osim sto si pravio budalu od sebe po forumu i sto si skrsio pb-a za te pare ljudi docekaju maj i okrenu janje za prvi.
Kako god hvala ti, zahvaljujuci tebi i slicnim botovima tebi ja sad ne moram kovat zlato do kraja servera :D
 

TheDoctor.

Well-Known Member
Reaction score
185
a pitanje što su te izbacili? jer te pjana isti iznoblo ko dijete i ti nisi imo prilike?što se to desilo ?jer je bolji igrač što je i očekivano bilo ,da baba ima muda doktore znaš kako bi se zvala

i ti nik ba ajde pali izgubio si svijet i sad ti došo pričat šta je džaba šta nije


i hvala pjanone :p:p:p

Nista nije uzeto dok sam ja bio tamo.....Taj isti pjana moze samo da mi pofafa
 

Ludi petak

Active Member
Reaction score
175
Nista nije uzeto dok sam ja bio tamo.....Taj isti pjana moze samo da mi pofafa
prvo si govorio da su pala sela jer si ti jedini u to vrijeme bio na računu,pa kako nisi znao odbranit i izbace te :D , a opet prije toga pjana te noblo dok si u nwu bio,nije valjda sad da i za to imaš izgovor?
 

TheBaklava

Active Member
Reaction score
11
E pa sad svi kolektivno mozete meni ˝˝pofafat˝ doktoru igre gospodaru svega zemaljskog i vanzemaljskog
 
Top