RAT - EAG VS PDP

pjana

Well-Known Member
Reaction score
322
Hahahahahahahahhahahahahaha svega mi sto postoji ne vjerujem

Ajde ba Anele milih ti tvojih ne seri dijete. Prvo sto si se prepao radi 50tak fejkova i navukao sebi deffa i javljao mi se probao da izvuces nesto da bi se ja izlanuo ide li sta na tebe.. I samo te jos vise furao kako si nadolazio. Noblao sam te u nocnom, noblao sam te posle nocnog. Cim smo poceli noblat acc opet ja kao odjednom odma sutradan doktor ne igra vise. Mani te suolje meni prosipat hahahahha.

A te uvrede pa i njih shvatam, dosta je sto sam ja tebe izvrijedjao, al ono bas. Sta ces klasicni bot.

Al cuj oni igraci se meni smiju hahahahahahahaha koji igraci ste to ti i adin hahahahahahahahahhaa eto bgt???
 

TheDoctor.

Well-Known Member
Reaction score
185
Ma sta si ti noblao hahaha....zove covjek nexu kaze haj tajmiraj off izmedju dvije plemke....Tu si se pokazao kakav si igrac...
igracino hahahahahhahaha
 

NEXUS

Banned
Reaction score
87
Ma sta si ti noblao hahaha....zove covjek nexu kaze haj tajmiraj off izmedju dvije plemke....Tu si se pokazao kakav si igrac...
igracino hahahahahhahaha
Ja ne znam za ovaj slucaj, ocito ti Anele znas vise i od mene i od pjane sto se tice acc "Ludi petak" :D
 

Puma the Ace

New Member
Reaction score
10
Hajmo ba pjana gusti za ekipu
raja iz PDP nemoj te puno brezobrastinje to vam je kultura i pssss samo cestitajte i cekajte nas sl svijet ljubi vas nedo vas <3
 

pjana

Well-Known Member
Reaction score
322
Ma sta si ti noblao hahaha....zove covjek nexu kaze haj tajmiraj off izmedju dvije plemke....Tu si se pokazao kakav si igrac...
igracino hahahahahhahaha
Hahahahahahahaahahahhaahha ok

A vidi mozda i jesam, cisto sto mi se na ovom svijetu desavao bag kad uklapam i kad mi je tab za uklapanje otvoren vise od 10 sekundi i onda kad uklopim u pravo vrijeme ono mi posalje napad 10-15 nekad i 30 sekundo ranije.. Mislim da se to desavalo jos par ljudi ali eto. Nauklapo se pjana sine moj sto ti neces za zivota dok sam pio gusti od jagode logicno hehehe
 

mejra

Active Member
Reaction score
48
http://prntscr.com/dkozd3 :rolleyes: možda izlike,a možda tvoje znanje i igračka sposobnost.

Sva sela imena EAG su završila kod nas,tako da doktore nabij se nogom u usta i začepi :D
Benjo nije valjda da se hvalite time sto ste noblali to sa 26ice :D
Pa bolan rekli smo ti milion puta da smo prestali bili posle davanja sela,i nismo vise ulazili,pa ako ustanem ujutro i vidim train i offove uklapanje dolaze za 1h i ja ih rijesim,zar bi bilo tesko rijesiti nesto takvo u nocnom,jos smo imali defa? Nije nego nismo igrali shvati bolan :D
 

Ludi petak

Active Member
Reaction score
175
čekaj dok ste dijelili pdpu sela ,nas ste sjekli 2 3 puta ? vi možda za njih niste igrali,nervira me ovaj dual ti debil koji glumi igračinu neku ,a kurčić od ovčice obični
 

pjana

Well-Known Member
Reaction score
322
To su te izlike :)
Naravno, izlike kao i uvijek. Reče jednom ne tako davno robi sa nikname računa da će naš račun biti restartovan, pa jel? Reče ne tako davno doktor da će me pojest, pa je li ? Reče adin bome davno da će me pojest na 23ici, pa nije.. Rekoste svi nešto, pa niste ništa ehhehe :D

Opusti se doc i uživaj u životu, i ja nikad nisam rekao da sam prestao jer sam se prepao pdpa, šta više bilo bi mi zadovoljstvo ratovat sa gammom, ali ima tu uvijek nečega što se ne kaže, svako ima svoje izlike i svoje probleme u privatnom životu. Ja bi igrao ovo i dan danas ali zbog određenih stvari sam to batalio skroz na skroz, jer imam drugih briga o kojima se trebam brinuti. Ne pokušavam biti sentimentalan, ali to je što je. Šta misliš što uđem ovdje da vidim šta ima, logično jer mi fali igranje, i da se čujem sa vremena na vrijeme sa ostalom rajom. Malo okrenuti sve na zajebanciju, gusti od jagode, i to slični fazoni, čisto da se makar malo negdje, na jednoj stranici, na jednom forumu, očistim malo od zbrke i nazovimo ih briga iz života. Živjeli vi meni 100 godina.
 
Top