RAT - EAG VS PDP

NEXUS

Banned
Reaction score
87
Hajd razumijem da se igraju neke igrice oko nekih bivsih clanova NW-a, al nije ni ofirno ni malo ovo uvaljivanje dagera, hajd ako je andi sa A043 otisao visoko, al realno vi niste ni dosli dotle, dogovor je bio da ne moze bit jedno plavo medju 5-6 crvenih
http://prntscr.com/d4rfe0
Al ovo je stv. pretjerano, http://prntscr.com/d4rfut ovo je jedno plavo medju 300 crvenih. Ok, rekoh igrice, dager jos nije vas clan al jasno je da ce postati pa me interesuje sta ima reci za svoje rijeci vodstvo pdp-a posebno trawka. Ovo je i vise nego BEZobrazno.
 

Atlantis

Active Member
Reaction score
58
Hajd razumijem da se igraju neke igrice oko nekih bivsih clanova NW-a, al nije ni ofirno ni malo ovo uvaljivanje dagera, hajd ako je andi sa A043 otisao visoko, al realno vi niste ni dosli dotle, dogovor je bio da ne moze bit jedno plavo medju 5-6 crvenih
http://prntscr.com/d4rfe0
Al ovo je stv. pretjerano, http://prntscr.com/d4rfut ovo je jedno plavo medju 300 crvenih. Ok, rekoh igrice, dager jos nije vas clan al jasno je da ce postati pa me interesuje sta ima reci za svoje rijeci vodstvo pdp-a posebno trawka. Ovo je i vise nego BEZobrazno.

Aaaa vidi me gore desno sta se bijelim :D :D
 

NimFoMaNiaK

Active Member
Reaction score
148
Uslo mu u rutinu ono vase posljednje selo selo je osvojeno od stane svakoga,ali neki stanovnici su se spasili i zele napraviti novo selo,odaberite stranu svijeta i krenite ponovo!
 

NimFoMaNiaK

Active Member
Reaction score
148
Joge jesi cuo onu legendu,kratka je vise je crtica
Jednom davno adin prezivio vise od 7 sekundi na svijetu :O
 

mejra

Active Member
Reaction score
48
E moj Tomo... kako im se samo uvlacis u dupe to je nemoguce,al' gdje ce govno drugo nego tamo,samo naprijed
 

Smayke

Well-Known Member
Reaction score
487
mi smo slo 16 osvojili sa plemenom kojeg smo organizovali na fejsu cjeli nam se svijet smijao igrali smo tačno tako kao šta ovdje igra eag bilo me stid i prestao sam igrat kad sam vidio da če tako loše pleme pobjedit
tako da i nije uvjek da treba bit dobro pleme mi smo bili skroz loši
samo smo vukli političke poteze koji nisu nijedan rat donjeli ni ništa samo smo čekali i hapali sela koja su druga plemena čistila i iz ratova drugih smo se okoristili uvjek
sad če eag igrači pričat svašta al oni koji su igrali tamo znaju da je bilo točno tako
Imas nekakvo svoje gledanje na ovaj svijet. Ti si sebi to zatackao da je tako i nikako ne ide drugacije. Zelis da bude sve po tvome, ali nije tako.
Svijet je krenuo tako da su nam PDP bili u NAPu, pod dogovorom da nema noblanja na njihovom kontu, "njihov kont.", dok smo mi nastavili noblati sela na kontu SGa. I kad SG padne, naravno, sad bi mi trebali cekati da vi njih iki oni vas dobiju, pa da nastavimo ratovati s nekim?
Pruzili smo im pomoc u ratu s NWom i dogovorili se da budemo saveznici, da pomazemo jedni drugima. Neprijatelj mog neprijatelja, je moj prijatelj. Dok je neprijatelj mog prijatelja i moj neprijatelj. Znaci, nismo se sirili na njihovom kontu, nego na kontu NWa, sto nismo prekrsili dogovorom pocetnog "napa", a NW je od pocetka bio crven na karti, a mi navikli noblat crvene.
U cemu je sad problem?
To SG se nije branio?
To Atlantis nije lijepio na vanjskom izvjestaje kako se kuca igrac Valencija na njemu?
I kad je noblan Atlantis nakon sto nam je pobio oko 20k offa, mi smo to selo free dobili?

Sad cu ti reci nesto Sandi, jebi se ba, napravi sebi acc na vanjskom i brukaj se dalje svojom gluposcu, nemoj kvariti Robijev acc
 

Smayke

Well-Known Member
Reaction score
487
Sutra isto, na hr40, da se ponovi sve ovo isto, EAG, PDP i NW, sta mislis s kime bi trawka i gamma pristali na diplomaciju?

Sve ovo sto se desava, sto ce se ratovati, to se znalo od pocetka, cim je nap sklopljen..PDP ima odlicne igrace, ali ima ih i EAG takodjer..ostale su dvije ekipe koje u ratu mogu jedni drugima kontrirati, koje ce igrati srcem u ovom ratu, zeljni borbe..dok kad ratujes protiv plemena, koje je odmah po zavrsetku pocetnicke zastite nastalo spajanjem 2 plemena, odmah znas da ne moze to funkionisati fino...

cim to ima 2-3 vodje plemena nije to nikakvo pleme..pleme jedno treba da ima. VOĐU, jednog igraca, koji ce voditi ostatak igraca, i DESNU RUKU, igraca dovoljno dobrog da bude vođa, pa kad je vođa odsutan, da ima ko da ih vodi...pleme dugokiti koje se nalazi u blizini rijeke Nil, imaju jednog vođu, poglavicu, koji sve određuje..tako i plemeindijanaca, pleme golokiti u dolini rijeke Amazon, i tako svi..i kad poglavica umre, naslijedi ga njegova desna ruka..i to tako funkcionise, a ne ja vodja, ti vodja, on vodja, ona desna ruka, on tamo desna ruka, onaj lijevi je glavni kurac u plemenu, onaj tamo je zadnja rupa na sviralu, pravimi deff i salji na front..to ne funkcionise tako sine moj
 

Atlantis

Active Member
Reaction score
58
Imas nekakvo svoje gledanje na ovaj svijet. Ti si sebi to zatackao da je tako i nikako ne ide drugacije. Zelis da bude sve po tvome, ali nije tako.
Svijet je krenuo tako da su nam PDP bili u NAPu, pod dogovorom da nema noblanja na njihovom kontu, "njihov kont.", dok smo mi nastavili noblati sela na kontu SGa. I kad SG padne, naravno, sad bi mi trebali cekati da vi njih iki oni vas dobiju, pa da nastavimo ratovati s nekim?
Pruzili smo im pomoc u ratu s NWom i dogovorili se da budemo saveznici, da pomazemo jedni drugima. Neprijatelj mog neprijatelja, je moj prijatelj. Dok je neprijatelj mog prijatelja i moj neprijatelj. Znaci, nismo se sirili na njihovom kontu, nego na kontu NWa, sto nismo prekrsili dogovorom pocetnog "napa", a NW je od pocetka bio crven na karti, a mi navikli noblat crvene.
U cemu je sad problem?
To SG se nije branio?
To Atlantis nije lijepio na vanjskom izvjestaje kako se kuca igrac Valencija na njemu?
I kad je noblan Atlantis nakon sto nam je pobio oko 20k offa, mi smo to selo free dobili?

Sad cu ti reci nesto Sandi, jebi se ba, napravi sebi acc na vanjskom i brukaj se dalje svojom gluposcu, nemoj kvariti Robijev acc

Ja prvi kazem da ste mi posteno selo uzeli, sad sta ce sandi rec za moje selo meni puca pistolj
 

Ludi petak

Active Member
Reaction score
175
Hajd razumijem da se igraju neke igrice oko nekih bivsih clanova NW-a, al nije ni ofirno ni malo ovo uvaljivanje dagera, hajd ako je andi sa A043 otisao visoko, al realno vi niste ni dosli dotle, dogovor je bio da ne moze bit jedno plavo medju 5-6 crvenih
http://prntscr.com/d4rfe0
Al ovo je stv. pretjerano, http://prntscr.com/d4rfut ovo je jedno plavo medju 300 crvenih. Ok, rekoh igrice, dager jos nije vas clan al jasno je da ce postati pa me interesuje sta ima reci za svoje rijeci vodstvo pdp-a posebno trawka. Ovo je i vise nego BEZobrazno.
ko ljudi se karine da izvines :) ne svi . nego oni koji su ovo dozvolili oni koji su dali rijec pri sklapanju napa i ti isti koji su ovo trebali sankcionisat da imaju imalo ljudskosti u sebi ko sto nemaju
 

NimFoMaNiaK

Active Member
Reaction score
148
Zmayke lijepo poslozeno,ovo ce cini mi se bit jedini svijet u zadnjih par koji se isplati odigrat :)
 
Top