RAT - EAG VS PDP

Ludi petak

Active Member
Reaction score
175
da cim vratite onaj sto ste prenoblali preko svog igraca od trawe :)
ne znam o cemu pricas nisam u toku , a to s vama je bilo dosta prije i pokazali ste da ste picke ,sutio si ko zaliven ,nemoj se ni sad javljat bgt
 

Special One

Member
Reaction score
41
da cim vratite onaj sto ste prenoblali preko svog igraca od trawe :)

Polako gamma slao si i ti svoje igrace da izvide selo sto sam ja uzeo,neki se cak i zalijepili da bi vas igrac pokupio selo,

sve u svemu i jedni i drugi imaju reci dosta,s toga nije potrebno da pricate o tome nikako,ovdje treba lijepit samo izvjestaje i cestitati jedni drugima.

Trawo ajd na jednu rakiju :*
 

pjana

Well-Known Member
Reaction score
322
O sunce da vam j.... Ne smijem psovat banovat će me ani ani animal...

Benjo ba dosta je bilo.. Nemojte srat ba narode, de da igramo, evo sad će još malo
 

zogu

New Member
Reaction score
0
moglo se barem sačekati da prođe ponoć, ali nema veze...ko žurio nogu slomio :oops:
 

RoyalSoldier

Well-Known Member
Reaction score
232
dokle su došla ova plemena, svako je igrač i svako može biti igrač, a to što je svaki drugi nečovjek i fukara, to valjda nema veze..
shvatite više jednom da je poštenje, lojalnost i moral 3/4 ove igre, sve ostalo se može naučiti!
dovedite bilo kog momka koji nema veze o plemenima, za 2 dana aktivnog učenja moćiće savladati većinu stvari koje svi mi znamo, ali da ga naučite da bude pošten igrač, to već neće ići tako lako..

pozivate se na pošten rat, pozivate se na rat bez špijuna, i onda mi pošaljete ingame naše kružne kopirane.. to znači bez špijuna? ok..
pozivate se na neupadanje na kontinente i na to da se ne nobla selo između 20 plavih? kažete da mi to ne poštujemo.. k54 i k55 je vaš, nigdje nismo upali i nemate pravo reći bilo šta na račun toga, k55 vam je kontinent sa manje sela nego k54, i sela su vam rijeđe raspoređena, mislite da nismo mogli noblati nekog barbara u srcu kontinenta i onda ga zadeffati dobro, ne biste tako lako renoblali to.. mi to nismo uradili, a vi ste noblali flleka i dobro znate gdje, to je bilo jako nisko.. poštujem ja to da k45 nije naš i da mogu noblati obe strane, ali šta bi sa tim drugim dijelom dogovora? nemojte mlatiti praznu slamu..
pozvali ste nas na primirje od 7 dana, ako već niste napadali u ovih 6 dana i 20 sati, zašto to onda radite ta zadnja 3-4 sata.. zašto su ta 3 sata toliko teška za izdržati da se zbog toga mora gubiti obraz i kršiti dogovor, da ne pričam o ranijem slanju fejkova i slično..
ako ćemo igrati pošteno, ajmo onda igrati pošteno i onako kako smo se dogovorili i zamislili, zašto je to tako teško, toliko teško da se ne može izdržati 7 dana a onda igrati kako hoćemo..
i ako smo vam dokazali da nismo učestvovali u nečasnim radnjama za koje ste nas optuživali, tipa sječa vaših plemića i sl., onda prestanite sa tim pričama više jednom


pozdrav za sve prave ljude kojima riječ i moral još uvijek nešto znače na ovoj igri! (beer)
rat je i zvanično počeo, želim samo dobar i dug fajt, ko je bolji nek izvoli.. srećno svima :)
 

ja sam bio pro

Well-Known Member
Reaction score
171
Ipak je WiCked tu da sudi ko igra pošteno a ko ne :)
Selo od Flleka (moj rođak, živi do mene, ja mu tražio da mi dadne selo) i nemam tu šta kriti :)

Šta je problem, rat nije ni počeo već se žalite :)
 
Top