RAT - EAG VS PDP

Milen

Member
Reaction score
3
Ipak je WiCked tu da sudi ko igra pošteno a ko ne :)
Selo od Flleka (moj rođak, živi do mene, ja mu tražio da mi dadne selo) i nemam tu šta kriti :)

Šta je problem, rat nije ni počeo već se žalite :)
Zar ti nisi prestao po 173737373839 put :p:p:D
 

ja sam bio pro

Well-Known Member
Reaction score
171
Uvijek si Milene bio duhovit, i jako interesantan, da si bolje pročitao post vidio bih da sam napisao da ovo ostajem da pomognem ekipi.

Ajd sad noga..
 

ja sam bio pro

Well-Known Member
Reaction score
171
Nakon prvog komentara gdje si pokušao da budeš duhovit sa pet smajlića, i nakon mog odgovora dobivam jedan logičan komentar.. u kojem cu ti reci kako bi znao o čemu se radi da nisi pročitao..

a tu zadnju rečenicu necu komentarisati, očekivano tipično nakon mog odgovora, odo da slušam Anu Nikolić, pozdrav debilu
 

Milen

Member
Reaction score
3
Nakon prvog komentara gdje si pokušao da budeš duhovit sa pet smajlića, i nakon mog odgovora dobivam jedan logičan komentar.. u kojem cu ti reci kako bi znao o čemu se radi da nisi pročitao..

a tu zadnju rečenicu necu komentarisati, očekivano tipično nakon mog odgovora, odo da slušam Anu Nikolić, pozdrav debilu


Hahahahah samo mekano i opusteno:cool::D
 

Ludi petak

Active Member
Reaction score
175
miga ba nemoj da kruzis ko kisa oko kragujevca :D prica ti je nidje veze :D

a kuta brate dragi ocito onda da dugo nisi s dinom igro :D
 

Mr. Indigo

Well-Known Member
Reaction score
112
Andy, rakija spremna, prva na eks, iz treće flaše :$

Ajmo se sad malo igrat, bilo mi je zadovoljstvo biti saveznik sa tvojim plemenom, hvala na pomoći protiv NW, a sad idemo jedni na druge, kako smo i planirali, želim vam sreću :)
 

pjana

Well-Known Member
Reaction score
322
Samo ću reći daggerovo selo, oko tvog komentara Miga. Ništa više. I to je jedini razlog zašto sam odma, ali odma uzeo selo gore kod vas... Svi dobro znamo da je dagger vaš igrač, i čovjek se ubacio kod nas. Nikakav problem. Ubacio sam se i ja a sad ga slobodno možete ubaciti u pleme jer je rat zvanično krenuo, a ne da je on u ovom plemenu divlja čeljad, koje vam služi kao neki igrači za slanje deffa? Danas meni čovjek pokazuje kako haos ulazi i izlazi iz tog plemena kako mu se ćefne. A ne bih da igram prljavo i prozivam neke ljude koje poznajem, ali igrate i vi isto onako kako ne treba da se igra, a neću da kažem prljavo jer je to malo veća riječ.

Sretno
 

pjana

Well-Known Member
Reaction score
322
A i kako su svi primjetili i vidjeli znači minimalno sam pokušavao da se raspravljam i da prozivam i to. Dobro svi znamo koliko to mogu, ali neću. A već ako hoćemo da se prozivamo, pa posle nekad (ako) budemo u nekoj ekipi zajedno, da ne igramo jedan sa drugim a u istom smo plemenu, da ne pomažemo jedan drugom i gledamo kako ćemo odmoći jedan drugom umjesto pomoći radi tog prozivanja, pitao bih te onda ima li smisla ???

A ako ćemo se prozivati, ajmo jbg, duga je noć, ima dosta nba utakmica ove noći a ima i cigara dovoljno da se noć provede lagano..
 

Mr. Indigo

Well-Known Member
Reaction score
112
Samo ću reći daggerovo selo, oko tvog komentara Miga. Ništa više. I to je jedini razlog zašto sam odma, ali odma uzeo selo gore kod vas... Svi dobro znamo da je dagger vaš igrač, i čovjek se ubacio kod nas. Nikakav problem. Ubacio sam se i ja a sad ga slobodno možete ubaciti u pleme jer je rat zvanično krenuo, a ne da je on u ovom plemenu divlja čeljad, koje vam služi kao neki igrači za slanje deffa? Danas meni čovjek pokazuje kako haos ulazi i izlazi iz tog plemena kako mu se ćefne. A ne bih da igram prljavo i prozivam neke ljude koje poznajem, ali igrate i vi isto onako kako ne treba da se igra, a neću da kažem prljavo jer je to malo veća riječ.

Sretno

Tribalwars Player Profile: haos (tribe changes)
Old tribe New tribe Date/Time Points
None PDP 13th September 2016 - 22:05:32 391


O čemu pričaš ? Hajde da se prozivamo
 
Top