RAT - EAG VS PDP

NEXUS

Banned
Reaction score
87
Ajde reci s kim ste ratovali na ovom svijetu? S nikim. Čustili ste svoj kontinent, kupili ono što se našlo na putu, nije li tako? Moja konstatacija je bila bez vrijeđanja i optuživanja-do sad niste ratovali, ajmo sad. Ti si tsj koji ima potrebu prozivat. Mi bi se valjda trebali sagnut kako trawa kaže i kćimat glavom :D
A da smo botovi, pa to smo dokazali na hr12. Sad smo uz botine i panjevi ;)

Samo opušteno na kraju se gledaju rezultati, a kraj je daleko još. Pobjednik je samo jedan ;).
Sretno svima, neću se više upuštat u radpravu jer nema baš smisla.
Pa prije smo mi krenuli u rat sa NW nego vi, ako cemo se sjetit noblanja marmarinja, pa onda SG nije bilo pleme? :D
 

MrDoniuss

Active Member
Reaction score
46
I neću sad govorit da sam jači nego ikad jer sam oduvijek toliko jak da jači nisam bio nikad.
 

Kodiiak

New Member
Reaction score
9
da niste imali nasu pomoc, kako bi zavrsio rat vas i nw-a. Adine jebem ti familiju nako usput

eto Royal je sve lijepo rekao. Rat bi nekako završio, možda bi nama palo koje selo više ali bili smo aktivniji i složniji od NW a i to je na krsju najviše presudilo.
Mislim da stvarno nema smisla ovo prozivanje i omalovažavanje. Od kad je NW pao jasno je ko dan da mora doći do rata između nas i vas. Objavili ste rat i to je to. Ovo ostalo je samo seruckanje i dizanje tenzija, još će na kraju ispast da mi nismo niti ratovali sa NW.
 

MrDoniuss

Active Member
Reaction score
46
eto Royal je sve lijepo rekao. Rat bi nekako završio, možda bi nama palo koje selo više ali bili smo aktivniji i složniji od NW a i to je na krsju najviše presudilo.
Mislim da stvarno nema smisla ovo prozivanje i omalovažavanje. Od kad je NW pao jasno je ko dan da mora doći do rata između nas i vas. Objavili ste rat i to je to. Ovo ostalo je samo seruckanje i dizanje tenzija, još će na kraju ispast da mi nismo niti ratovali sa NW.
i niste ratovali hahahhaha
 

nikname

Active Member
Reaction score
19
Aj malo i pjana da se ubaci u sve ovo. Kao prvo vidio sam danas malo preko moba nikname tj naš brat sandi aka prevaga servera nešto šuplju neku baca. Šta ima sandy, kako je sa 1-2 sela ?? Šteta što nisi bio bliže nama da te mi rr, a ne ovako pdp te izdero.

Kao drugo, oko ovog rata, EAG vs PDP.
Uredu je to sve, savez kao savez red je deffati saveznike. Kao što je i uvijek bilo. Ispočetka smo imali taj NAP, i ja sam lično htio da to preraste u savez, jer dolazilo je do toga da se šalje deff vama a vi ste u diplomaciji bili pod NAP, i kad god sam i ja htio da učestvujem u tome preko travke da se to prebaci na savez, to je prošlo nijemo. Jer ne želim i neću nikad da deffam drugo pleme koje mi je pod NAP u diplomaciji. Savez normala. Ali opet taj kodeks smo prekršili i iz glavnog sela je odma otišao paketić deffa, onaj prvi kad napraviš, u selo od Marije Terezije. Znači ja poštujem dosta igrača iz PDP i ovom prilikom ne prozivam nikoga, tako ni Mariju, tj. Jasminu i njenog muža, nego samo kažem da je tu i tu otišao taj deff. Za to se totalno zaboravilo, i od 60/60 deffa marija je jučer vratila 5 koplja i 6 mačeva. Što znači da je bilo kucanja na to selo, i nismo deff samo mi slali sa ludi petak, slalo se još paketića. Da napomenem, to su prvi paketići deffa i išli su u PDP. Nama nije trebao deff, ali opet smo ispoštovali PRIJATELJE, i pomogli im koliko toliko.

Kao treće, mene lično ne dodiruje nešto previše ovaj rat, niti bi se htio puno raspravljati ali eto moram iznijeti činjenice. Kad vidim da se neki pokušavaju oprat. Znači meni rat ne smeta, i bio bi to i bit će nadam se dobar rat, da se izigramo i deremo koliko ko može. Rat je neizbježan, kakvo spajanje, ne želim da kao Marko sa Kralj Atila uzimam svijetove, tim spajanjima, 18 plemena napravi i uzme svijet i kad se ljudi odvoje od njega, on onda njih proziva, kao vi ste izdajice bla bla bla.
Jedino što meni smeta je to što sam ja lično branio PDP na ovom forumu vanjskom, koliko sam mogao, uvijek bio uz njih, i uvijek bio protiv NW.. Jer i logično je da ću podržavat svoje PRIJATELJE a ne sandija i adina i rewcrewa..
Jedino što meni smeta je sad ove slike koje smo dobili, kako trawka znači salijeće igrače NW-a da pređu kod njih .... ( ne znam bgm )....

Uredu je ono, kad si poražen a dobar si igrač, hoćeš igrati, ljudi te prime u svoje pleme, razumijem ja to sve, nema tu ko meni šta pričat. Primili smo i mi 3-4 igrača iz SG plemena, a među njima i doniuss, koji je moj veliki prijatelj na ovoj igrici, tako da je on kojim slučajem startao na našem kontinentu on bi bio kod nas u plemenu od starta. Ljude smo porazili i uzeli smo neke koji mogu zajedno sa nama ići prema osvajanju svijeta. Ali između SG i nas nije bilo nikakvih prozivanja, nije bilo ništa, bla bla bla.

Dođe NW padne, i šta moje oči vide. Vide kako travka na skajpu sabira ekipu NW ali pazi kako sabira. Kao fazon napravite svoje pleme ili ostanite u nw, mi ćemo sa vama imati savez, neće vas niko dirati, pa će te nam pomoći protiv EAG. ZNAČI NARODE, nw nije ni poražen kako treba, oni već kuju plan za nas. Već dagger nobla selo a vulpix iz pdpa čini mi se prenoblava kroz 2 minuta na k45. Onda kad ja idem na 45 duboko, jer sam našao fino selo, dobijem 'gdje ćeš gore na naš kontinent' od par njihovih igrača. Kad očistimo doktora čitavog skoro, 70% deffa mu počistimo, opet ja (toni ili sale) uzmu selo i onda bukvalno jebu i mene i moje dualle oko tog sela. I on i trawka. A znate li možda zašto selo ne daju ? Zato što je SELO UVALJENO kod nas. I zato što iz tog sela će imati dobar domet za naša ostala sela. Ja pišem toniju vratite to selo, očistio sam ga, on meni kaže obrati se travki, ja se obratim travki, travke nema nikad bla bla, i oko tog sela se ništa riješilo nije. A on ga je noblao praznog, a ja sam taj koji ima 371k ODA i koji je navodno noblao čak i komunisti free selo iako je očistio 18k deffa ili je bilo 15k ne znam tačno, i gdje ima izvještaj i gdje se svršavalo na nuku koja ga je očistila...

Znači i to da travka već planira front sa nama, ne želi da se to selo prepusti, i ne kažem ja da je to prljava igra, uredu je jbg.. mislim svako se bori za svoje pleme. Ali što nam raditi iza leđa i bolan pitati ne 1, ne 2 igrača NW, već 5-6 igrača, tj sve ove koji su ostali, leka, bad kid, getrekt, dagger, stalker i ne znam ima još valjda, znači da oni rade za vas pa će preći kod vas posle, kad se kao dokažu. A šta je bilo na zajedničkom forumu ?? To jedino mene dira, znači dirka me pomalo. Zašto nakon toliko prozivki sa rewom, vi dovodite rewa na vaš neki račun u plemenu.. zašto ?? I kad si napisao na skypu travka, meni ne znači rat sa njima ništa, mogu ga sad objavit, svejedno smo jači. Kako ??? Gdje ?? Jer ste stigli na ranku sa par igrača andya, dinu i mene?? Jel radi toga možda ste jači ?? I bilo je to kao vi napravite pleme, (preostali iz nw) mi vas nećemo dirat, a ovamo sa nama, ako vi ne primite nikog od njih, nećemo ni mi, a to je iza leđa nama znači, već radiš sa tim ljudima, i već si ih takoreći primio, to je čista caka koja se igra na tu kartu da mi ne primimo nikoga od njih, a vi ste već i dogovorili sa njima kako i šta.

Kad već ulazimo u detalje da uđemo u detalje.. I naravno, što se tiče tih uvaljivanja, za k45 nije bio nikakav dogovor između vodstva dva plemena, dokle tamo koje pleme smije noblati, i znači što sam se 'uvalio' sa 017 na vrh svijeta i tog konta, to se sad smatra uvalio si se tu, da nas odatle dereš bla bla. k45 je bio slobodan za noblanje svima, gdje hoćeš, idi na kraj svijeta noblaj selo od 26 bodova ako hoćeš, jer nije bilo dogovora. Bio je dogovor samo za k44 ništa više... I dok još traje savez vi kujete plan za nas, pa moglo se bolan odmorit 20 dana, čitav NW očistit, baciti lijep dogovor, napraviti dva fronta i onda 20 dana farmat, spremat off spremat deff i kad se počnemo derat, da to deranje odjekne. Al ne, mora se malo mutit jbg :)

Haj lijep pozdrav svima.


BLA BLA mnogo pričaš gluposti a i nepričaš baš nekih realnih stvari vi kad ste sa rekrutacijom uzeli SG tad vas je trebalo i stid bit.
Od NW nema prelaska u PDP mogao bi preič jedan račun al taj račun nije hteo jer nije bio dovoljno aktivan tako da je PDP kazao da neče nikoga uzeti
Šta pričaš o stalkeru onom drugom zar ih niste vi iz eag defali a
jao pjana pa gdje ti prijatelje nađeš sa takvom igrom stvarno neznam
 

pjana

Well-Known Member
Reaction score
322
ne postojiš već ti rekoh, samo gubim vrijeme raspravljajući se sa tobom. Nisi mi ni do koljena, lijep pozdrav
 

Ludi petak

Active Member
Reaction score
175
ahahhahahahahahah sandi je otac igre i iskrivljenog pogleda ,nadam se samo da nisi razook da si tu normala
 

nikname

Active Member
Reaction score
19
Pa prije smo mi krenuli u rat sa NW nego vi, ako cemo se sjetit noblanja marmarinja, pa onda SG nije bilo pleme? :D

ni to nije tačno mi smo se več prije pada tog sela rokali sa PDP bilo je več napadanja i tako dalje
 

NimFoMaNiaK

Active Member
Reaction score
148
sandi seres puno vise,stalno neke prazne price,ispusija si uskoro si restartan i ima da budes tiho
mene si 2 puta izbacija iz nw bez razloga,i onda san obeca sebi da nece nw jos dugo gurat i tako je i bilo
rat si ispusija,pokaza si da vodit ne znas barem ovdje kolko san ja vidija,i opet si bia debil kad si pozutija nisi nekome moga dat sitt jer ko je dostojan da cuva taj veliki nikname acc,ma bjezi
 

mejra

Active Member
Reaction score
48
Pjana jesi nas ti cistio,ali jer smo mi tako htjeli,ostavljali smo deff da ti ubijamo off,a sela smo prepustili PDP,mogli smo finu izmicati vojsku ispred tvog offa i posle ne bi mogao reci kako si nas ocistio i zasluzio ta sela,ali ne htjeli smo namjerno da ti nanesemo stetu i da sela prepustimo PDP, jer su meni favoriti nad vama,sad je li to posteno od strane pdp ili ne,ostavljam vama da raspravite.
Sto se tice uzimanja clanova kod njih,jos davno smo pitali da im predjemo,rew,ja itd,ali nisu htjeli kao sto vidis rew je noblan,a to sto je presao na neki racun u PDP je cista igra,ne vidim nikakvu smetnju u tome.
Sto se tice racuna dagger,mislim da su momci zasluzili da ostanu na svijetu i da se bore a ne da padnu zbog lose ekipe i organizacije,bilo je tu jos takvih racuna ali ne mogu svi preziviti,trebali bi se pomiriti da prime te jos neke racune,jer svakako imate mnogo vise clanova,a uradili ste isto sa SG,a kako cujem i ovo u vezi dekkera.
Bice to dobar rat,akoBogda praticu preko twstatsa jer mi je to zanimljivo,navijam za PDP ali ne sumnjam da je EAG daleko jako pleme,sa par praznih glava kao joge naprimjer.
 

Special One

Member
Reaction score
41
Nije potrebno da pocinjete sa ovim raspravama nikako,EAG jeste deffao PDP to stoji ali ja kao vodja sam znao kada pukne NW da ce veliki dio kolaca uzeti EAG tako je i bilo EAG je dosta sela uzeo od NW nakon samo jedne akcije,to sam predpostavljao da ce biti tako i bilo je,PDP je imao kod tih noblanja isto svoje prste deff je skoro 80% bio kod njih na prvoj liniji tako da kad smo mi udarili na prvu liniju na k55 lagano smo prosli i onda se je nastavilo dalje,dakle tu smo 1:1.

Sad budite ljudi manite se prozivanja jer ratovat cemo ovdje kao ljudi,ja svoje igrace cu zamoliti da se mane vanjskog osim ako to nisu neke cestitke protivnicima.
Sve provokacije i vrijedjanja ostavite,nisu potrebne.

Jos jednom veliki prijateljski pozdrav za cijelu ekipu PDP,neka bolji pobjedi.


Toliko od mene .

LP i za ostale igrace koji prate forum
 

TheDoctor.

Well-Known Member
Reaction score
185
Evo vidite ljudi kad je covjek iz Kladuse kako zna napisati realno tekst bez ikakvog prozivanja....
 

MrDoniuss

Active Member
Reaction score
46
Da taj joge sto je bio spijun jer da nije,davno bi popio restart,ja cistog obraza izgubio svijet,ti prljavog uzeo,al uvijek si prljav bio pa ti ne smeta,govno ko govno
mislis joge koji kao sto tomo kaze je uzeo svijet sa ekipom sa kojom igra godinu dana? e moj majmune da je iko od vas bio malo s mozgom ja ne bi ni poceo svijet sa vama, a kamoli jos ono sto ste me ubacili na kraju u vodstvo i sto me motorka molio da ne odem u drugu ekipu nego da napravim novi acc kad sam stranu profulao.. adine smecaru ovo je joge koji je postigao za godinu dana igre vise nego ti za tih svojih kako ti spominjes 7
 

Atlantis

Active Member
Reaction score
58
mislis joge koji kao sto tomo kaze je uzeo svijet sa ekipom sa kojom igra godinu dana? e moj majmune da je iko od vas bio malo s mozgom ja ne bi ni poceo svijet sa vama, a kamoli jos ono sto ste me ubacili na kraju u vodstvo i sto me motorka molio da ne odem u drugu ekipu nego da napravim novi acc kad sam stranu profulao.. adine smecaru ovo je joge koji je postigao za godinu dana igre vise nego ti za tih svojih kako ti spominjes 7

Jesi to postigao ti ili tvoja iskreno da kazem bez zajebancije, vrlo kvalitetna ekipa?

Nemoj se sad uvrijedit ali si ovo napisao ko da si lijevom rukom presjeko 54 traina na nokiji 3310
 

Smayke

Well-Known Member
Reaction score
487
Jesi to postigao ti ili tvoja iskreno da kazem bez zajebancije, vrlo kvalitetna ekipa?

Nemoj se sad uvrijedit ali si ovo napisao ko da si lijevom rukom presjeko 54 traina na nokiji 3310
Kvalitetan igrac bez kvalitetne ekipe ne moze nista..ja u tebi vidim, hajmo rec, kvalitetnog igraca..na hr1 imas kvalitetnu ekipu i postizes solidne rezultate, dok si na hr25 ispusio jer nisi imao kvalitetnu ekipu, tako isto i na jr26..
Mislim ipak, ko je vidio u DKLu kvalitetnost?
Presjeci train je postao maciji kasalj..da se sad ovo odvija u vremenu 2007-2008 godine, kad su svi imali internet ko k. i tu od 4 traina presjeces 3, tad si pro igrac, a ne ovo sranje 2016 godine, gdje iz okupljalista mozes snipat
 
Top