RAT - EAG VS PDP

NimFoMaNiaK

Active Member
Reaction score
148
dobro je reka,dobre su obrane a akcije vec slabije :p
evo rew na mene dolazi vec tjedan dana sa skautima :D
deby za sve je zaslusan sef koji je postavija tako da nazad bude ladovine i da su najjaci na fronti
 

NEXUS

Banned
Reaction score
87
Hajmo malo biti realni ima vas ko kineza jaci igraci vam samo leze po cijele dane farmaju prave off i kad dodje akcija udaraju i logicno da ce te napredovat ovi manji su zadefali frontu pa mozete mirno da uzivate i napredujete ovdje nikom nije bitno od nas ko ce pobijedit nego da se zabavimo i vidimo sta mozemo uradit :D
EAG + EAG2 = 31 +31 = 62
PDP + PDP2 = 27 + 18 = 45
Razlika je 17 sto i nije puno vise, jos ako cemo racunat sva ona manja plemena koja je PDP okupio oko sebe, i prekucavate nas.
I ovaj broj je teret, medju 62 racuna lako se nadje neki neaktivni i eto ti problema, tako su i usli na k54, cista sela lagano bez sjece, a u PDP svaki racun max pokriven i oko svakog sela se moralo namucit i opet u plusu :D
 

DeletedUser

Guest
EAG + EAG2 = 31 +31 = 62
PDP + PDP2 = 27 + 18 = 45
Razlika je 17 sto i nije puno vise, jos ako cemo racunat sva ona manja plemena koja je PDP okupio oko sebe, i prekucavate nas.
I ovaj broj je teret, medju 62 racuna lako se nadje neki neaktivni i eto ti problema, tako su i usli na k54, cista sela lagano bez sjece, a u PDP svaki racun max pokriven i oko svakog sela se moralo namucit i opet u plusu :D
NIko vas uspijeh ne osporava i sam znas kapacitet svog plemena i vojske i svega i znas da duplo mirnije se razvijate i radite akcije dok smo mi pod pritiskom i zato kazem nije nikom bitno ko ce pobijedit bitno je da bude krvi do koljena ko juce i da se igramo :D
 

NEXUS

Banned
Reaction score
87
NIko vas uspijeh ne osporava i sam znas kapacitet svog plemena i vojske i svega i znas da duplo mirnije se razvijate i radite akcije dok smo mi pod pritiskom i zato kazem nije nikom bitno ko ce pobijedit bitno je da bude krvi do koljena ko juce i da se igramo :D
Nemam ja srca sa tobom se klat :D
 

katalonija

Active Member
Reaction score
62
Nema govora teze je psihički igrat u slabijem plemenu(pri tome mislim isključivo na broj sela), ali ima svoje prednosti sve dok budete aktivni.

Nego nmgu se sjetiti mensecini da je deboxxx bio neka maskota na ba srvru haha

I pozzz za predu :)
 

Kodiiak

New Member
Reaction score
9
EAG + EAG2 = 31 +31 = 62
PDP + PDP2 = 27 + 18 = 45
Razlika je 17 sto i nije puno vise, jos ako cemo racunat sva ona manja plemena koja je PDP okupio oko sebe, i prekucavate nas.
I ovaj broj je teret, medju 62 racuna lako se nadje neki neaktivni i eto ti problema, tako su i usli na k54, cista sela lagano bez sjece, a u PDP svaki racun max pokriven i oko svakog sela se moralo namucit i opet u plusu :D


Ovo ti sad ispadne ko ona izreka: ubiše nas njih dvojica a ja i babo sami :D

Mi okružili puno malih plemena koja vas defaju :D a i ptičice na grani znaju da ste znali za akciju na leku-zato psssst i uživajte.
 

Rewcrew1

Member
Reaction score
25
Joj dodje mi da povratim od "statistike" i svega ,a Tomo pa polahko jeboga ti docu ja i tebi u susjedstvo vec sam otanio sa pbe ,jer cu morat uzet barbara jer nece mi da ti tamo ,imam vec 22 opoemen il ti 22 zuta ,ne znam koliko treba za crveni tako da moram biti fin ,sad ce o5 reci Rew ne pisi na vanjskom rekli smo ti -.-'

Mozete vi pricati sta hocete vi ste se nabili momacki ,nabijali smo se i mi momacki ,nabija cemo se i mi momacki i vi ce te,igrace te se jos vi ,tako isto i mi ,trajace prestati nece ,polahko tek je pocelo ,prezivjeli smo oni 7 dana sve cemo

Zivio drug Marko Antonije i njegove roze carapice !
 

Ludi petak

Active Member
Reaction score
175
davno ste rastu angazovali da nas s ledja roka smijali se RASTA VAS NOBLA ,a server ste krenuli tipa "ide nas 15 mi smo bogovi igrice , ako nam svrse po celu reci cemo manje nas je bilo" , sami ste seb krivi ,previse ste bili sigurni u sebe , al niste znali ko stoji s druge strane :*
 

Kodiiak

New Member
Reaction score
9
davno ste rastu angazovali da nas s ledja roka smijali se RASTA VAS NOBLA ,a server ste krenuli tipa "ide nas 15 mi smo bogovi igrice , ako nam svrse po celu reci cemo manje nas je bilo" , sami ste seb krivi ,previse ste bili sigurni u sebe , al niste znali ko stoji s druge strane :*
haha gluposti....evo i barbare smo angažirali da vas ometaju u farmanju :D

p s.
i tebe lijepo molim kao i nexusa :molim te kopiraj mi gdje mi to sebe uzdižemo, pričamo da ćemo vas razbit i takve stvari na koje se stalno pozivate.
 

NEXUS

Banned
Reaction score
87
haha gluposti....evo i barbare smo angažirali da vas ometaju u farmanju :D

p s.
i tebe lijepo molim kao i nexusa :molim te kopiraj mi gdje mi to sebe uzdižemo, pričamo da ćemo vas razbit i takve stvari na koje se stalno pozivate.
Bilo je, sto od pojedinih vasih, sto od pojedinih vasih novih a ex. NW-ovaca, tebi za ljubav da vracam x stranica unazad il po spamu, ne pada mi na pamet.
Drugo,sto kazes neko je ratovao neko ne- usli smo u rat sa vidnom prednosti po ODA od vas, znaci pstt nismo je nabili sami na sebi.
A po ODD ste bili daleko vise ispred nas, al ako odbijemo nas deff tu smo i po tome ;)
 

NimFoMaNiaK

Active Member
Reaction score
148
a Tomo pa polahko jeboga ti docu ja i tebi u susjedstvo vec sam otanio sa pbe ,

ja cekam jbt :S

a sta se tice ostatka pdpa,nemojte se izvlacit na broj clanova,nije niko kriv sta vas nema vise,uostalom kad se zbroji kolko vas ukupno ljudi ima po racunima dode skoro kao kod nas,taaaako da :p
a bili ste u ratu iz kojeg vas je eag izvuka jer se isto niste pokazali koliko pricate ;)
 

Kodiiak

New Member
Reaction score
9
Bilo je, sto od pojedinih vasih, sto od pojedinih vasih novih a ex. NW-ovaca, tebi za ljubav da vracam x stranica unazad il po spamu, ne pada mi na pamet.
Drugo,sto kazes neko je ratovao neko ne- usli smo u rat sa vidnom prednosti po ODA od vas, znaci pstt nismo je nabili sami na sebi.
A po ODD ste bili daleko vise ispred nas, al ako odbijemo nas deff tu smo i po tome ;)

Znaš, da bi rasprava bila rasprava onda svaka tvrdnja mora biti argumentirana. Ako se toliko hvataš za naše izjave onda daj dokaz. Da se mene pita, satima bi tražila da dokažem svoju tvrdnju jer bez dokaza se sve svede na laprdanje i izokretanje.
 
Last edited:
Top