Rat - PDP vs NW , NW-a

Kotoromanic

Active Member
Reaction score
82
Ma dosadili ste s tim prepiranjem pa moram skrenut s teme,

Postavit cu nije frka, ja bar priznam da sam ruzan hahhahhhah
 

TheDoctor.

Well-Known Member
Reaction score
185
hahahahha vidio sam ja i gore....
pokusao sam ispraviti onaj komentar pa nisam mogao hahah
 

Kotoromanic

Active Member
Reaction score
82
Ja nikad nikome ne prijetim, isto tako nikad nikome ne zapinjem za majku kao ti npr gore.

To je cisti seljkluk, neodgojenost, debilizam...
Toliko o tebi.

Aplauz za debila.
 

Ludi petak

Active Member
Reaction score
175
Reci mami koja je mejra u pitanju,sa mnom ce ti dati mislim razgovarati
e moje dijete,,okreni se vjeri pusti ti tudje matere ,nije ti to prvi put,imas ti vec aferima nabranih


vi se sad izvlacite nema barbara , a de mi reci sta ste noblali citavo vrijeme???ne radi twstas trenutno al bice link ,gdje se vidi da ste noblali brdo barbara radi defa pa se zalite nema se sta farmat
 

mejra

Active Member
Reaction score
48
Nista ruzno nisam rekao o njegovoj majci,niti nesto cime bi se trebao da uvrijedi,on je taj koji je uvrijedio doktora.
Ja sam uzeo jednog,a da nasi su uzimali mnogo,ali opet to je ispod nas,kazem ti da je nas racun u centru mape i da jednostavno barbari su nam predaleko i premalo ih ima,tako da ti ofarmas 30 barbara u 2h , a ja do tad do 5 dodjem
 

Kotoromanic

Active Member
Reaction score
82
Nista ruzno nisam rekao o njegovoj majci,niti nesto cime bi se trebao da uvrijedi,on je taj koji je uvrijedio doktora.
Ja sam uzeo jednog,a da nasi su uzimali mnogo,ali opet to je ispod nas,kazem ti da je nas racun u centru mape i da jednostavno barbari su nam predaleko i premalo ih ima,tako da ti ofarmas 30 barbara u 2h , a ja do tad do 5 dodjem


Doktor i ja smo se zajebavali oko profilnih, sto je ocigledno.

Jok eto rekao si o mojoj nani, hajd razligu glupane.
 
Top