Rat - PDP vs NW , NW-a

pjana

Well-Known Member
Reaction score
322
NW
NW-A-
NW - 3

opaaaaaaaaaa ole ole ole ole ole oleeeeeeee, oleeeeeeeeeeeeeeeeeeee, oleeeeeeeeeeeeeeeeeee
 

NEXUS

Banned
Reaction score
87
nisam htio komentarisati nista ali ovdje si pretjerao sto mene prozivas sad...gledaj neko je na pocetku uzeo 4 5 pa i 6 free gradova i nije trosio vojsku,nakupilo se vojske i lako je uzimati pljackase tako...a neko je morao cistiti svaki grad da bi uzeo...
i nemoj sad pricati za porazene protivnike,to ste nabili kad ste isli na sg jer ste da imali offa puno iz onih free gradova..
Nemoj anele sad da seres, do sad te nisam cictirao sad moram... Pogledaj malo od koga su sela uzimana, ludi petak 003 je od marmarinja, i to free? Bila je takva pozicija da smo lagano ljudima prolazili al je i bilo nagaznih mina sto se tice defa al pazljivo se biralo. Desavalo se da kad noblamo lika covjek cestita, sa njim fino pisemo i onda se javi njegov drug i kaze svaka vam cast, noblali ste mi druga pleme nije trepnulo evo vam i moje selo. Sta ti radis sa tanacom sad, nemoj molim te.
Eto kucali ste nas, svi ste se bili nadigli "hahaha ispusili vojske kamaru, sad cemo mi farmat" ja odma sutradan uzeo i sela i resurse dnevne. Nemoj pretjerivat
 

NEXUS

Banned
Reaction score
87
Benjo molim te to selo je noblano prije 2-3 dana,a prvih 5-6 sela koje ste vi noblali bili su miltici,ili ok pokuio 7 duala nebitno :D
Mani me se farmanja ba,sad si se nasao hvalit farmanja,kao prvo pokazao sam vam na 25 kako se farma,na oba racuna,to sam bio isto i na 20 uradio,napocetku,dok cuca nije poceo farmat,ovaj svijet ne igram aktivno skoro pa da ne farmam,a i uz to oko glavnog grada 3 barbara u 6x6,katastrofa pozicija za farmanje,dok vi dole imate mnogo mnogo,a i jos ne farmamo kao sto sam rekao.
I Divlja macka (marmarinjo) nam je dual ;) :*
 

pjana

Well-Known Member
Reaction score
322
Kad je javno rekao da ce Pireta rr u 1k PBa lol
joj to mi je smijeh i dan danas kad se sjetim hahahahhahahahahha

pa kad ga trawka furo da je prekretnica servera hahahhahahha, čito sam taj forum prije možda 2-3 mjeseca, ono dosada u 3 ujutru, pa ljudi drago pravo se ismijao..

'pire haj se kladimo u 1k da ćeš prije mene na restart na ovom svijetu' hahahahahahahahahaha prekretnico
 

mejra

Active Member
Reaction score
48
Sniper je covjek od 60+ godina koji radi od 5 ujutro,kriv je jer nije nasao duala/sittera.
Cestitke na akciji,nisam ocekivao nista manje od takve ekipe :)
 

Ludi petak

Active Member
Reaction score
175
on je covjek od 60plus godina,sa velikim radnim iskustvom,i znanjem za takvu poziciju,plata solidna al eto pade i on :/
uvooooooooooooood za bukvara
 

Smayke

Well-Known Member
Reaction score
487
Sniper je covjek od 60+ godina koji radi od 5 ujutro,kriv je jer nije nasao duala/sittera.
Cestitke na akciji,nisam ocekivao nista manje od takve ekipe :)
Ma da odmah ide vađenje, de Sandija zovi da i on pocne pisati kako ovo kako ono..cestitke pdp ♡
 
Top