Rat - PDP vs NW , NW-a

Smayke

Well-Known Member
Reaction score
487
Samo da se nadovezem na ovo noblali free sela, e pa jeste tako.. jedno 6 igraca iz EAG plemena je noblalo oko 10 free sela koje sam ja sa svojim racunom Smayke ocistio za njih, jer sam jos tad imao nuku, a acc svakako za koji dan ide na brisanje, pa da se to iskoristi..
 

Fire Phoenix

Member
Reaction score
37
Nista ruzno nisam rekao o njegovoj majci,niti nesto cime bi se trebao da uvrijedi,on je taj koji je uvrijedio doktora.
Ja sam uzeo jednog,a da nasi su uzimali mnogo,ali opet to je ispod nas,kazem ti da je nas racun u centru mape i da jednostavno barbari su nam predaleko i premalo ih ima,tako da ti ofarmas 30 barbara u 2h , a ja do tad do 5 dodjem

25342428eff04b218ffbfd37a42153bd.png


E moj Adine, dijete drago, ti mene ne znaš, niti znaš gdje i skim sam igrao. Dino me na 25-ci zamolio da mu budem duall i evo sad sam mu opet duall i biti ću kad god zatreba, također biti ću uvijek duall kataloniji i smayketu, a ne sumnjam ni najmanje da će oni isto meni pomoći ako zatrebam kad. Pomoći drugom je nepoznanica za tebe, nisi još dovoljno sazrio da se ozbiljno razgovara sa tobom momočiću mali. Malo upitaj druge ko sam, šta sam i od kad igram pa se onda javi. Jer ovdje sam puno duže od tebe. Igrao sam na više svjetova sa dosta dobrih ljudi. Ali opet ne vidim zašto bih se tebi pravdao , tebi koji nemaš ni trunke kulture niti se znaš normalno ophoditi prema drugim ljudima. Drži se ti svojih pajtaša a mene ostavi na miru.
 

ja sam bio pro

Well-Known Member
Reaction score
171
Sve je to faree dobro napisao, samo slagao je faree je zauzeo acc, ja udjem on me izbaci ja reko još jednom mozda popusti on me izbaci i posalje poruku na vanjskom da ga ne diram, laze da je dual njegovo je sve.. :D
 

ja sam bio pro

Well-Known Member
Reaction score
171
I suvišno je pričati Adine da nešto govoriš fareetu, evo igram sa čovjekom vec drugi server jednostano čovjek je stroj, nekad se sjebem kad ustanem i vidim šta je ofarmao onako sa posla, s njim igrati na acc i još koji termin on pokriva to je milina :D

A čovjek je mašina, deff jedan od boljih farmera koji trenutno igraju :D
 

pjana

Well-Known Member
Reaction score
322
jooooooooooj fifa majka uzeo baba turnir ok ajmo dalje

1. Adine 23icu nisi mogao uzet ni naopako!!!!!!!!
2. Adine 20ku nisi mogao uzet ni naopako, logično da si prvi kickan iz -RB- jer zna kallas da si botina pa ono mislim.. ok je
3.Ti što farmaš hahahah farmo kaže.. Evo farmamo i mi i šta sad? Sve gotov nagrade kupimo i šta sad?
4. I mi smo u sredini karte, i šta sad? Jel to znači da ne trebamo farmat?
5. Benjo brate, znači mi smo ofarmali čini mi se oko 22 miliona. Naš račun. Toliko nije čitavo pleme NW. A da ne pričam kad uporedimo 3 najjača računa po farmanju iz EAG, onda bi to značilo da smo troduplo više ofarmali nego čitavo pleme NW. pozz
6. Ne znam samo što mene niko nije napisao tu među tim dobrim igračima jbg.. Al neka nema veze, ja osvojio turnir pozz
7. Adine ti ako igraš 10 godina plemena, koliko si to imao kad si igrao prvi svijet, 7? Tek prohodo ... Tek slova počeo učit čitat.
8. NE DIRAJTE MI SPIDIJA!!!!!!!!!!!!!

Spidi je top5 najjačih igrača ikada, pričajte šta hoćete. Kakav marko bola, onaj MARKO ZVANI FREE SELO ????? PONOBLAO BOGA OCA FREE SELA NA HR21, PONOBLAO ISTO TAKO NA HR24.. Ušao sa slovencima u tal na hr22 pa i to osvojio ????? DE BAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAA

osvojio sam turnir jarane i to sa bayernom, opaaa Muller najbolji strijelac, pozz
 
Top