[RAT] -SPN-,=SPN= vs 2+2=5,X+Y=Z

  • Thread starter Haris Velicanstveni
  • Start date
Status
Not open for further replies.

DeletedUser

Guest
Ne znam po ovome sto sam ja video na forumu i sa skype sve pogresno nisi aman nista u pravu :zzz:
 

DeletedUser

Guest
Rucke oduvijek u rb-u bile, nisu nikakvo pojačanje

koliko sam čuo,ovi profesionalci sto dolaze,imaju modernije rucke,i kazu da su te vase dosta zastarile..

sad to su nezvanicne informacije..:eek:
 

Smayke

Well-Known Member
Reaction score
487
koliko sam čuo,ovi profesionalci sto dolaze,imaju modernije rucke,i kazu da su te vase dosta zastarile..

sad to su nezvanicne informacije..:eek:

Ivekove su old school prvo izdanje, golden edition, unique nema boljih
 

faree

Active Member
Reaction score
55
Momak omjer off deff sela mi bio 1:1 nemoj da bulaznis dzaba

A jbg ja sam pisao do perioda kad sam pratio izvjestaje koje su objavljivali na forumu...nemoj se odmah uzbudjivati...bez obzira sta drugi pisali od mene imas veliki + ;)
 

faree

Active Member
Reaction score
55
@Muhamed Ali

Ma ne brinem se za kaznene...nece mene...imam stelu kod admina :D :D

@ skroba

Farmaj...farmaj :p :p
 

Tarrasbulba1

Member
Reaction score
0
Ma Cuca bolan king bio i ostao za vas sve,mogao vas je sam rjesit da nije ban dobio,al sta ce kalas drugo uradit nego ovo? pa koji je po redu ovo clan rb-a kojeg kalas istjeruje i salje na rr? i to sve podlo,kale moj 0 si,nikad ratovat neces znati,ni ti,ni mungos ni fire,ljubomorci :D
 

faree

Active Member
Reaction score
55
Nije ni tebi lahko...toliko hejta odavno nisam vidio :)

Smiri se momcino...popij caj,,,opalit ce te hercika
 

deer02

Member
Reaction score
0
Ma Cuca bolan king bio i ostao za vas sve,mogao vas je sam rjesit da nije ban dobio,al sta ce kalas drugo uradit nego ovo? pa koji je po redu ovo clan rb-a kojeg kalas istjeruje i salje na rr? i to sve podlo,kale moj 0 si,nikad ratovat neces znati,ni ti,ni mungos ni fire,ljubomorci :D

Ne laprdaj mnogo, molit ćeš kalasa uskoro da te ponovno prime u RB ;)
 

DeletedUser

Guest
Ma Cuca bolan king bio i ostao za vas sve,mogao vas je sam rjesit da nije ban dobio,al sta ce kalas drugo uradit nego ovo? pa koji je po redu ovo clan rb-a kojeg kalas istjeruje i salje na rr? i to sve podlo,kale moj 0 si,nikad ratovat neces znati,ni ti,ni mungos ni fire,ljubomorci :D

Evo nasla krpa zakrpu :D Ajde bezi u spn... :D tamo je bezbednije...
 
Status
Not open for further replies.
Top