[RAT] -SPN-,=SPN= vs 2+2=5,X+Y=Z

  • Thread starter Haris Velicanstveni
  • Start date
Status
Not open for further replies.

DeletedUser

Guest
cojk svoje ponoblo sve sad kao spojio se sa komunistom hahahhaha
dobar je momak:hahaha:

ne znam ja ko je restartovan
AHAHAHAHAHHAHAHAHAHHAHAHAHAHAAHAHAHAAHAHAHAHAHHAHAHAHAHHAHAHAHAHAAHAHAHAAHAHAHAHAHHAHAHAHAHHAHAHAHAHAAHAHAHAAHAHAHAHAHHAHAHAHAHHAHAHAHAHAAHAHAHAAHAHAHAHAHHAHAHAHAHHAHAHAHAHAAHAHAHAAHAHAHAHAHHAHAHAHAHHAHAHAHAHAAHAHAHAAHAHAHAHAHHAHAHAHAHHAHAHAHAHAAHAHAHA
 

DeletedUser

Guest
ne znam ja ko je na hr16 ponoblao svarcenegera i ostala barbarska sela na svijetu,i onda takav se nadje da mi pametuje :hahaha:
 

Gamma

Active Member
Reaction score
54
Fuj mene je sramota politike I sranja na hr20.....definitivno zadnji svjet sto se mene tice...... (((
 

faree

Active Member
Reaction score
55
Zar se nisi dosad navikao na ovakve situacije...ponavljaju se iz svijeta u svijet...najgore sto igraci koji najvise pljuju po protivniku cim vide da njihovo pleme pocinje da gubi bjeze kod tih istih protivnika koje su prethodno popljuvali...takvih igraca je vjerujem svima nama pun q
 

Gamma

Active Member
Reaction score
54
Ma na neke situacije se covjek nikad nece naviknut. .....I jos se lik pravi pametan po forumu. ....nevjerovatno
 

cuca ba

Well-Known Member
Reaction score
56
ne znam ja ko je restartovan
AHAHAHAHAHHAHAHAHAHHAHAHAHAHAAHAHAHAAHAHAHAHAHHAHAHAHAHHAHAHAHAHAAHAHAHAAHAHAHAHAHHAHAHAHAHHAHAHAHAHAAHAHAHAAHAHAHAHAHHAHAHAHAHHAHAHAHAHAAHAHAHAAHAHAHAHAHHAHAHAHAHHAHAHAHAHAAHAHAHAAHAHAHAHAHHAHAHAHAHHAHAHAHAHAAHAHAHAAHAHAHAHAHHAHAHAHAHHAHAHAHAHAAHAHAHA

Ne znam ko je rekao mene bacit na rr a niej smijeo fejka poslat
i ko je folkonera molio da ga pozove pa kad je vidio ne ide otisao ui rb auuu
 

zyex

Member
Reaction score
0
Ima ih cim vide da pleme gubi bjeze u neko drugo pleme

Ako su face nek se bore do kraja u jednom plemenu pa i ako treba do restarta a ne bjezi stalno po drugim plemenima, a najgori su mi ovi spijuni joj sto ih nemogu smislit
 
Status
Not open for further replies.
Top