-RB-, =RB= vs DKL, DKL-DL , DKL II

Status
Not open for further replies.

faree

Active Member
Reaction score
55
Molim moderatore da se naslov ove teme promjeni iz "-RB-, =RB= vs DKL, DKL-DL , DKL II" u -RB-, =RB=, 2+2=5, X+Y=Z vs DKL, DKL-DL , DKL II. Barem tu budite pošteni kad se sprdate sa DKL-om već :)

Gyorke budi realan druže i sam znaš da RB nema nikakve veze sa matematicarima...

Side 1:
Tribes: -RB-, =RB=
Side 2:
Tribes: DKL, DKL II, DKL-DL

Timeframe: Forever

Total conquers against opposite side:

Side 1: 73
Side 2: 11
Difference: 62

chart


Points value of total conquers against opposite side:

Side 1: 422,832
Side 2: 50,488
Difference: 372,344

chart



Side 1:
Tribes: -RB-, =RB=
Side 2:
Tribes: DKL, DKL II, DKL-DL

Timeframe: Last 48 hours

Total conquers against opposite side:

Side 1: 21
Side 2: 1
Difference: 20

chart


Points value of total conquers against opposite side:

Side 1: 134,756
Side 2: 5,583
Difference: 129,173

chart
 

DeletedUser

Guest
A čekaj, hoćeš reći da akcije su sasvim slučajno isti dan u isto vrijeme? Te priče možeš prodavati negdje drugdje.

Da se razumijemo, ja nikoga ne pljuvam...vama svaka čast. Ja sam kratko došao na jedan račun, još nisam se stigao snaći ni gdje su mi sela tako da nemam šta ni pričati. Ali sam se uvjerio da cijelo naše pleme ima napade od vas i matematičara u isto vrijeme, što ne može biti slučajnost nikako, zar ne? :)
 

DeletedUser

Guest
A čekaj, hoćeš reći da akcije su sasvim slučajno isti dan u isto vrijeme? Te priče možeš prodavati negdje drugdje.

Da se razumijemo, ja nikoga ne pljuvam...vama svaka čast. Ja sam kratko došao na jedan račun, još nisam se stigao snaći ni gdje su mi sela tako da nemam šta ni pričati. Ali sam se uvjerio da cijelo naše pleme ima napade od vas i matematičara u isto vrijeme, što ne može biti slučajnost nikako, zar ne? :)

pa vidiš da može biti slučajnost :hmm:
 

DeletedUser

Guest
A čekaj, hoćeš reći da akcije su sasvim slučajno isti dan u isto vrijeme? Te priče možeš prodavati negdje drugdje.

Da se razumijemo, ja nikoga ne pljuvam...vama svaka čast. Ja sam kratko došao na jedan račun, još nisam se stigao snaći ni gdje su mi sela tako da nemam šta ni pričati. Ali sam se uvjerio da cijelo naše pleme ima napade od vas i matematičara u isto vrijeme, što ne može biti slučajnost nikako, zar ne? :)

Veruj mi kada ti kazem da te akcije nisu ugovorene.. Svakako akcije idu cesto...
 

DeletedUser

Guest
Veruj mi kada ti kazem da te akcije nisu ugovorene.. Svakako akcije idu cesto...

I onda Vi matematičarima dozvoljavate da Vam uđu u klaster sela? Primjera ovo 504|500. Sve su to danas oko tog sela bila naša i sad vama jedan matematičar tamo uđe, i sasvim slučajno vi ste napadali sva ostala sela iz tog klastera i osvojili, ali samo to niste napadali sa plemićima? I to je slučajno? I to sve isti dan? :confused:
 

faree

Active Member
Reaction score
55
Gyorke vjerovao ti ili ne...neću te ubjeđivati niti se svađati...znam te ko si i šta si :) ...ali nebitno...uglavnom zašto se zamarati sa tim selom kada vjerujem da su ga matematicari nadeffali do zuba...a ovamo kod vas sela padaju sa puno manjim gubitcima...
 

DeletedUser

Guest
I onda Vi matematičarima dozvoljavate da Vam uđu u klaster sela? Primjera ovo 504|500. Sve su to danas oko tog sela bila naša i sad vama jedan matematičar tamo uđe, i sasvim slučajno vi ste napadali sva ostala sela iz tog klastera i osvojili, ali samo to niste napadali sa plemićima? I to je slučajno? I to sve isti dan? :confused:

To selo je bilo rezervisano od strane naseg igraca, ali nije uspeo da ga uzme, onda je ovaj uleteo.
 

DeletedUser

Guest
I onda Vi matematičarima dozvoljavate da Vam uđu u klaster sela? Primjera ovo 504|500. Sve su to danas oko tog sela bila naša i sad vama jedan matematičar tamo uđe, i sasvim slučajno vi ste napadali sva ostala sela iz tog klastera i osvojili, ali samo to niste napadali sa plemićima? I to je slučajno? I to sve isti dan? :confused:

To selo će biti moje! Pre ili kasnije.. :boks:
 
Status
Not open for further replies.
Top