-RB-, =RB= vs DKL, DKL-DL , DKL II

Status
Not open for further replies.

DeletedUser

Guest
pa ko će koga ako ne svoj svoga :D al ajde možda bi i vama bilo pametno tako.. ionako od 3 plemena, jedva jedno biste skupili ako i toliko aktivno i onako iskusno... a sve ostatak padobranci neki, skupljali ih svuda.. krenu napadi ljudima crko net odjednom i sve te neke stvarčice onako "slučajnost" baš kad napad krene nekom net ne radi više :andjeo:

ili uđu vide napad, i odu samo offline.. I stvarno sa toliko igrača svakakvih vi mislili nešto ozbiljnije tu?? i bez da zaratili sa cijelim svijetom, na sve strane.. da je i samo jedan od tih neprijatelja bilo bi upitno koliko biste izdržali, vj dosta dugo.. al opet rasplet isti.. :kokice:

To je onako neutralno viđanje situacije kakva je.. :pivo:

nebitno kako bi bilo da je bilo
napade ja nisam imao srećmo,jer je net zaista puko
al,vjerova ili ne...kako je tako je
 

Muhammad Ali

Active Member
Reaction score
0
nebitno kako bi bilo da je bilo
napade ja nisam imao srećmo,jer je net zaista puko
al,vjerova ili ne...kako je tako je

nije se to ni odnosilo lično na tebe.. nego opčenito srećo :D za ove vaše kako izgleda ovako neutralnim pogledom :pivo:
 

DeletedUser

Guest
pa ljudi ne ratujemo 3 dana,vec se predali :predaja::predaja::predaja::predaja::predaja:
 

Tarrasbulba1

Member
Reaction score
0
Ti ti celavi ti sa franceticem kako mu vec nik kujes urote igrao sam u *SL* tako da znam sve samo se zapitaj sta ce crnci kad sruse sl

Cuca igram ja 19ku otpocetka,igarm i sad na drugom racunu ako te zanima sta pitaj mene,dok su bili EX BARBARI pleme,sl se udruzio sa kn i dkl protiv nas,iako sam dklu i knu govorio da ce ih sl napasti odma posle nas,ali izgleda da su to znali,sad kad smo mi rjeseni SL se bori sa svim ostalim plemenima,ali to je igra,diplomatski se rat dobija,nije fer sto su svi protiv SL isto ko sto nije bilo sto su svi bili protiv nas,ali nema veze,kako je tako je,Crnci su izdominirali svijet i zasluzeno ce biti pobjednici,a sto pitas sta ce crnci kad zavrse sa sl,pa vjerovatno cemo u zdogovoru prepustit njima nasa sela
 

cuca ba

Well-Known Member
Reaction score
56
znaci bice sesa sa tobom hahahha sta si me to ozhnacio na karti da vidis gdje se sirimo hahhaa
 

Tarrasbulba1

Member
Reaction score
0
Ma nije ba vec tu si odma do mog novog sela,i ja gledam koje crvene da noblam,vidim dva smedja tu,reko ko ce drugi neg ti,kad ono ti :p
 

DeletedUser

Guest
Nismo doneli nikakve poklone na useljaj :D

Ovi samo prde o nekim dobrim i losim igracima, a ne mogu ni train da posalju pa da pokazemo da i mi znamo seckati to :D
 

DeletedUser

Guest
gdje ide ovaj hr server,jedna akcija dovoljna za srušit pleme koje je uzelo kontinent
nažalost to je realnost,igrači se jednostavno ne znaju branit,na svijetovima di ima baklje još nekako i uspiju,na količinu,na multije bla bla
ali kad treba nešto odradit kako treba onda je raspad sistema,naprave stack koliko toliko,najčešće bude probijen-što je 10x gore nego da su samo pustili selo i onda odustaju jer su se oni nadali uzet svijet bez da se moraju branit
nadalje dl ili dkl kako kažete ne mijenja ime i stalno iznova dolazi na svijetove-što je to nešto s čim se treba ponosit?
kao što stari albert kaže: "ludost je raditi istu stvar iznova više puta i očekivati drugačije rezultate"
manje bahatosti na forumu i u igri,shvatit koji su vam limiti i tako se ponašat
da ste ovdje napisali npr. "rb je puno spremniji od nas,aktivniji,više vojske,više sela više dual acceva,borit ćemo se koliko uspijemo" ma sve 5,poštujem takav stav i takvog protivnika
ali nako prve akcije da vođa plemena piše da pleme više ne pruža otpor,pa što ste uopće dolazili? osvojit niste došli jer bi to bilo pre smiješno(ne želim nikog uvrijedit,ali jednostavno previše acceva koji nemaju kapacitet za osvajanje svijeta),a očito ni zabavit se jer evo "ne pružate otpor"
 

DeletedUser

Guest
Potpis za sve sto si napisao.

Prica o nekom otporu , u fazonu videcete vi sta je otpor, mi ako ovako nastavimo a boga mi i vi ima da vas nema do kraja aprila :D
 

cuca ba

Well-Known Member
Reaction score
56
Iskreno toliko smo zaokupili se DKL da ne vidim osta nam se radi iza leda i to nas moze kostat :)
 

Muhammad Ali

Active Member
Reaction score
0
gdje ide ovaj hr server,jedna akcija dovoljna za srušit pleme koje je uzelo kontinent
nažalost to je realnost,igrači se jednostavno ne znaju branit,na svijetovima di ima baklje još nekako i uspiju,na količinu,na multije bla bla
ali kad treba nešto odradit kako treba onda je raspad sistema,naprave stack koliko toliko,najčešće bude probijen-što je 10x gore nego da su samo pustili selo i onda odustaju jer su se oni nadali uzet svijet bez da se moraju branit
nadalje dl ili dkl kako kažete ne mijenja ime i stalno iznova dolazi na svijetove-što je to nešto s čim se treba ponosit?
kao što stari albert kaže: "ludost je raditi istu stvar iznova više puta i očekivati drugačije rezultate"
manje bahatosti na forumu i u igri,shvatit koji su vam limiti i tako se ponašat
da ste ovdje napisali npr. "rb je puno spremniji od nas,aktivniji,više vojske,više sela više dual acceva,borit ćemo se koliko uspijemo" ma sve 5,poštujem takav stav i takvog protivnika
ali nako prve akcije da vođa plemena piše da pleme više ne pruža otpor,pa što ste uopće dolazili? osvojit niste došli jer bi to bilo pre smiješno(ne želim nikog uvrijedit,ali jednostavno previše acceva koji nemaju kapacitet za osvajanje svijeta),a očito ni zabavit se jer evo "ne pružate otpor"

sve više manje fino reko :D al nije do igrača.. koliko je do vodstva njihovog i organizacije..

1. previše ljudi, a večina ih em nema pojma.. krenu napadi ljudi samo odu offline, bježe.. aktivnost loša skroz osim pojedinaca nekih al možda 1 pleme ako bi ostalo kad bi se svih pobacalo ko ne vrijedi i ni ne zaslužuje uopče igrat u plemenu...

2. Organizacija vrlo slaba... od deffanja, napadanja i svega.. A i to je vrlo vjerojatno baš radi ove prve stavke.. previše ljudi.. i teško sve to skupa vodit. uopče.. Nemože se deffat nekog koga ne zanima igra i ni ne javi da je napad neki.. primjer samo to..

3. RB je daleko ozbiljnije pleme.. bolja ekipa, iskusnija.. također ima i slabijih pojedinaca.. ali sve u svemu ide dobro..

4. Uz RB još su zaratili i na drugu stranu na matematičare koji su također ozbiljnija i jača ekipa koliko toliko..

I sve skupa čisto sumnjam da bi i bolje pleme od njih ni matematičari a vjerojatno ni RB da je u takvoj situaciji ko oni.. moglo u isto vrijeme ratovat na 2 strane protiv 2 plemena a da su oba dosta ozbiljnija od njih samih...

al sve je to do organizacije, diplomacije itd.. :D
 
Status
Not open for further replies.
Top