-RB-, =RB= vs DKL, DKL-DL , DKL II

Status
Not open for further replies.

Tarrasbulba1

Member
Reaction score
0
Cuca zeli reci da vam APO sprema akciju iz koje ce vas istrebiti :)
Iskreno,da vam nije ovog cuce i brunitti-ja,donji bi bili,mozda ne po poenima jer bi vam ostao mungos lmao
 

Tarrasbulba1

Member
Reaction score
0
ja i ti baklava? sad ce puna kuca gostiju , valja mi pobjec u grad , nista od speeda,eto imas sansu sad da budes 1. :p
 

cuca ba

Well-Known Member
Reaction score
56
tu sam da se zabavim ishod ce biti kakv bude svjesni smo i ja i duali da ima ljubomorni ljudi sto bi da nas sruse al staces nedamo se
 

Tarrasbulba1

Member
Reaction score
0
ja neki dan cuci napiso : opet si se drogiro izgleda,kad opomene neke za spamanje teme,al haj ko ga sisa :D
baklava pomozi malo mungosu u farmanju sa onom spravom sto sam ti dao,cujem lose mu ide nema vojske,ciste mu ljudi sela, i tako to
 

pajke

Member
Reaction score
5
Javlja mi se pajke ovdje kaze sta si ti poslo train u 100 ms,koristis kaze skripte,hahahahahah

hahah ne lupaj gluposti nisam rekao u 100ms nego si poslao u istoj milisekundi 3 napada iz istog grada
ako ja lazem slika ne laze ili laze igrac koji mi je poslao sliku :p
 

DeletedUser

Guest
baš mi je drago što sam dobio onakve odgovore-napisao sam što sam napisao da vidim reakciju
dragi moji-da su nam uzeli sela i sela jesu,ali su daleko od uzimanja konta

dobit ga nećete sigurno

samo nažalost-taj veliki RB će svatit da ono što sam mu nudio na početku je trebao prihvatit
 

cuca ba

Well-Known Member
Reaction score
56
baš mi je drago što sam dobio onakve odgovore-napisao sam što sam napisao da vidim reakciju
dragi moji-da su nam uzeli sela i sela jesu,ali su daleko od uzimanja konta

dobit ga nećete sigurno

samo nažalost-taj veliki RB će svatit da ono što sam mu nudio na početku je trebao prihvatit
ja sma skonto neke stvari al niej moje da se mjesam u vodstvo plemena svi su navalili na dkl a ne gledaju sta se desava okolo nas
 

DeletedUser

Guest
ja sma skonto neke stvari al niej moje da se mjesam u vodstvo plemena svi su navalili na dkl a ne gledaju sta se desava okolo nas

jbg...dešava se šta se dešava
uglavnom pravi bosanski lonac nastane

taoci ste jednog čovika-i to se vidi,znam sve šta se tamo dešava
žalosno da vam jedan čovik određuje što će i kako biti

nema veze-nek mi i nestanemo-ali taj i takav način vođenja dovest će vas do tog da će vam se vodstvo rasipat,što se već počelo dešavat,a onda i pleme kao pleme

nikad jedan nije mogao biti vođa-zato postoji vodstvo

a taj jedan-ne vidi dobro
 

cuca ba

Well-Known Member
Reaction score
56
jbg...dešava se šta se dešava
uglavnom pravi bosanski lonac nastane

taoci ste jednog čovika-i to se vidi,znam sve šta se tamo dešava
žalosno da vam jedan čovik određuje što će i kako biti

nema veze-nek mi i nestanemo-ali taj i takav način vođenja dovest će vas do tog da će vam se vodstvo rasipat,što se već počelo dešavat,a onda i pleme kao pleme

nikad jedan nije mogao biti vođa-zato postoji vodstvo

a taj jedan-ne vidi dobro
Doce se do nekog rijesenja ja kako gledam sad na situaciju nema nas nigdje a i imam neke informacije
 
Status
Not open for further replies.
Top