=RBK=

DeletedUser

Guest
Sretno vam bilo u nastavku igre nadam se da ce te opravdati svoju top poziciju i da je necete brzo izgubit :)

malo ste neposteno usli u sve ovo ali kazna svakako sledi :pivo:
 

sultan i

Member
Reaction score
0
aaa

Sretno vam bilo u nastavku igre nadam se da ce te opravdati svoju top poziciju i da je necete brzo izgubit :)

malo ste neposteno usli u sve ovo ali kazna svakako sledi :pivo:

pozdravljam samo da se igramo bilo je prljavi poteza i od jedni i od drugi i ja bi volio da je pocelo kad smo se dogovorili ali jednostavno ni vasi ni nasi nisu mogli cekati.
 

DeletedUser

Guest
pozdravljam samo da se igramo bilo je prljavi poteza i od jedni i od drugi i ja bi volio da je pocelo kad smo se dogovorili ali jednostavno ni vasi ni nasi nisu mogli cekati.

Ne zelim se raspravljati i sam znas da sam vam bio dao tacno 2 dana da se spremite sto vi naravno niste mogli cekati vec vam se negdje zurilo a ni sam ne znam gdje ocigledno ste mislili iznenadit nas sto ste i uspjeli pukli ste nam dva cista off sela ali zato vam i je usledila kazna koja ce se i povecavati svakim danom.

Ajde da vidimo kakvo je sada stanje

Side 1:
Tribes: AlkoSi
Side 2:
Tribes: =RBK=

Timeframe: Last 24 hours

Total conquers against opposite side:

Side 1: 11
Side 2: 3
Difference: 8

chart



Points value of total conquers against opposite side:

Side 1: 77,903
Side 2: 16,710
Difference: 61,193

chart
 

DeletedUser

Guest
Cao RBK :D,Alkosi javite mi kad bude ozbiljan rat,dijecu tu dirate ali ajd u nesto se udarati mora,cuo sam da ih ima par iz Barbara sa ba5 samo nas sramote
 

sultan i

Member
Reaction score
0
aaaaaa

Cao RBK :D,Alkosi javite mi kad bude ozbiljan rat,dijecu tu dirate ali ajd u nesto se udarati mora,cuo sam da ih ima par iz Barbara sa ba5 samo nas sramote

ima ih nekoliko nisu se bas jos aktivirali jer tamo zavrsavaju svijet. ima i jedan koji je preuzeo acc steta sto nije dobio bolji acc. jedan od veliki zna chikorita o kome se radi.
aj nema veze kako god da se zavrsi iduci svijet ce mo bar biti uigrani ovi sto su dobri bice bolji a ovi sto su tek poceli naucice dobru lekciju.

svi hvale i bijeze od alkosa ruku na srce odlicni su.
mis mo se skupili i hocemo da se zabavljamo tako ce do kraja biti. neka se zatalasalo na zapadu. :festa:
 

DeletedUser

Guest
zbilja mogu pretpostaviti koji su to i sta fale ako igraju u Barbarima ja igram tamo i ima dosta dosta slabi igraca,jedno 5 su zbilja onoo odlicni i 5-6 solidni,a ako je netko od tih 4-5 onda ce valjda nesto biti,reci bar nickove tih Barbara
 

sultan i

Member
Reaction score
0
eeeeee

zbilja mogu pretpostaviti koji su to i sta fale ako igraju u Barbarima ja igram tamo i ima dosta dosta slabi igraca,jedno 5 su zbilja onoo odlicni i 5-6 solidni,a ako je netko od tih 4-5 onda ce valjda nesto biti,reci bar nickove tih Barbara

kriger. jel ti dovoljno. ako nevijerujes pitaj ga.
 

DeletedUser

Guest
samo on ili jos njih,svasta sam cuo ruzno o njemu ali dobar je igrac ali opet jedan ne cini jako pleme
 

DeletedUser

Guest
15/4 za alkose idemo dalje

ma nemoze vam pomoci sad ni 82 krigera 16 hitlera 52 staljina i 9 putina
 

starcevica

Member
Reaction score
1
@Sultan

Mozda i imate par dobrih pojedinaca..al imate i igraca koji su gola voda...Znamo svi kako ste poceli svjet...Odmah zakucali na 50 clanova...Ko nije pitao za diplomatiju nijie je ni sklopio sa vama (dobro vjerovatno ste se i vi nekome javili) ... Ako se ne varam imali ste i akademiju neku..
Dobro se zna sta bude sa takvim plemenima... :D

Moje misljenje ako ne zaustave uzimanje gradova od strane alkosa,rbk sljedi raspad za 2-3 dana :lool:
 

FoG-666

Member
Reaction score
0
Ako govorite o Krieger13 igraču sa ba 5 svijeta samo bih dodao ako su svi takvi jadna im majka. Usput recite mi njegov nick na ovom svijetu.
 

DeletedUser

Guest
Valjda ne smije da kaze :) kao igrac ok ali kao osoba ne voli ga nitko
 
Top