=RBK=

DeletedUser

Guest
svaka čast alkosi... mislim da sam kod frenda vidio da je omjer uzetih 34 naspram nekih 3 :D (možda je i više sad, neda mi se ići na statse XD)

nažalost RBK se pokazao neuspješnim kao i na sv4 :( ali treba netko i graditi sela :p

nhf nikome ali netko mora dobivati a netko i gubiti :)
 

DeletedUser

Guest
svaka čast alkosi... mislim da sam kod frenda vidio da je omjer uzetih 34 naspram nekih 3 :D (možda je i više sad, neda mi se ići na statse XD)

nažalost RBK se pokazao neuspješnim kao i na sv4 :( ali treba netko i graditi sela :p

nhf nikome ali netko mora dobivati a netko i gubiti :)

Kojeg frenda :confused: hahaha

Ma ja sam se iskreno nadao da će biti malo žešće tu, al sam se očito prevario :kisa:
 

maltret

Member
Reaction score
0
Side 1:
Tribes: AlkoSi
Side 2:
Tribes: =RBK=

Timeframe: Last week

Total conquers against opposite side:

Side 1: 38
Side 2: 5
Difference: 33

chart


Points value of total conquers against opposite side:

Side 1: 252,675
Side 2: 33,184
Difference: 219,491

chart
 

sultan i

Member
Reaction score
0
eeeeeeeee

Pozz. Da nebude sultan pobijego tu sam ja jos.
Alkosima svaka cast respekt.
Kada se igraci boje nekoga onda i gube.
E taj strah se desava kod neiskusni igraca kojima je prvi put da se nadju u ovakvom belaju ruku na srce ima i oni koji se neboje i koji jos uvijek daju kakav takav odpor.
Tesko je sad uspostaviti red i mir u plemenu, dajem sve od sebe.
Igraci koji su restartovani nisu imali nikakve sanse tacno ste uboli tamo gdije treba.
Sam prelazak nekoliko igraca iz naseg plemena u alkose nas je oslabio na vrlo bitnim pozicijama. Nesmotrenost i nestrpljivost pojedini igraca u plemenu nam je i otezala situaciju tako da nismo imali vremena da se spremimo.
=RBK= ce postojati sve dok sam ja ovdije i nece se raspasti u to budite sigurni.
Raspada nema to vam obecajem. :eek:ok:
 

sultan i

Member
Reaction score
0
nestanak

Spadose na 4 poziciju...
ccc losi su vrlo su losi nista od njih nema za 2 sedmice ih ni nece biti... :D

Napred moji :pivo: :kokice:

kad vec pricamo o nestanku plemena.
sta je bilo sa tvojim plemenom.
pobijegao si drugi dan iz plemena ostavio igrace na cijedilu.
taj rat je trajao 24h.
otisao si u alkose sa jos 3 igraca.
 

Rusty Ryan

Member
Reaction score
1
Evo sad malo ozbiljnosti......

Osobno sam promatrao (mjesecima) kako uzimate barbarska sela (300 b, 400 b, 1000 b itd.... To naravno nikuda ne vodi. Naprimjer, vi se ste kao spremali za rat sa nekim drugim a vaši igrači uzimaju mala barb sela, da si to kažnjavao odnosno zabranio igrači bi ti vjerojatno imali nešto vojske više (cijena plemića).

Nadalje, iskreno mi je nekih žao ali je prirodno da dominantno pleme privlači igrače koji su iz manje dominantnog plemena. Osobno si ti najodgovorniji za ovu situaciju, ne mislim zbog početka rata već na način regrutacije igrača u RBK kao i dozvoljavanja noobovske igre.

Osobno više neću ovdje da se natječem u pljuvanju u dalj, ali isto tako smatram da rasprave gdje si ti bio da sam ja bio kada su oni bili nemaju svrhu i nemaju cilj....

Činjenica je da možete svi početi ispočetka, da se ne morate raspasti, posebice ako ste napravili plan gdje će te se smjestiti u slučaju restarta. Da bi restartali cijelo pleme treba još jako puno vremena ali isto tako morate biti svjesni da se off puno brže proivodi od deff-a i da nema smisla ubijati vrijeme sa nemogućom misijom.

A što sam mislio reći? Hm...... pređite na plan B
 

sultan i

Member
Reaction score
0
sve

Evo sad malo ozbiljnosti......

Osobno sam promatrao (mjesecima) kako uzimate barbarska sela (300 b, 400 b, 1000 b itd.... To naravno nikuda ne vodi. Naprimjer, vi se ste kao spremali za rat sa nekim drugim a vaši igrači uzimaju mala barb sela, da si to kažnjavao odnosno zabranio igrači bi ti vjerojatno imali nešto vojske više (cijena plemića).

Nadalje, iskreno mi je nekih žao ali je prirodno da dominantno pleme privlači igrače koji su iz manje dominantnog plemena. Osobno si ti najodgovorniji za ovu situaciju, ne mislim zbog početka rata već na način regrutacije igrača u RBK kao i dozvoljavanja noobovske igre.

Osobno više neću ovdje da se natječem u pljuvanju u dalj, ali isto tako smatram da rasprave gdje si ti bio da sam ja bio kada su oni bili nemaju svrhu i nemaju cilj....

Činjenica je da možete svi početi ispočetka, da se ne morate raspasti, posebice ako ste napravili plan gdje će te se smjestiti u slučaju restarta. Da bi restartali cijelo pleme treba još jako puno vremena ali isto tako morate biti svjesni da se off puno brže proivodi od deff-a i da nema smisla ubijati vrijeme sa nemogućom misijom.

A što sam mislio reći? Hm...... pređite na plan B

Sve si upravu.
Ali i ta barbarska sela sto su uzimana bila su sa razlogom, neopravdavam takvu igru ali ako je to barbarsko ili bonus selo blizu njegovog off sela onda se to zna nekad isplatiti samo ako igrac zna brzo razviti takvo selo.
 

Rusty Ryan

Member
Reaction score
1
Slažem se kad je riječ o jačem igraču, ali kada igrač sa dva polurazvijena sela uzme dva barb sela onda se samo unazadio, ništa nije postigao ;)
 

DeletedUser

Guest
u ukupnom skoru 40/5 za alkose zbilja mi je zao vas dizali ste se u nebesa usput niste nas slusali i dobili ste sto ste zasluzili

a to sto kazes da niste imali vremena da se spremite za to ste samo vi krivi i niko drugi, lepo sam vam poslao poruku

Shta ima 12.06. u 08:36 sati
..............................................................................................................

Posle ove poruke NAP ce trajati jos 2 dana i 14.06.2011. u 8:37:00 NAP vise ne vazi.

Bilo nam je drago saradjivati sa vama.

HVALA I SRETNO U NASTAVKU IGRE!

lepo sam ti poslao poruku a tvoji igraci sto su htjeli da nas iznenade ili bilo sto pa napali pre ovog datuma sami sebi su doprinjeli to sto im se desilo

:kokice:
 

sultan i

Member
Reaction score
0
u ukupnom skoru 40/5 za alkose zbilja mi je zao vas dizali ste se u nebesa usput niste nas slusali i dobili ste sto ste zasluzili

a to sto kazes da niste imali vremena da se spremite za to ste samo vi krivi i niko drugi, lepo sam vam poslao poruku



lepo sam ti poslao poruku a tvoji igraci sto su htjeli da nas iznenade ili bilo sto pa napali pre ovog datuma sami sebi su doprinjeli to sto im se desilo

:kokice:

ludi kulex on je ovo napravio.
a nekoliko dobrih igraca mi je za to ispastalo gotovo je sad sta je tu je kulex nece znati da se brani to sam siguran.
 

sultan i

Member
Reaction score
0
Evo malo nasih uspijeha

DA SE MALO POFALIMO.
MISLIM DA NECE NIKO ZAMIJERITI.


EVO PRVO OVO TRI JEDAN ZA DRUGIM

Napadači: Rosters
Porijeklo: Got Owned chepush..yea!!! (502|563) K55

Količina: 0 0 7840 0 0 3006 0 0 250 0 1 0
Gubici: 0 0 7840 0 0 3006 0 0 250 0 1 0


Napadači: Rosters
Porijeklo: Got Owned Antares.. yea!!! (504|559) K55

Količina: 0 0 5450 0 0 2271 0 0 0 0 0 0
Gubici: 0 0 5450 0 0 2271 0 0 0 0 0 0



Napadači: Rosters
Porijeklo: Got Owned Player..yea!!! (489|559) K54

Količina: 0 0 5000 0 207 2984 0 0 226 0 0 1
Gubici: 0 0 5000 0 207 2984 0 0 226 0 0 1
 

DeletedUser

Guest
Bravo :eek:k:

Bitno da ste vi jedno selo obranili, a onih ostalih 40 to je nebitno :woot:
 

DeletedUser

Guest
ludi kulex on je ovo napravio.
a nekoliko dobrih igraca mi je za to ispastalo gotovo je sad sta je tu je kulex nece znati da se brani to sam siguran.

i još ga nisi izbacio?
nakon napada u vrijeme napa, uvreda po kojima je poznat ( ovo mu nije prvi put )
ti ga i dalje držiš u plemenu, umjesto da ja izbačen odavno.

no, možda si u pravu, vjerojatno ni na taj način on nebi ništa naučio ni shvatio.
npr šta znači riječ NAP i šta znači poštivati vodstvo i odluke vodstva.
 

sultan i

Member
Reaction score
0
eeeeeeee

i još ga nisi izbacio?
nakon napada u vrijeme napa, uvreda po kojima je poznat ( ovo mu nije prvi put )
ti ga i dalje držiš u plemenu, umjesto da ja izbačen odavno.

no, možda si u pravu, vjerojatno ni na taj način on nebi ništa naučio ni shvatio.
npr šta znači riječ NAP i šta znači poštivati vodstvo i odluke vodstva.

a teze ce mu biti kad dobije po gu....
treba da nauci lekciju iz postovanja.
a sasvim je sigurno da ce letiti vanka
evo trazim po porukama i forumu sve njegove ispade.
pa da mu sve to lijepo spakujem u puno spoilera pa dok bude klikao da mu bas dodje glave i da ga na taj nacin naucim strpljenju i postovanju a na zadnjem spoileru ce biti....
 

sultan i

Member
Reaction score
0
eeee

Bravo :eek:k:

Bitno da ste vi jedno selo obranili, a onih ostalih 40 to je nebitno :woot:

e to sam nesto novo dobio pa reko da ljudi vide da mi neodustajemo. ima toga jos sad cu ja to sve da poredam slobodno stavljajte i vi svoje.
neka ljudi vide da se mi dobro rokamo
 

Rusty Ryan

Member
Reaction score
1
e to sam nesto novo dobio pa reko da ljudi vide da mi neodustajemo. ima toga jos sad cu ja to sve da poredam slobodno stavljajte i vi svoje.
neka ljudi vide da se mi dobro rokamo

I ok, nije sramota ni naše zakucavanje ni vaše gubljenje sela...
Slažem se sa sultanom u jednoj stvari a to je da ne gube nadu. Mi sa izvješćima punimo naš forum što smatram prednošću jer objavljivanjem na glavnom se daje na uvid potencijalnim neprijateljima info o našim off i deff selima.

Stoga poštovani alkosi nipošto na glavnome objavljivati pojedinačna izvješća već samo ona dostupna u statistikama.

Ajme što ga opalih jednu pametnu, zar ne? :D
 
Top