-SB- oprostaj

Status
Not open for further replies.

Muhammad Ali

Active Member
Reaction score
0
Svi smo se radovali zanimljivoj igri na ovom svijetu. Zao mi je sto nam je par destruktivaca pokvarilo zabavu.

Sve je to jasno zajebali su vas baš,.. i nije to baš neki lijepi način.. :kisa:

al čemu gašenje odmah, a ne pokazat se baš u tom trenutku.. david prije svih kakvu ekipu ima i da može i nakon ove promjene i dalje odigrat dobro svijet.. i da bi i dalje bilo upitno ko će i kako završit..

Realno najača ekipa tu, i najveće šanse bi imala zasebno protiv 2 ekipe.. Više nego neko drugo pleme "Solo"
al hajde takva odluka pala, i barem je odradio to na lijepi način bez prepucavanja sad tjednima i komentarima i uspoređivanjima sa nekih prošlim svijetovima.. kao neki pojedinci.. Koji su tako reć "novi" u ekipi..

i onda svi stariji igrači, iskusniji se ne žale ništa, nego se nađu neki novi pa se prepucavat krenu i svašta :ludilo:
 

ku*ata bakica

Member
Reaction score
1
Sretno svima vama od mene, a što se tiče ovog mamolovca ili ti ga Apostola, pa ljudino, pao si na 21, nemaš se tamo sa kime raspravljat, što ovdje svoju pamet prosipaš i nama mozak soliš svojim istim komentarima.. Siguran sam ovo nije ni prvi niti zadnji svijet na kome se desilo nešto ovakvo ili nešto slično ovome, čak i da je toga bilo po stranim serverima, jer takva ti je igra, šta ćeš. Što se tiče toga da li će svi pogasiti račune, to je njihova stvar, stvar sopstvenog izbora, šta god urade, ja im želim sreću u životu svima, svi su dobri igrači, već ako obrišete račune odmorite se uz predstojeće praznike sa porodicom i najmilijima i hbg, život je takav druže moj mamolovac, u rl ti najbolji frend zna nož u leđa zabit a da se to ne desi na jednoj igrici.. Opušteno
 

NEXUS

Banned
Reaction score
87
stani u red,ja sam prvi :boks:

E moj Davide...

puno srece u zivotu.

A ovo se moralo jednom desit, realno, David je vodja koji zna sta hoce i zna nacin, i svaki osvojen server je kopija predhodnog, diplomacija, laganica, odlican scenarij, prvi dan servera covjek je vidio kako ce stajati za mjesec dana, od pocetka sa slovencima dobar, i onda tamo derat slabasni team a ovamo CM i slovenci vodit samoubilacki rat, iznobla se cijeli team i onda si sposoban da ratujes sam protiv svih, briga te.

Ima ono nepisano pravilo da se ne krece tek tako, da se neki odredjeni period, al sta je tu je...

Zao mi je onih pravih igraca, ljudi koji su stvarno vukli svaki server, koji su ustvari SB, al isto tako mi je drago zbog onih koji se kriju iza toga, glume neke profice, pametnjakovice sta vec, konkretno Ivek ili opet ja tj. Toni...

Drago mi je takodje zbog cika paje, titula rogonje hr22, dupeta dao, izdo Boga oca da bi usao u SB, i sta sad, pusiona, hajde sad jarane budi dio tima, kad brisu svi racune, brisi i ti, sta pokusavas? :D
 

DeletedUser

Guest
Mozda i moj zadnji post na forumu a sto se tice plemena sam zavrsio...:andjeo:


Igrao sam sa dosta ekipa na hr serveru uzeo isto tako servera i neki pricaju Kriger,Kalllas,Vule za mene najbolji vodja i najbolji igrac na hr serverima i covjek je David.

A to sto su Slovenci uradili to je dokaz kakvi su ljudi tj kada su JANEZI mogli biti ljudi.

Sto se tice brisanje racuna slovenci pisu nismo uzeli 30% sela niste ali je problem u casti sto niste bili "mudonje" pa prekinuli savez kao ljudi i rekli imate 24h da se spremite i idemo u rat lagano pa da vidimo kako bi proslo casno rat :kokice:



Ali bilo kako je bilo dobili ste sve sto se hteli i naravno imate pravo :D

Samo bi cestitao nekim igracima koji malo pisu a puno rade sretno svima a JANEZI ove izbjeglice sto su dosle u sloveniju srusile vam sve hahahaha :D





Radujte se duse, sitne, prodane
od iste ste rdje skovane.



:pivo:
 

DeletedUser

Guest
Sretno svima vama od mene, a što se tiče ovog mamolovca ili ti ga Apostola, pa ljudino, pao si na 21, nemaš se tamo sa kime raspravljat, što ovdje svoju pamet prosipaš i nama mozak soliš svojim istim komentarima.. Siguran sam ovo nije ni prvi niti zadnji svijet na kome se desilo nešto ovakvo ili nešto slično ovome, čak i da je toga bilo po stranim serverima, jer takva ti je igra, šta ćeš. Što se tiče toga da li će svi pogasiti račune, to je njihova stvar, stvar sopstvenog izbora, šta god urade, ja im želim sreću u životu svima, svi su dobri igrači, već ako obrišete račune odmorite se uz predstojeće praznike sa porodicom i najmilijima i hbg, život je takav druže moj mamolovac, u rl ti najbolji frend zna nož u leđa zabit a da se to ne desi na jednoj igrici.. Opušteno

Objasnio covjek realno svaka cast :eek:ok:


Sretno i tebi rl :)
 

ps in drek

New Member
Reaction score
0
Mozda i moj zadnji post na forumu a sto se tice plemena sam zavrsio...:andjeo:


Igrao sam sa dosta ekipa na hr serveru uzeo isto tako servera i neki pricaju Kriger,Kalllas,Vule za mene najbolji vodja i najbolji igrac na hr serverima i covjek je David.

A to sto su Slovenci uradili to je dokaz kakvi su ljudi tj kada su JANEZI mogli biti ljudi.

Sto se tice brisanje racuna slovenci pisu nismo uzeli 30% sela niste ali je problem u casti sto niste bili "mudonje" pa prekinuli savez kao ljudi i rekli imate 24h da se spremite i idemo u rat lagano pa da vidimo kako bi proslo casno rat :kokice:



Ali bilo kako je bilo dobili ste sve sto se hteli i naravno imate pravo :D

Samo bi cestitao nekim igracima koji malo pisu a puno rade sretno svima a JANEZI ove izbjeglice sto su dosle u sloveniju srusile vam sve hahahaha :D





Radujte se duse, sitne, prodane
od iste ste rdje skovane.



:pivo:

humbadi blablabla...najbolje je kad iznenadis protivnika jel tako ?

a vi se placite i placite. sta bi vi uradili u 24 sata majketi ? mi bi isto uzeli ova sela a čak bi cm vam uzeo vise...

E sad idite citat Vuk i sedam kozliča, kozliči :D :D :D

E moj Davide...

puno srece u zivotu.

A ovo se moralo jednom desit, realno, David je vodja koji zna sta hoce i zna nacin, i svaki osvojen server je kopija predhodnog, diplomacija, laganica, odlican scenarij, prvi dan servera covjek je vidio kako ce stajati za mjesec dana, od pocetka sa slovencima dobar, i onda tamo derat slabasni team a ovamo CM i slovenci vodit samoubilacki rat, iznobla se cijeli team i onda si sposoban da ratujes sam protiv svih, briga te.

Ima ono nepisano pravilo da se ne krece tek tako, da se neki odredjeni period, al sta je tu je...

Zao mi je onih pravih igraca, ljudi koji su stvarno vukli svaki server, koji su ustvari SB, al isto tako mi je drago zbog onih koji se kriju iza toga, glume neke profice, pametnjakovice sta vec, konkretno Ivek ili opet ja tj. Toni...

Drago mi je takodje zbog cika paje, titula rogonje hr22, dupeta dao, izdo Boga oca da bi usao u SB, i sta sad, pusiona, hajde sad jarane budi dio tima, kad brisu svi racune, brisi i ti, sta pokusavas? :D

davide je od pocetka samo cekao trenutak, da nam ga gurne...uuu bas bi bilo to obrazno, kad bi reko imate 24 sata, prekida se sve...ONO BAAAS FALA TI DAVIDE, FAAALAAA

dok ste vi to radili bilo je super a ? i osvajali ko aleksandri veliki, bas mi je drago da smo vam ga gurnuli...i neka ovdje pobjede CM, vule legendo... ;)
 
Last edited:

trollarn

Well-Known Member
Reaction score
23
Mogu reci samo obraz kao dzon :andjeo: nezz kako nije smijesno vam se i javit ovdje cao cao
 

Toni

Active Member
Reaction score
11
ma vidi se to koji so to pr0 igrači..

plaču kao da smo uzeli 30% sela, a uzeli smo ono samo između nas...tako, da pozicija ostaje ista..samo da nema igrača izmedzu nas koji si uvalio prethodno davide, da bi vam lakše bilo kad pukne.

a zasto momki brišu ? e pa kažem vam zašto...jer svaki svijet pobjede lagano...al ne zbog tako dobre igre, nego zbog diplomatije...sjecas se 20ke davide ? kako ste okrenuli matematicare ? hehe, sjecamo se mi vrlo dobro...


to, da od prvog dana NONSTOP pišeš na skupnoj skype sobi ŠTA MI MOŽEMO ŠTA MI NESMIJEMO i da si zamalo prekidal savez što smo si mi napravili akademiju pošto smo trebali deff kad smo krenuli protiv CM. I ja sam 100% da bi ti to uradio, da bi imao malo bolju pozicij.

A sad ne pravite se žrtve, 48 sati gore dole, kad nekoga zajebes nemajo veze ovi satovi momci, kad ga gurnes, gurnes do jaja...

a sad vam je krivo što nemate sela izmedzu nas ? znaci krivo vam je da pocinje rat ekvivalent ?

znaci vi bi sve na lako...na lako da ste uzeli team, kad se mi i cm tučemo i tučemo a? pokvaren si davide, ko stari kupus...i ne vjerujem ti ništa...NIŠTA

ti si tačno taj tip igrača kojeg mrzim...muljas muljas muljas

e da ti kazem u engliskim

GET SOME TASTE OF YOUR OWN MEDICINE.


jaooo odma opravdanja,nu trta vatala samo takva,samo pogledaj koliko smo mi imali sela na vasem kontinentu prije ikakave diplomacije,tu su nam maticna sela bila,tako da se poklopi usima....
david nije ni igrao s20 tako da ne prozivaj i ne bubaj nesto sto neznas...

Odite nazad na slovenski server i to kvarite,mene bi bilo sram i javit se nakon ovog svega...
Nisam znao da vas je toliko strah SBa da ste morali i iza leda tuc,al neka,drago mi :love:


Sretno svima u rl,i onima koji ce nastavit ovo uopce igrat :pivo:
Vrime je da je i meni dosla mirovina za ova plemena....
 

DeletedUser

Guest
"Lep prijateljski fajt" nije kupljenje praznih sela od strane saveznika dok mi idemo u "zajednicku akciju".
Samo bi totalna budala nastavila svijet nakon ovakvih događaja. Drugi svijet u nizu, iste osobe rade te iste stvari.

batice preracunao si se protumaci moj post ponovo ja sam napisao da sam mislio da cemo imati jedan prijateljski fajt, inace nalazim u plemenu CM i tu si se gadno preracunao pleme CM nije moglo izdati SB jer nije imalo diplomatiju sa SB

i cisto da znas jedini si trenutno koji je pisao gluposti po forumu :eek:ok:
 

Gomy

Member
Reaction score
0
Evo i ja da se javim.
Iskreno igram 10 godina ovu igru i ovo mi se jos nije desilo.
Ovo se zove kukavicluk,bez obraza i samo noz u ledja.
Poznajem veliku vecinu na ovom svetu,cak i ako nam je CM bio obelezen kao neprijatelj ja sam se cuo sa mnogim igracima sto ovde mogu i da potvrde.
Iskreno mislio sam da ce ovo biti jedan od najkvalitetnijih servera da cemo se tuci sto kaze softi prijateljski i iz zadovoljstva.
Osvojio sam svetova koliko vecina ovde nece ni odigrati,a kamoli osvojiti.
Nije stvar u osvajanju vec u kvalitetu fajta,samo sto to ovde mnogi ne kapiraju.
To se moji dragi zovu PRINCIPI.


"Nase ce sjene hodati po Becu,lutati po dvoru,plasiti gospodu..."


Sve najbolje,


Gomy
 
Status
Not open for further replies.
Top