Spam 1.0.1 beta

Falen

Member
Reaction score
1
Druze, nisam te nazvao glupim, niti uvrijedio, dok ti mene jesi. Dovoljno je ovo da se ustanovi moja i tvoja kultura i obrazovanje. Sve najbolje :)


Onda se edukuj i ne vrijedjaj druge pisanjem agresorskim jezikom , procitaj malo svjedocanstva, pogledaj slike

Delić, bivši komandant Glavnog štaba Armije Republike Bosne i Hercegovine većinom glasova Pretresnog vijeća, uz protivno mišljenje predsjedavajućeg sudije Molota, proglašen je krivim jer nije preduzeo potrebne i razumne mjere da spriječi i kazni počinioce krivičnih djela okrutnog postupanja iz odreda “El Mudžahid”.

Pretresno vijeće je zaključilo da Delić ne snosi odgovornost za zločine počinjene u selima Maline i Bikoši u opštini Travnik, srednja Bosna, u junu 1993. kada su mudžahedini arbih (pod tom zastavom koje drzite na forumu ) ubili 24 civila i vojnika bosanska Hrvata i ranila još šest drugih. Pretresno vijeće je zaključilo da u to vrijeme između Delića i počinilaca nije postojala veza nadređeni-podređeni.


ALO MEJRA u opštini Travnik, srednja Bosna u opštini Travnik, srednja Bosna u opštini Travnik, srednja Bosna u opštini Travnik, srednja Bosna u opštini Travnik, srednja Bosna u opštini Travnik, srednja Bosnau opštini Travnik, srednja Bosna


CITAJ CITAAAAAAAJ
 
Last edited:

NEXUS

Banned
Reaction score
87
Neko rece da su se cackalice podijelile u dvije ekipe, vec dogovoreno :D
Moze li neko podijelit i sa nama ko ce sa kim il je to vec oblikovano kroz ova dva plemena :D
 

BushwackeR

Active Member
Reaction score
88
Nemojte da se ljutite na ovog Mejru nije on kriv sto mu je mozak kao zrno rize! ( onaj petak ispade ajnstajn za ovog) To je sve genetski i takav se rodio, nista on tu ne moze da promjeni.. Kud ne zna da igra kud dobi po nosu juce :(:(
 

BushwackeR

Active Member
Reaction score
88
Neko rece da su se cackalice podijelile u dvije ekipe, vec dogovoreno :D
Moze li neko podijelit i sa nama ko ce sa kim il je to vec oblikovano kroz ova dva plemena :D

Nismo jos, bice izvlacenje iz sesira mozemo i live event da napravimo pa da bude zanimljivo :)
 

LjiljanZlatni

Member
Reaction score
5
Pod 1. PB se trosio i trosit ce se, ko dadne pare na pb, njegove su, nije ih ukrao.
Pod 2. Konkurencije ima, ima na ovom svijetu imena koji su u rangu sa imenima cackalica, pa cak i veceg ranga od par njih.
Pod 3. Nije nikakva ratna zastava, nego je grb, GRB Bosne i Hercegovine, a bila bi i zastava da ova danasnja nije namjestena od zapada, ma da nema nikakve veze s BiH, cuj plavo-zuta sa zvijezdama
Pod 4. Imas ti svoju crveno-bijelu sahovsku podlogu, ima onaj svoja 4S i ima taj drugi svoje ljiljane, i svako sebi, nije nikom drugom.
Nije bitno biti srbin, hrvat ili bosnjo, bitno je biti covjek.


kakva je konkurencija on 15k ja 1,5k gdje je tu konkurencija, de mani se imena smayo, nema ovde konkurencije, svaka cast i to je to :D

ajmo psovat falena kad je ovako glup
 

LjiljanZlatni

Member
Reaction score
5
Taj odred je pocinio najmonstruoznije zlocine odrubljivanjem glave pod tom vasom zastavom i nad bos hrvatima i bos srbima a koji su isto tu u toj bosni od pocetka nastanka bosne , i vidis koliko si ti glup i zatucan , svaki srbin koji je dosao iz srbije i hrvat iz hrv kao i arap , je bio agresor nemoj da budes glup i zatucan i svi su oni cinili zlocine kao i domicilni narodi , a u bosni je bio GRADJANSKI rat to sto bi vi bosnu bez hrvata i srba to je druga stvar, ali to nikad necete dobit,

Bosna nije ni bosnjacka ni hrvatska ni srpska , nego od sva tri naroda glupane glupi zatucani

i taj jezik koji koristis je agresorski jezik :) , koji nema veze sa bosansko hrvatsko srpskim jezikom :)



jebem ja i bosanske hrvate i bosanske srbe cuj bosanski hrvati i srbi, ajde mali u kurac glup si mnogo :D i ta zastava ti je presmijesna iskreno, sve si gluplji i gluplji
 

mejra

Active Member
Reaction score
48
Onda se edukuj i ne vrijedjaj druge pisanjem agresorskim jezikom , procitaj malo svjedocanstva, pogledaj slike

Delić, bivši komandant Glavnog štaba Armije Republike Bosne i Hercegovine većinom glasova Pretresnog vijeća, uz protivno mišljenje predsjedavajućeg sudije Molota, proglašen je krivim jer nije preduzeo potrebne i razumne mjere da spriječi i kazni počinioce krivičnih djela okrutnog postupanja iz odreda “El Mudžahid”.

Pretresno vijeće je zaključilo da Delić ne snosi odgovornost za zločine počinjene u selima Maline i Bikoši u opštini Travnik, srednja Bosna, u junu 1993. kada su mudžahedini arbih (pod tom zastavom koje drzite na forumu ) ubili 24 civila i vojnika bosanska Hrvata i ranila još šest drugih. Pretresno vijeće je zaključilo da u to vrijeme između Delića i počinilaca nije postojala veza nadređeni-podređeni.


ALO MEJRA u opštini Travnik, srednja Bosna u opštini Travnik, srednja Bosna u opštini Travnik, srednja Bosna u opštini Travnik, srednja Bosna u opštini Travnik, srednja Bosna u opštini Travnik, srednja Bosnau opštini Travnik, srednja Bosna


CITAJ CITAAAAAAAJ
Pisem i pricam bosnjackim jezikom. Stojim iza izjave da svaki srbin, francuz, bosnjak i nebitno ko da ode u drugu zemlju sa puskom s ciljem da pravi rat i da sprovodi nasilje treba da bude ubijen, i da to nije zlocin. Lijepis mi neke citate, druze to su samo izjave, koje ocigledno nisu tacne. Da je bilo tako kao sto ti pricas, ABU HAMZA bi bio zatvoren. Medjutim, drzan je neko vrijeme bez dokaza,i onda su ga morali pustiti jer nisu nista imali, a njegova brada nije dovoljan dokaz da se strpa u zatvor. I dalje ga tretiraju lose, Vucinic dodje u BiH oni Hamzu u kucni pritvor. To samo govori o vlastima i o nesposobnosti da odrade posao. Za neduzno ubijanje civila od strane srba i hrvata imamo dokaze, snimke itd, i imamo te samo pocinioce koji su osudjeni i KOJI SU DOKAZANO PROGLASENI KRIVIM, dok za tvoje tvrdnje nemamo nista.
Buschwacker, placem jer mi je uhvacen off. Placem jer sam ga imao vise od 70% tvoga plemena. Placem jer ces napokn osvojiti jedan svijet. Placem jer si popusio 28.
Sve najbolje :)
 

LjiljanZlatni

Member
Reaction score
5
Pisem i pricam bosnjackim jezikom. Stojim iza izjave da svaki srbin, francuz, bosnjak i nebitno ko da ode u drugu zemlju sa puskom s ciljem da pravi rat i da sprovodi nasilje treba da bude ubijen, i da to nije zlocin. Lijepis mi neke citate, druze to su samo izjave, koje ocigledno nisu tacne. Da je bilo tako kao sto ti pricas, ABU HAMZA bi bio zatvoren. Medjutim, drzan je neko vrijeme bez dokaza,i onda su ga morali pustiti jer nisu nista imali, a njegova brada nije dovoljan dokaz da se strpa u zatvor. I dalje ga tretiraju lose, Vucinic dodje u BiH oni Hamzu u kucni pritvor. To samo govori o vlastima i o nesposobnosti da odrade posao. Za neduzno ubijanje civila od strane srba i hrvata imamo dokaze, snimke itd, i imamo te samo pocinioce koji su osudjeni i KOJI SU DOKAZANO PROGLASENI KRIVIM, dok za tvoje tvrdnje nemamo nista.
Buschwacker, placem jer mi je uhvacen off. Placem jer sam ga imao vise od 70% tvoga plemena. Placem jer ces napokn osvojiti jedan svijet. Placem jer si popusio 28.
Sve najbolje :)


takooooo jeeee!!!! sve se slazem :D pusti ovog majmuna ruznog klempavog sta pise ovuda gluposti neke, vidis da je retardiran
 

moskri

Member
Reaction score
0
ma sta vi imate odredjivati koje sta , svako neka bude ko sta hoce hahahah ne mozes ti nesto biti kad ti to nije u srcu...
 

Falen

Member
Reaction score
1
Pisem i pricam bosnjackim jezikom. Stojim iza izjave da svaki srbin, francuz, bosnjak i nebitno ko da ode u drugu zemlju sa puskom s ciljem da pravi rat i da sprovodi nasilje treba da bude ubijen, i da to nije zlocin. Lijepis mi neke citate, druze to su samo izjave, koje ocigledno nisu tacne. Da je bilo tako kao sto ti pricas, ABU HAMZA bi bio zatvoren. Medjutim, drzan je neko vrijeme bez dokaza,i onda su ga morali pustiti jer nisu nista imali, a njegova brada nije dovoljan dokaz da se strpa u zatvor. I dalje ga tretiraju lose, Vucinic dodje u BiH oni Hamzu u kucni pritvor. To samo govori o vlastima i o nesposobnosti da odrade posao. Za neduzno ubijanje civila od strane srba i hrvata imamo dokaze, snimke itd, i imamo te samo pocinioce koji su osudjeni i KOJI SU DOKAZANO PROGLASENI KRIVIM, dok za tvoje tvrdnje nemamo nista.
Buschwacker, placem jer mi je uhvacen off. Placem jer sam ga imao vise od 70% tvoga plemena. Placem jer ces napokn osvojiti jedan svijet. Placem jer si popusio 28.
Sve najbolje :)


procitaj zakon i ustav drzave o kojoj ocigledno ne znas nista , taj abu hamza sirijac ne moze dobit ni bhs drzavljanstvo a nece ga ni nazad odakle je dosao , pa je u nekoj medju zoni jer je ratni zlocinac ,
ono sto ti je napisano gore ti je citat suda , suda koji vi samo priznajete , ili u sustini sad ga i ne priznajete.

to su ti dokazi i cinjenice , nemoj da pricas u prazno , opet ti kazem zatucani nacionalisto , taj arapski jezik sa kojim si pricao na postu prethodnom nije sluzbeni jezik bosne i hercegovine , nego BHS jezik i njega upotrebljavaj , dva druga ZVANICNA NARODA U BIH SU TI I HRVATI I SRBI pored vaseg , nemoj bit zatucan nego imaj postovanja prema drugom i drugacijem , a sud je presudio ko su i sta su te vehabije radile po Bosni :)

ALI klocu nije to poenta sve tri strane su radile zlocine , poenta je da se ne koristi ono sto vrijedja drugog i da se ljudi dogovore.

Procitaj malo , edukuj se , nemoj biti radikalizovan .

Na teritoriju Bosne i Hercegovine službeni jezici su bošnjački, hrvatski i srpski.[1] Sva tri jezika su zasnovana na štokavskom narječju. Službena pisma Bosne i Hercegovine su latinica i ćirilica. U FBiH nazivi jezika su "bosanski, hrvatski i srpski", dok su u RS-u ti nazivi "jezik srpskog, jezik bošnjačkog i jezik hrvatskog naroda". Bošnjaci i bosanski Srbi koriste i ćirilicu i latinicu, dok bosanski Hrvati samo latinicu.


Nadji gdje pise da je i taj arapski koji si koristio gore sluzbeni :) kao sto nije ni ta ratna zastava ni taj ratni grb :)
 

moskri

Member
Reaction score
0
ma pusti bosnjacki postoji ili ne postoji neka svako zove taj jezik kako hoce nebitna stvar samo nezz sto to kome smeta bas me briga puno cccc neka nema rata a ovo su bas puno bitne stvari hahaha
 

elmoo

Well-Known Member
Reaction score
152
Cega se sve nacitah mati mila. Odo sa svojim drugovima Tonijem i Stefanom na kafu da se zajedno ismijemo glupostima
 

mejra

Active Member
Reaction score
48
procitaj zakon i ustav drzave o kojoj ocigledno ne znas nista , taj abu hamza sirijac ne moze dobit ni bhs drzavljanstvo a nece ga ni nazad odakle je dosao , pa je u nekoj medju zoni jer je ratni zlocinac ,
ono sto ti je napisano gore ti je citat suda , suda koji vi samo priznajete , ili u sustini sad ga i ne priznajete.

to su ti dokazi i cinjenice , nemoj da pricas u prazno , opet ti kazem zatucani nacionalisto , taj arapski jezik sa kojim si pricao na postu prethodnom nije sluzbeni jezik bosne i hercegovine , nego BHS jezik i njega upotrebljavaj , dva druga ZVANICNA NARODA U BIH SU TI I HRVATI I SRBI pored vaseg , nemoj bit zatucan nego imaj postovanja prema drugom i drugacijem , a sud je presudio ko su i sta su te vehabije radile po Bosni :)

ALI klocu nije to poenta sve tri strane su radile zlocine , poenta je da se ne koristi ono sto vrijedja drugog i da se ljudi dogovore.

Procitaj malo , edukuj se , nemoj biti radikalizovan .

Na teritoriju Bosne i Hercegovine službeni jezici su bošnjački, hrvatski i srpski.[1] Sva tri jezika su zasnovana na štokavskom narječju. Službena pisma Bosne i Hercegovine su latinica i ćirilica. U FBiH nazivi jezika su "bosanski, hrvatski i srpski", dok su u RS-u ti nazivi "jezik srpskog, jezik bošnjačkog i jezik hrvatskog naroda". Bošnjaci i bosanski Srbi koriste i ćirilicu i latinicu, dok bosanski Hrvati samo latinicu.


Nadji gdje pise da je i taj arapski koji si koristio gore sluzbeni :) kao sto nije ni ta ratna zastava ni taj ratni grb :)
Kao prvo, u tvome tekstu ponovno ima nekoliko uvreda, sto ponovno pokazuje ko je edukovan i civilizovan. Ja nisam radikalan, niti sam nacionalista. Zvanicni narod u Bosni i Hercegovini jesu i Hrvati i Srbi i ja to nikad nisam porekao. I tri zvanicna jezika takodje ni to nisam porekao. Pricas o jezicima, o nekom arapskom, jednostavno mjenjas teme kao carape ni sam ne znas sta zelis da kazes. Stavljas mi rijeci u usta, i onda objasnjavas ? Nazivas Abu Hamzu ratnim zlocincem. Kao sto sam rekao, da je bio to sto pricas, bio bi zatvoren i on, a i ostali koje zovete ''vehabijama''. ( jedina rijec u BiH koja se koristi svakodnevno a koja nema zvanicnu definiciju). Uostalom, zastave nisam spomenuo tako da ne pricaj mi o tome.

Nexuse, sto se tice tebe, bosnjacki jezik je spomenut jos u Osmanskog carstvu davnih dana, i zabiljezen u njihovom tekstovima, tako da itekako postoji. Ali ako ce ti vise srcu prijati, pricam bosanskim jezikom, zadovoljan?
 
Top