Spam

Status
Not open for further replies.

DeletedUser

Guest
post ti uopce nisam procitao do kraja kad sam skuzio da samo trazis paznju i nabrajas sve svoje hmmm neznam sta i htio bi biti netko o kome se prica

hahahahah isto isto isto sam ovo zaključio kad sam pročitao post baš sam htjeo komentirati i onda vidim ovdje tvoj kom hahahahah :D

on topik :D

Vidim svi neki pametni, aahhahah ..... strašno,.... umišljenost je prešla sve granice realnosti :ludilo:
 

whitewidow7

Member
Reaction score
0
hahahahah isto isto isto sam ovo zaključio kad sam pročitao post baš sam htjeo komentirati i onda vidim ovdje tvoj kom hahahahah :D

on topik :D

Vidim svi neki pametni, aahhahah ..... strašno,.... umišljenost je prešla sve granice realnosti :ludilo:

ne odustaje on eno ga sada u poredku plemena :D:D
 

Godfather.

Member
Reaction score
0
Narode ja neman nista niprotivkoga ja cu svima vrlo rado pomoci...

Dani dobar si ti cojek pogresno smo se procjenili :)

Vi ste legende.... :)
Nadam se dacemo neekad zajedno igrati ja cu vrlo rado sa vama igrati bilo koji server :))....
 

scapa

Banned
Reaction score
0
Narode ja neman nista niprotivkoga ja cu svima vrlo rado pomoci...

Dani dobar si ti cojek pogresno smo se procjenili :)

Vi ste legende.... :)
Nadam se dacemo neekad zajedno igrati ja cu vrlo rado sa vama igrati bilo koji server :))....

...oces li uspjeti pronaci toliko vremena:p
 

Godfather.

Member
Reaction score
0
ma imam prijatelje.. ucenike kao sto je sirko :) mnogi moje taktike koriste.... Nisu lose imene je neko savetovao i ucio... (ogi bogi, torin, grim, satan,) mnoge taktike sam pokupio od njih i od igraca koji su iz topa... sad ija to znanje nekome prenosim :) hehe pa ja udjem mozda na blic vecinu posla oni obavljaju.... ja samo tu savetujem ...


Skapa ja sam uvek igrao sa dobrim igracima uvek u topu bio .... Nisam nikad zavrsio serv i imamsamo 1 zelju hr8 da zavrsim posle me mozda necete ni videti kao sada.... i naravno do tada vrlo rado cu biti igrac vaseg plemena sto da igramo i zezamo se kao sto sam nekad bio u plemenu RS sa ba1 , osmici ba8 ,ba6 aidis, Ba4 load, hr1 zagor, hr7 cunga lunga sad beer.

Ja cenim te ljude i postujem ih i uvek idem na to cak i neprijatelja da upoznam da nekda i snjim igram (svi smo mi isti) sto da ne?


hehe kad god mogu nacu dual i igracu sa vama nisam kao igrac los mogu svakom plemenu doprineti mojim igranjem hehehe :)
 
Last edited:

faree

Active Member
Reaction score
55
ma imam prijatelje.. ucenike kao sto je sirko :) mnogi moje taktike koriste.... Nisu lose imene je neko savetovao i ucio... (ogi bogi, torin, grim, satan,) mnoge taktike sam pokupio od njih i od igraca koji su iz topa... sad ija to znanje nekome prenosim :) hehe pa ja udjem mozda na blic vecinu posla oni obavljaju.... ja samo tu savetujem ...


Skapa ja sam uvek igrao sa dobrim igracima uvek u topu bio .... Nisam nikad zavrsio serv i imamsamo 1 zelju hr8 da zavrsim posle me mozda necete ni videti kao sada.... i naravno do tada vrlo rado cu biti igrac vaseg plemena sto da igramo i zezamo se kao sto sam nekad bio u plemenu RS sa ba1 , osmici ba8 ,ba6 aidis, Ba4 load, hr1 zagor, hr7 cunga lunga sad beer.

Ja cenim te ljude i postujem ih i uvek idem na to cak i neprijatelja da upoznam da nekda i snjim igram (svi smo mi isti) sto da ne?


hehe kad god mogu nacu dual i igracu sa vama nisam kao igrac los mogu svakom plemenu doprineti mojim igranjem hehehe :)

ja,ja i samo ja,,,e moj lazare,,,veliki ti ego
 

whitewidow7

Member
Reaction score
0
ja nis ne kuzim sta on zeli i misli reci

kako sam glup mogao sam i ja par fakulteta oderat do dvadesete i sada skuziti sta ovaj skolovani decec zeli reci
 

Godfather.

Member
Reaction score
0
obraz i cast su mi duplo veci to i sam znas..
Postujem vas postujte me..... Necu vise nista komentarisat... Vratite se igri , ja cu samo dodati jos da ja hocu u svakoj situaciji da budem covek ..... Vi sad mene slobodno vredjajte i pricate sta hocete , ja vam necu nista reci vase je misljenje samo vasa odluka sta hocete time vi pokazati prema meni
 

DeletedUser

Guest
ja bi se samo zabrinuo kada vodje se javljaju za prelazak:zid:
igrace da ne spominjem...
 

Godfather.

Member
Reaction score
0
hehehe ti stvarno verujes miletu?

Bice sutra preme kao sto smo se dogovorili pre 3 mjeseca :eek:ok: ona ekipa prava nece nas biti mnogo ali :eek:k:
 

DeletedUser

Guest
lijeno mi se raspravljati po forumu lc ceka, ali evo kada me vuces za jezik dobit ces sve svoje igrace "prave" da vidis kako vape za pozivom, pa cemo vidjeti koliko je silno to pleme.
 

DavidTes@novic

Active Member
Reaction score
2
ma imam prijatelje.. ucenike kao sto je sirko :) mnogi moje taktike koriste.... Nisu lose imene je neko savetovao i ucio... (ogi bogi, torin, grim, satan,) mnoge taktike sam pokupio od njih i od igraca koji su iz topa... sad ija to znanje nekome prenosim :) hehe pa ja udjem mozda na blic vecinu posla oni obavljaju.... ja samo tu savetujem ...


Skapa ja sam uvek igrao sa dobrim igracima uvek u topu bio .... Nisam nikad zavrsio serv i imamsamo 1 zelju hr8 da zavrsim posle me mozda necete ni videti kao sada.... i naravno do tada vrlo rado cu biti igrac vaseg plemena sto da igramo i zezamo se kao sto sam nekad bio u plemenu RS sa ba1 , osmici ba8 ,ba6 aidis, Ba4 load, hr1 zagor, hr7 cunga lunga sad beer.

Ja cenim te ljude i postujem ih i uvek idem na to cak i neprijatelja da upoznam da nekda i snjim igram (svi smo mi isti) sto da ne?


hehe kad god mogu nacu dual i igracu sa vama nisam kao igrac los mogu svakom plemenu doprineti mojim igranjem hehehe :)




Ajd prosvjetli i mene sa tim taktikama svojim kumim te,da meni i Josipu manje kukas za deff na hr7 !
Posto znam dosta tih igraca koje si nabrojao od kojih si ucio rekao bi samo da si los ucenik :(
Ja sam te istjerao iz Republika Srpska (RS) plemena na s1 Bih serveru i bas se sad cudim sto sam to uradio :woot:
Kladim se da ces otici i sa ovog hr8 podvijenog repa sa standardnim izvlakusama vecine rl obaveze....
Cisto sumnjam da cu pogrijesiti u prognozi ali vrijeme ce pokazati sve :eek:ok:
 

Godfather.

Member
Reaction score
0
davide ako sam na pocetku serva trazio deff de mi nadji posle molim te dje pise dje imal igdje da sam u poslednjih par mjeseci ja deff trazio a da ga nisam poslo?


HAHAHAHAHAHA ja sam reko gdje sam igro od satana sam naucio neke stvari, i na hr1 je satan igrao i tu sam dosta stvari video.... Ogi me ucio na ba3 i ba4 . Samo neznam tesanovicu koga su 1 restartovali na hr7 ja miim da si bijade ono ti a ja jos uvek nisam restart popio... hahaha davide ti si sad mala maca za mene.... uostalom videces me na statistici hr8 ;)
prema tome ajd prtna.
 

DavidTes@novic

Active Member
Reaction score
2
A da kopiramo koliko si kukao za deff svaki dan i koliko si kukao prigiju da ti sjece neke vozice...Imam ja sve zive poruke i dalje od pocetka hr7,skype nesmijem ni spominjati :ljut:
Bilo bi dobro da si samo kod mene kukao nego ima jos dosta ljudi kojima si kukao za sve zivo...ima barem 5 clanova SB plemena mogu misliti koliko ih je u Beer tek

Moj restart je totalno nebitan kao sto sam dosta puta napomenuo ja sam totalno najmanje bitan clan SB plemena po svim statistikama...
Cestitao sam ljudima koji su me zavili u crno i to je to :festa:
Za razliku od tebe nikad se nisam izvlacio na razno razne stvari po kojima si poznat
Proslijedi mi te svoje taktike igracino plz prosvjetli me da budem puno bolji iako mi je hr7 vjerovatno zadnji server na ovoj igri,jos se mogu popraviti...
Budi dobar ucitelj :hmm:
 
Status
Not open for further replies.
Top