Spam

Status
Not open for further replies.

Godfather.

Member
Reaction score
0
A da kopiramo koliko si kukao za deff svaki dan i koliko si kukao prigiju da ti sjece neke vozice...Imam ja sve zive poruke i dalje od pocetka hr7,skype nesmijem ni spominjati :ljut:
Bilo bi dobro da si samo kod mene kukao nego ima jos dosta ljudi kojima si kukao za sve zivo...ima barem 5 clanova SB plemena mogu misliti koliko ih je u Beer tek

Moj restart je totalno nebitan kao sto sam dosta puta napomenuo ja sam totalno najmanje bitan clan SB plemena po svim statistikama...
Cestitao sam ljudima koji su me zavili u crno i to je to :festa:
Za razliku od tebe nikad se nisam izvlacio na razno razne stvari po kojima si poznat
Proslijedi mi te svoje taktike igracino plz prosvjetli me da budem puno bolji iako mi je hr7 vjerovatno zadnji server na ovoj igri,jos se mogu popraviti...
Budi dobar ucitelj :hmm:

sta bi dao da se otvori server novi i samo nas dva na njemu zivog bi te odero.... Pokazo si se tesanovicu ite kako , a ti neb deffa trazio kad si dole sam samcijat kad tebe guzi sad alr i shine kako je tek meni dole bilo ali ja ipak vidis nisam noblan i restartovan ko ti, mos mi se tesanovicu samo saget i poflautat koliko si dobar.....
 

faree

Active Member
Reaction score
55
davide ako sam na pocetku serva trazio deff de mi nadji posle molim te dje pise dje imal igdje da sam u poslednjih par mjeseci ja deff trazio a da ga nisam poslo?


HAHAHAHAHAHA ja sam reko gdje sam igro od satana sam naucio neke stvari, i na hr1 je satan igrao i tu sam dosta stvari video.... Ogi me ucio na ba3 i ba4 . Samo neznam tesanovicu koga su 1 restartovali na hr7 ja miim da si bijade ono ti a ja jos uvek nisam restart popio... hahaha davide ti si sad mala maca za mene.... uostalom videces me na statistici hr8 ;)
prema tome ajd prtna.

Ja da sam na toliko svijetova ucio bio bih najkompletniji, najsavrseniji i najbolji igrac (mada mi i sad malo fali :D ), sve sto vise pises sve se vise brukas.
 

whitewidow7

Member
Reaction score
0
sta bi dao da se otvori server novi i samo nas dva na njemu zivog bi te odero.... Pokazo si se tesanovicu ite kako , a ti neb deffa trazio kad si dole sam samcijat kad tebe guzi sad alr i shine kako je tek meni dole bilo ali ja ipak vidis nisam noblan i restartovan ko ti, mos mi se tesanovicu samo saget i poflautat koliko si dobar.....

A ti si de*il bio i ostao nažalost :(

jezik za zube, ako ih još imaš naravno pošto si se svakom zamjerio pa reko da nije ko bio dovoljno pametan da te malo počasti ;)

Munje i gromovi poplave i pozari mojem selu nista neeeemooooguuuuu

jer paladin mirko uvijek burno pazi

na zidinama se nalazi :pivo::pivo::pivo::pivo::pivo::pivo:
 

irido

New Member
Reaction score
0
Jel vas dvojicu dobro plaćaju da ovdje blamirate svoj lik, djelo i tjelo. Ak je lova dobra, jel mogu i ja.
 

DavidTes@novic

Active Member
Reaction score
2
sta bi dao da se otvori server novi i samo nas dva na njemu zivog bi te odero.... Pokazo si se tesanovicu ite kako , a ti neb deffa trazio kad si dole sam samcijat kad tebe guzi sad alr i shine kako je tek meni dole bilo ali ja ipak vidis nisam noblan i restartovan ko ti, mos mi se tesanovicu samo saget i poflautat koliko si dobar.....



Izvini igračino nisam te prepoznao :predaja:
 

trollarn

Well-Known Member
Reaction score
23
sta bi dao da se otvori server novi i samo nas dva na njemu zivog bi te odero.... Pokazo si se tesanovicu ite kako , a ti neb deffa trazio kad si dole sam samcijat kad tebe guzi sad alr i shine kako je tek meni dole bilo ali ja ipak vidis nisam noblan i restartovan ko ti, mos mi se tesanovicu samo saget i poflautat koliko si dobar.....

:hahaha::hahaha: a joj davide sta ti rece :D ja bi ga u glavu :p
 

DeletedUser

Guest
Godfather.

Mislim da bi trebao pokazati barem malo poštovanja prema nekim igračima!
Uzdižeš se previše u nebesa ;)

Chill bro :eek:k:
 

DeletedUser

Guest
Godfather. - brukaš se majke mi svakim svojim postom. Prije nepuna 2 dana si rekao nekima da kako mogu tako ovisni biti o igri jer se svađaju koji je bolji, no unatoč tomu ti činiš isto. Oprosti ako griješim, ali ti upravo sebe hvališ non-stop i govoriš da si bolji od pola dotičnih igrača, a nisam vidio nikoga da je rekao da si igračina. Također, sereš stalno po drugima, a da prvo sebe ne pogledaš.
Pa daj se malo skuliraj i odi na taj prokleti faks, pošto "si ti onaj koji sebi kreira budućnost" dok mi gubimo dane na igri. I još nešto, prestani drugima soliti pamet. Šta misliš da si posis'o pamet cijelog svijeta?! :zid:
 
Last edited by a moderator:

ghost007

Member
Reaction score
0
Godfather. - brukaš se majke mi svakim svojim postom. Prije nepuna 2 dana si rekao nekima da kako mogu tako ovisni biti o igri jer se svađaju koji je bolji, no unatoč tomu ti činiš isto. Oprosti ako griješim, ali ti upravo sebe hvališ non-stop i govoriš da si bolji od pola dotičnih igrača, a nisam vidio nikoga da je rekao da si igračina. Također, sereš stalno po drugima, a da prvo sebe ne pogledaš.
Pa daj se malo skuliraj i odi na taj prokleti faks, pošto "si ti onaj koji sebi kreira budućnost" dok mi gubimo dane na igri. I još nešto, prestani drugima soliti pamet. Šta misliš da si posis'o pamet cijelog svijeta?! :zid:


:lool:
 

DeletedUser

Guest
loldog-funny-dog-pictures-can-u-hear-me-now.jpg
 

whitewidow7

Member
Reaction score
0
Godfather. - brukaš se majke mi svakim svojim postom. Prije nepuna 2 dana si rekao nekima da kako mogu tako ovisni biti o igri jer se svađaju koji je bolji, no unatoč tomu ti činiš isto. Oprosti ako griješim, ali ti upravo sebe hvališ non-stop i govoriš da si bolji od pola dotičnih igrača, a nisam vidio nikoga da je rekao da si igračina. Također, sereš stalno po drugima, a da prvo sebe ne pogledaš.
Pa daj se malo skuliraj i odi na taj prokleti faks, pošto "si ti onaj koji sebi kreira budućnost" dok mi gubimo dane na igri. I još nešto, prestani drugima soliti pamet. Šta misliš da si posis'o pamet cijelog svijeta?! :zid:

svaka cast luini odlican post,,
 

DeletedUser

Guest
Hvala..:love:

I da, da se razumijemo. Nemam ovdje ništa protiv ikoga, ali me nerviraju takvi postovi. Mislim, sam sebe vuče za jezik i uz to još vrijeđa drugog, nadasve odličnog igrača :zid:
 
Status
Not open for further replies.
Top