Spam

Status
Not open for further replies.

POVRATAK KRALJA

New Member
Reaction score
0
Raja, vidite o cemu se radi prozivate me sto koristim pb, sto ga i vi ne koristite, ako niste primjetili to je dozvoljeno,, Ja nisam tatin sin da mi on uplacuje ili ostalo, ja sam prosal 2 servera igro nako leteci zaradio pb, da imam na ovom serveru,, a ovo je tek pocetak, i mislim da pb bez iskustva i taktike nije nista,....
Lijep pozdrav do skorog vidjenja..
 

ja sam bio pro

Well-Known Member
Reaction score
171
De Bogdane hoces da pocnem pisati kako sam vas isprasio na hr17 i napravio masovno ciscenje ja sam, najviše Tonija, de sutite vi i vasa igra sine ravno nuli :D
Dokazao sam da sam klasa vise :D ajd cao.
 

NEXUS

Banned
Reaction score
87
Vec se prica da ce Gilipter i Sparta da pociste sve, kvota na kladionici 1.0 .. :D

Hvalite me moja usta :p
Nije mi jasno, ako se "izivljavas" nad barbarima za vrijeme ove pocetnicke, kako mozes dobit toliki moral da ces pocistit sve na osnovu toga? :D
 

DeletedUser

Guest
De Bogdane hoces da pocnem pisati kako sam vas isprasio na hr17 i napravio masovno ciscenje ja sam, najviše Tonija, de sutite vi i vasa igra sine ravno nuli :D
Dokazao sam da sam klasa vise :D ajd cao.


Hhahahahhaha ti nekoga isprasiti hahahahha samo mi reci koliko si plemena promenio na hr17 da spasis svoju g*** to mi je dovoljno ....

Da si klasa nebi imao saveza a zastita jos traje :eek:k:
 

Falkoner

Member
Reaction score
0
De Bogdane hoces da pocnem pisati kako sam vas isprasio na hr17 i napravio masovno ciscenje ja sam, najviše Tonija, de sutite vi i vasa igra sine ravno nuli :D
Dokazao sam da sam klasa vise :D ajd cao.

Braca smorio si vise sa tim kur*****m i foliranjem, spopadas i spusti se na zemlju! :)
 

Muhammad Ali

Active Member
Reaction score
0
Psst tihoo tamo.. sve će osmicevic da vas nobla :ludilo:

đabe vam igranje u gubljenje vremena.. kad šanse nemate :lool:
 
Status
Not open for further replies.
Top