Spam

Status
Not open for further replies.

DeletedUser

Guest
:ludilo:



Jedan je dinooooooooo jedan jeeee dinoooooooooooooooooooooo :ludilo:
 

Toni

Active Member
Reaction score
11
Ajde osmicevicu muci vise...
Kad smo ti se priblizili na h18 ti se tajanstveno nesta.."obaveze" cim su krenuli napadi
Mislis da si ogromna igracina q zapravo si najveca p****...prevaria si sve na s17 samo da tebi bude dobro..siguran sam da vecina ovo misli al se boji napisat,a ja ne...
Jer te ne respectujem ni kao covjeka,a kao ni igraca.
Jer ako si ovakav u in game ne zelim znat kako si u rl...
Ti mos pisat šta hoces al siguran sam da mene više ljudi respectuje nego tebe..
Prestani više bit umisljen i shvati da je vaznije bit covik nego prvi u igri!
 

Fate

Member
Reaction score
0
Ajde osmicevicu muci vise...
Kad smo ti se priblizili na h18 ti se tajanstveno nesta.."obaveze" cim su krenuli napadi
Mislis da si ogromna igracina q zapravo si najveca p****...prevaria si sve na s17 samo da tebi bude dobro..siguran sam da vecina ovo misli al se boji napisat,a ja ne...
Jer te ne respectujem ni kao covjeka,a kao ni igraca.
Jer ako si ovakav u in game ne zelim znat kako si u rl...
Ti mos pisat šta hoces al siguran sam da mene više ljudi respectuje nego tebe..
Prestani više bit umisljen i shvati da je vaznije bit covik nego prvi u igri!

Toni ovaj put se slazem sa tobom :pivo:
 

ja sam bio pro

Well-Known Member
Reaction score
171
hahaha pitaj Toni Benju on me je upoznao skoro u RL :D

Čekaj malo ja i ti smo se rokali, pardon ti i tvoji duali protiv mene, kako znam sjekli ste mi sto ste mogli, ja sam vama sve
Prvo hr18 ste poceli ali vas EU zajeba i ja bjezim ostavio si sve na cijedilju?

Nisam imao svoje pleme, sada se zna tko je moje pleme i zna se da sam ja vođa Sparte, i dok god igram pravit cu pleme Sparta, de ba Fate ne bali evo jedan razgovor zanimljiv

TW Grand Master Lis 24, 01:37
bAS shme interesa kako ces izgledat kad te pogazm

Pogodi Tko Sam Lis 24, 01:38
I mene isto interesuje to.

TW Grand Master Lis 24, 01:39
ho ho ko to meni nocna

Pogodi Tko Sam Lis 24, 01:39
Smaraju me dečki na fejsu pa moram da ostanem.

TW Grand Master Lis 24, 01:40
ihs a ti neka opasna, msm opasan

Pogodi Tko Sam Lis 24, 01:40
Žensko sam

TW Grand Master Lis 24, 01:42
Hmmm nikad nebih sudio na prvi pogled ali iskreno malo mi je tesko poverovati, dodju mi neka pitanja kao npr zasto ili tu ti je ipak onako lepo

Pogodi Tko Sam Lis 24, 01:43
Ne znam, oduvijek sma volila igre.. a sad studiram u Tuzli pa imam vremena naveče pa ubijam vrijeme a i dobra sam sa vođom Osmicevicem znam ga izvidjenja u pravom zivotu.

TW Grand Master Lis 24, 01:45
Hmmmm ja upravo zavrsavam masinac, ali malo mi nerealno otkuda ti znas njega Idalje imam upitnik na tom mjestu

Pogodi Tko Sam Lis 24, 01:47
Pa i on studira u Tuzli, on je brucoš prva godina, pa ga vidjam na faksu imamo predavanja u isto vrijeme i ako nismo nikad pricali uzivo i to, ali na fejsu jesmo jos davno kad je bio ba server :) pa sam se javila i pitala za pleme i malo pisali i tako da ja vodim akademiju sa jos jednim momkom

TW Grand Master Lis 24, 01:51
Izvini ali citiracu "Putevi Gospodnji su nekad veoma cudnovati"

Ja sam tu pored Tuzle, grad Bijeljina
Hehehe Filozofski studiras? Ili slicno?

Pogodi Tko Sam Lis 24, 01:52
Da, žurnalistika treća godina..

TW Grand Master Lis 24, 01:52
Ti si onda kao i ja 93 godiste :)
Volis prijatne komentare, pa cak i neke ali umerene pohvale

Pogodi Tko Sam Lis 24, 01:53
Svaka cura voli da joj se laska

TW Grand Master Lis 24, 01:54
Ne bas ovog tipa :) ipak one su nesta.. Recimo za nijansu drugacije :)

Pogodi Tko Sam Lis 24, 01:55
Zavisi kako gledaš to, bitno je naći srodnu dušu koja te razumije i koja zna dati kompliment, ali ne i pretjerati, ako me razumiješ.

TW Grand Master Lis 24, 01:58
Recimo da ti tragas za necim jako slicnom sebi ali to je jako tesko pronaci
Hmmm.. Pa recimo da te razumem

A bil bih te smeo pitati za tacan horoskopski znak??

Pogodi Tko Sam Lis 24, 01:59
Ili si specijalac za razgovore s curama, ili si totalno poseban momak :)

Vaga.

TW Grand Master Lis 24, 02:01
Pa recimo da prestanes da vagas :))) ako si ona prava vaga, ali samo onda kada se nadjes u onoj bitnoj situaciji da odlucis :)))


Mjok :)) ja sam samo Laki

Pogodi Tko Sam Lis 24, 02:05
hmm, razmislit cu o tome pred spavanje..
čujemo se laskavče, javi se nekad :*

TW Grand Master Lis 24, 02:06
Hmmmm mozdaaa ako bi mi dala svoj Fb za pocetak neki :)))



drugo Toni ne melji ba vishe, tko god ima nesto protiv mene evo servera pokazite se
Drugo Toni ne trebami respect od tebe ja svakako znam kako ovdje stvari idu ti Tonča, Bogdan, Muhamed i tako ti koji me redovno prozivaju, ali ima jedna caka ja nisam pobjegao od hr18 jednostavno sam morao da ucim za faks i nisam imao vremena, shvatio sam sta mi je bitnija, plemena su na zadnjem mjestu, sad vec nekako imam vremena do ispita a i kad budu ispiti imat cu vremena jer cu da uzmem stan u TZ sb

A treće hocu da admini one njegove zvijezdice prevedu bukalno '' picka '' i hocu da mu se da ban kao i meni da ne bih opet price o steli spominjao :D

hr17 sam izigran od strane Josipa i naci cu ja njega na ovom serveru, a ti Fate ma ti sine moj neces nikad biti kao ja, imamo nesto zajednicko to je da smo govna obojica i ja to priznajem, ja jesam svakakav ali prema svom plemenu sam dobar, a ti Fate si isto govno kao i ja, samo ti si ono vece od mene i čestitam ti ovim putem jer ja sam svoje ime ovdje gradio po prljavoj igri, ali ti si sine nadmasio i Osmicevica.. ali ne brini , vec na ovom svijetu spremam veliko iznenadjenje.. samo da znate da vec imam svoje ljude na mjestima za spijuniranje, a ti Fate ako budes dosadan raspustit cu ti Elitu prije vremena, sad cao zdravo i prozivajte me jos malo molim vas
 

DeletedUser

Guest
hahaha pitaj Toni Benju on me je upoznao skoro u RL :D

Čekaj malo ja i ti smo se rokali, pardon ti i tvoji duali protiv mene, kako znam sjekli ste mi sto ste mogli, ja sam vama sve
Prvo hr18 ste poceli ali vas EU zajeba i ja bjezim ostavio si sve na cijedilju?

Nisam imao svoje pleme, sada se zna tko je moje pleme i zna se da sam ja vođa Sparte, i dok god igram pravit cu pleme Sparta, de ba Fate ne bali evo jedan razgovor zanimljiv





drugo Toni ne melji ba vishe, tko god ima nesto protiv mene evo servera pokazite se
Drugo Toni ne trebami respect od tebe ja svakako znam kako ovdje stvari idu ti Tonča, Bogdan, Muhamed i tako ti koji me redovno prozivaju, ali ima jedna caka ja nisam pobjegao od hr18 jednostavno sam morao da ucim za faks i nisam imao vremena, shvatio sam sta mi je bitnija, plemena su na zadnjem mjestu, sad vec nekako imam vremena do ispita a i kad budu ispiti imat cu vremena jer cu da uzmem stan u TZ sb

A treće hocu da admini one njegove zvijezdice prevedu bukalno '' picka '' i hocu da mu se da ban kao i meni da ne bih opet price o steli spominjao :D

hr17 sam izigran od strane Josipa i naci cu ja njega na ovom serveru, a ti Fate ma ti sine moj neces nikad biti kao ja, imamo nesto zajednicko to je da smo govna obojica i ja to priznajem, ja jesam svakakav ali prema svom plemenu sam dobar, a ti Fate si isto govno kao i ja, samo ti si ono vece od mene i čestitam ti ovim putem jer ja sam svoje ime ovdje gradio po prljavoj igri, ali ti si sine nadmasio i Osmicevica.. ali ne brini , vec na ovom svijetu spremam veliko iznenadjenje.. samo da znate da vec imam svoje ljude na mjestima za spijuniranje, a ti Fate ako budes dosadan raspustit cu ti Elitu prije vremena, sad cao zdravo i prozivajte me jos malo molim vas



Hocu da budem kao Osmicevic :lool:
 

Fate

Member
Reaction score
0
Neznam zasto samo blamiras devojku? :S Ja sam ispao frajer a ti si idalje dronjak.. jbg... Uci se
 

ja sam bio pro

Well-Known Member
Reaction score
171
Neznam zasto samo blamiras devojku? :S Ja sam ispao frajer a ti si idalje dronjak.. jbg... Uci se



Dok ti tu djevojku leraš preko plemena, Osmičević već s njom bio, partijamo zajedno, ali cu da je upoznam sa Benjom obećao sam :D
I de sine nauči da se ne znam piše odvojeno.. hahahaha ti kad ispadneš frajer ja cu da ispadnem iz busa, ali stvarno hocu.
 
Status
Not open for further replies.
Top