Spam

Status
Not open for further replies.

Domingus

Active Member
Reaction score
0
Osmicevicu kaže djevojka da te ne zna uživo, a ti partijaš s njom :D

Fate džentlmen :eek:ok:
 

ja sam bio pro

Well-Known Member
Reaction score
171
Osmicevicu kaže djevojka da te ne zna uživo, a ti partijaš s njom :D

Fate džentlmen :eek:ok:


Vidi onog sto mi je balio na hr17 da mu pomognem oko Tonija :)
Pa nakon prve poruke kad joj je Fejt uputio cura mi je na fejsu odma i napisala i ja sam joj rekao da ga lozi kako bih mogao da ga zezam.
 

Domingus

Active Member
Reaction score
0
Vidi onog sto mi je balio na hr17 da mu pomognem oko Tonija :)
Pa nakon prve poruke kad joj je Fejt uputio cura mi je na fejsu odma i napisala i ja sam joj rekao da ga lozi kako bih mogao da ga zezam.

Samo iznosim očito, nemoj se ložit odmah, inače nisam ja ništa oko Tonija tražio pomoć, već oko r0ke-a, zna se tko me je tu izigrao i kako i zna se koliko su moja sela tu bila na dobroj poziciji i da realno sam zato i izigran, ali eto, vratio sam se na hr18 još jači ;). A to što ste ga ložili, aj rek'o smiješno je, iako se ponio on kao gospodin.
 

ja sam bio pro

Well-Known Member
Reaction score
171
TW Grand Master Lis 26, 20:30
http://prntscr.com/500sn2 ako ti je ovo prijatelj da kaze da si sa njim bila pred svima i da te prodaje budalama.. Sa srecom mala

Pogodi Tko Sam Lis 26, 20:30
Ne razumijem?

TW Grand Master Lis 26, 20:31
otvori sliku tvoj osmicevic je okacio tvoj i moj cat pred svima tj eksternim forumom. Tj ja od toga nemam nista dok on kao sto vidis ima da svima pokazuje tvoju privatnost.

Pogodi Tko Sam Lis 26, 20:32
Stvarno je bezobrazan!
Hoces da ti kazem nesto o njemu privatno :)?

Pogodi Tko Sam Lis 26, 20:37
Ne znam sta se desava ali mi je mrsko vise sa tobom pisati,kad si mi se javio prvi put rekla sam njemu i on je rekao da te zezam rekao je i da ti posaljem facebook pa da te izblamiram, meni je to mrsko a svejedno Osmicevic je moj bivsi sad smo prijatelji i kolege..
I zamolit cu te da mi ne prijetis kako ne bih objavila i ostale poruke kako si pisao o djevojkama i kako si uvijek setao najbolje cure i ne znas sa curama, ali nikako.


ipak necu da budem kreten da objavim i ostatak, vjerovatno igras s njim pa ga braniš :D
Amila Salihovic je cura na tom rachunu , studira zurnalistiku eto vam :p
 

Domingus

Active Member
Reaction score
0
I što se tu na moju zahvalnost osvrćeš, jesam ja rekao nešto za tebe, samo sam učio to da cura kaže ne zna te, a ti tu kažeš da partijate, niti sam to rekao bezobrazno, ni uvrijedljivo, svi se ložite na svaku rečenicu.
 

ja sam bio pro

Well-Known Member
Reaction score
171
I što se tu na moju zahvalnost osvrćeš, jesam ja rekao nešto za tebe, samo sam učio to da cura kaže ne zna te, a ti tu kažeš da partijate, niti sam to rekao bezobrazno, ni uvrijedljivo, svi se ložite na svaku rečenicu.

pa ja sam joj rekao da ga zeza bolan.. pusti Fatea bolan, nego igras li ti ovdje :)? Jesi u Eliti?
 

robert deniro

Well-Known Member
Reaction score
152
Ne znam za vas momci al oca mi osmicevic mi je do sad jedan od najjacih likova u rl prejak stvarno,ne znam šta kenjate vi :d zivot je kratak zato odo promijenit sliku profila brmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmm

dinoooo<3
 

ja sam bio pro

Well-Known Member
Reaction score
171
I nisam trazio zahvalnost , znas da sam ti pruzio ruku prijateljestva i ako si bio moj bivsi neprijatelj nisam uspio do kraja ali Boze moj :)

A ja sam rekao, ovaj server ne gubim, ne mislim da sam siguran da cu osvojiti hr19, ali znam jedno da cu poraziti Elitu i Fejta :))
 

ja sam bio pro

Well-Known Member
Reaction score
171
Ne znam za vas momci al oca mi osmicevic mi je do sad jedan od najjacih likova u rl prejak stvarno,ne znam šta kenjate vi :d zivot je kratak zato odo promijenit sliku profila brmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmm

dinoooo<3

Hvala ti braca <33 ma neka upoznaju pa sudeeee :D
vec sam rekao imam svoj stil igre i tjt
 

Domingus

Active Member
Reaction score
0
I nisam trazio zahvalnost , znas da sam ti pruzio ruku prijateljestva i ako si bio moj bivsi neprijatelj nisam uspio do kraja ali Boze moj :)

A ja sam rekao, ovaj server ne gubim, ne mislim da sam siguran da cu osvojiti hr19, ali znam jedno da cu poraziti Elitu i Fejta :))

Kao što sam već rekao, moji postovi ovdje nisu nimalo neprijateljski ili tako nešto, čisto zezancija, a što se tiče vašeg kontinenta, pazite samo da ne bi oba plemena pukla od nekog trećeg,ima dobra konkurencija ;)
 
Status
Not open for further replies.
Top