Spam

Reaction score
2
Osmicevicu za razliku od tebe,Saleta svi cijene.

1)Pravis se da si ti dobrica a uzimas gradove na prevaru,igrao si sa saletom u plemenu i kad ode covjek spavat ti ga noblas kako te nije stid da ti pricas ista.

2)kad te sale trebao restartovat napravio si namjerno sranje ban da dobijes
3)sad kad je bila nasa akcija hvalio si se na sav glas hhahahah kad je propala rekao si da nije tvoja
3)kad su noblali nase igrace ti si "imao problem sa internetom" i nije te bilo 2 dana
4)svaki tvoj grad je grad nasih suplemenika trazis da deff posalju na front i onda ih prenoblas
5)tako i avatar i ti i eror imate gradove niti jedan grad niste uzeli normalno.
6)evo i sad izbacujete opet svoje igrace koji salju deff i noblate ih
evo i slika http://prntscr.com/90zk2r

7)Nikad neces bit dobar igrac i uvijek ce tvoje pleme gubit ajd vozdra sad idi noblaj svoje suplemenike.

Bitno da tebe kralju sad svi cijene.Svi mi obozavamo svi mi takve ulizice
 
Last edited:

MazoCom

New Member
Reaction score
0
Osmicevicu za razliku od tebe,Saleta svi cijene.

1)Pravis se da si ti dobrica a uzimas gradove na prevaru,igrao si sa saletom u plemenu i kad ode covjek spavat ti ga noblas kako te nije stid da ti pricas ista.

2)kad te sale trebao restartovat napravio si namjerno sranje ban da dobijes
3)sad kad je bila nasa akcija hvalio si se na sav glas hhahahah kad je propala rekao si da nije tvoja
3)kad su noblali nase igrace ti si "imao problem sa internetom" i nije te bilo 2 dana
4)svaki tvoj grad je grad nasih suplemenika trazis da deff posalju na front i onda ih prenoblas
5)tako i avatar i ti i eror imate gradove niti jedan grad niste uzeli normalno.
6)evo i sad izbacujete opet svoje igrace koji salju deff i noblate ih
evo i slika http://prntscr.com/90zk2r

7)Nikad neces bit dobar igrac i uvijek ce tvoje pleme gubit ajd vozdra sad idi noblaj svoje suplemenike.

golemo da imas obraza javit se... nesto pricate o Dini pa jbt po cemu ste drugaciji od njega??.. bio sam vodja i znam sve sta se desavalo radi toga sam i izasao i brisem acc..

i ono sto sam napisao djuri u poruci svaka cast za deff sto je ubacio da je deff od mojih suplemenika.. pa jbt nema smisla vise igrat..

LP postenoj raji.. ostalima znaju oni vec sta
 

BushwackeR

Active Member
Reaction score
88
O cemu ti Mazo pricas? Ono selo sto si krenuo da prenoblas je bio sav nas def!
Rale je poslao jednom samo I to kad je eror pokusao da nobla! Ugasio si racun kad si skrsio sav off na nas i skontao da si ti sljedeci..
 

DeletedUser

Guest
što ste svi protiv osmičevića,dečko igra već preko mjesec dana i još nije odustao,a i to što nije noblao nikog osim iz svog plemena,to ne znači da je išta gori od ostalih- nitko iz tog plemena nije noblao tuđeg igrača
ako mu se išta može zamjerit,onda to nije odnos prema igri-tu je non stop,jedino manjak skila,koliko sela uzeli,da nigdje nije neki snipe,stack ili prenoblavanje uletilo ,nije da napade nisu vidjeli,sitt je imao i prije tako da ga je imao i sad samo jbg. lakše u teoriji nego u praksi - bar kod ovih glasnih kao što je on ,ali da se trudi,trudi se i svaka čast na tome
 

MazoCom

New Member
Reaction score
0
O cemu ti Mazo pricas? Ono selo sto si krenuo da prenoblas je bio sav nas def!
Rale je poslao jednom samo I to kad je eror pokusao da nobla! Ugasio si racun kad si skrsio sav off na nas i skontao da si ti sljedeci..

da da u to ti vjerujem xD kroz 2h stigao onoliki deff od SB daj bolaa.. i niti sam skrsio sav off niti sam radi toga napustio.. vec jednostavno napravis skype grupu oni dodaju 3-4 de*ila iz SB.. previse ih igra na svoju ruku.. jednostavno nisam imao volje vise jos uz ove spiune..

mislim svaka cast onome ko moze poslije toga nastaviti.. al ja ne zelim.. a off se mogao napravit kroz 4-5 dana al dzabe mi to kad ne smijes nikome rec gdje ga saljes odmah vi znate..

shvatam da je ovo igra al veca mi je bit upoznat 3 ljudi da mozes otic kod njih na pice i oni kdo tebe nego preko leseva do pobjede
 

DeletedUser

Guest
da da u to ti vjerujem xD kroz 2h stigao onoliki deff od SB daj bolaa.. i niti sam skrsio sav off niti sam radi toga napustio.. vec jednostavno napravis skype grupu oni dodaju 3-4 de*ila iz SB.. previse ih igra na svoju ruku.. jednostavno nisam imao volje vise jos uz ove spiune..

mislim svaka cast onome ko moze poslije toga nastaviti.. al ja ne zelim.. a off se mogao napravit kroz 4-5 dana al dzabe mi to kad ne smijes nikome rec gdje ga saljes odmah vi znate..

shvatam da je ovo igra al veca mi je bit upoznat 3 ljudi da mozes otic kod njih na pice i oni kdo tebe nego preko leseva do pobjede

tako ti je i kod sb - čim kod nekog odeš na piće odma svi znaju
 

MazoCom

New Member
Reaction score
0
skrsio je i ubica26 na mom selu.. sreca spije nisu mogli na vrijeme reci za deff kad je vec krenulo :p
 

BushwackeR

Active Member
Reaction score
88
da da u to ti vjerujem xD kroz 2h stigao onoliki deff od SB daj bolaa.. i niti sam skrsio sav off niti sam radi toga napustio.. vec jednostavno napravis skype grupu oni dodaju 3-4 de*ila iz SB.. previse ih igra na svoju ruku.. jednostavno nisam imao volje vise jos uz ove spiune..

mislim svaka cast onome ko moze poslije toga nastaviti.. al ja ne zelim.. a off se mogao napravit kroz 4-5 dana al dzabe mi to kad ne smijes nikome rec gdje ga saljes odmah vi znate..

shvatam da je ovo igra al veca mi je bit upoznat 3 ljudi da mozes otic kod njih na pice i oni kdo tebe nego preko leseva do pobjede

ne moras da vjerujes ali def je bio sav nas, ja nemam razloga da lazem, a ti kao da si poslao ne znam ti sta, pa se cudis sto nisi uzeo :)
 
Top