Spam

faree

Active Member
Reaction score
55
Fakat ste smiješni ali baš smiješni.

Mali osvrt, Adin pljuje RB sa hr20, ne vidim razlog da to radiš, nemaš osnova, RB je odigrao super taj svijet, bilo je nekih sitnica ali ništa ozbiljno, drugi veći problem je taj što nije bilo protivnika koji se mogao nositi prvenstveno sa aktivnošću igrača RB u ključnim momentima.

Kingdarius i hr21, desilo se što se desilo, dugo su se nosili NM i Seljaci, i još bi sigurno da nije izvrbovan DKL i ono pleme Yarino, mada smo protiv Yarinih bili od samog početka, bolje ste složili diplomaciju i uzeli svijet.

Eh sad hr23, ne vidim razloga da neko kaže da će pobjedu odnijeti crnci, smiješan je svak ko nešto takvo izjavi, pa ljudi moji svijet je još u pelenama, špijunaže, prevare, prelasci u protivnička plemena sve su to stvari koje idu uz ovu igricu, pa u največim svjetskim ratovima to se događalo a vi se čudite kada se dogodi na virtuelnoj igrici.

Ovdje nisu problem prelasci, ratovi, ovdje je problem u mentalnom skopu pojedinaca, nisu dovoljno jaki kao ličnosti i odmah na prvoj nepovoljnoj situaciji počnu da plaču i cvile, shvatite da ne možete uvijek lahkim putem doći do te POBJEDE koju svi priželjkujete. Nemojte na prvu naznaku izdaje brisati račune i kriviti protivnika, jer tim činom samo drugoj strani olakšavate, budite igrači, ostanite, borite se!

Ajmo sad popljujte me :eek:ok:
 

KingDarius

Member
Reaction score
0
Dario ba ne seri puno bgt. Da ste kako treba pleme ne bi htjeli preći nego bi igrali sa vama. I niko nije pozvao niti jednog igrača, nego su oni pitali naše vođe da li mogu dobiti poziv i preći kod nas u pleme jer je tamo 'rasulo' 'loša organizacija' 'loši igrači' itd itd

lp lp lp lp lp lp lp

cim je govorim kako je odma ja serem
Bitne su posljedice svega ovoga a one su to da ce prestat 10setak kvalitetnih igraca nekon ovoga sto su dozivjeli na ovome svijetu
pogledajmo druge svijetove primjer hr21 zbog izdaje dkla nekoliko igraca je prestalo sa igrom i zbog onoga sa lojalom sta je se desilo
dalje na hr 22 sta su slovenci uradili SB mnogi dobri igraci su odustali i tko zna hoce li se vratit nakon toga slovenci izdaju cm i zbog toga ce neki igraci da prestanu sa igrom
poenta svega ovoga je da mi sami sebi kopamo rupu i unsitavamo ovu igru
i to je sve sto sam htio reci i iz ovoga mozete izvuc razlog zbog kojeg i ja prestajem sa igrom nakon sto zavrsim zapoceto

I da se vratim na pocetak gdje kazes kako nitko nije pozivao niti jednog naseg igraca kod vas to sto si rekao nije tocno jer i ja sam dobio poziv a evo ti sada i dokaz od sinoc kako se poziva nas igrac nisam ovo mislio stavljat ali ocito je potrebno ne znam dali ce se atila naljutit ali evo moram stavit

didier zokora Vel 10, 20:58
roki kako ide

Kralj Atila Vel 10, 20:58
Dobro kao i uvijek.

didier zokora Vel 10, 21:00
tako i treba hehe :)
vidim nema vise psihe :)
Sad ste sa amaetrima.-

Kralj Atila Vel 10, 21:01
Dobro vidis:)

didier zokora Vel 10, 21:01
hehehe djes ba u amatere :p
prva akcija oni padaju :p

Kralj Atila Vel 10, 21:02
Gdje svi tud i mali mujo:)

didier zokora Vel 10, 21:04
hehehhehehe pa dobro bas sam prcao sa francom, kaze nije zab tebe znao jer ovo su vecinom igraci sa hr 19-ke
ima nas koji smo iz rba hehe
Pa nez drug znam te iz rba dobar si igrac, bas sam pricao sa vodjama, ja sam tebe predlozio ima tu jos 2-3 igraca nasih iz amatera koji ce preci kod nas i onda kad se skupe nuke ide jaka akcija :)

didier zokora Vel 10, 21:09
Pricao* hehehe
Vidi ako hoces i ti sa nama da nastavis, mozda vec iduce sedmice vrsimo zadnju regrutaciju ubacujemo jos par nasih igraca iz amatera i onda ide pravi rat :)

Kralj Atila Vel 10, 21:13
E vako ja od zadnjih 5 svijetova koje sam igrao ozbiljno 2 sam izgubio,oba puta sam bio u ovom plemenu sto se borilo do kraja ali na kraju izgubilo,2 uzeo i to dva zadnja i ovaj iduci 22isto vjerojatno uzmem.U svim tim svjetovima sam igrao na ovom istom racunu i od pocetka do kraja bio sa ekipom sa kojom sam poceo,pa ce tako biti i sada.Meni je sveno izgubio ja sv ili dobio,glavno mi je da se dobro zabavim,ako ga osvojim to je smao bonus.A prelazak u crvene samo da bi osvojio nije mi nikako zabavan.

didier zokora Vel 10, 21:15
hehehe roka znam dobro sa kim si igrao i koliko si sv osvajao...
Nego samo kazem, volio bih da nastavis sa nama jer ovdije ima sigurno preko 10 igraca iz rba i ostali su crnci xd
A sad u tim amaterima cisto sumljam da ima igraca sa kojim si prije igrao al et, ja opet kazem razmisli ako hoces do kraja iduce sedmice pricao sa sam sa vodjama i spremni su te regrutovati u nase pleme, na osnovu mog zalaganja jer sam im rekao kakav si igrac i da si moj stari kolega

didier zokora Vel 10, 21:19
Znaci veecras cu sa gamom vidjeti ako hoces ubacujemo te za par dana spremice defff znaci defamo sva tvoja sela :) i onda idemo lagano derati da sto prije zavrsimo server :)
Vjeruj mi tamo u amaterma nema par igraca iskusnih, i ono malo sto imate nisu vam pravi igraci, dok ovdije je vecinom svi clanovi plmena ko braca svi se znamo, svi smo slozni nemamo spilje i sto je najbolje svi ratujemo ko braca ;) Nema igranja posebno svi igramo za pleme.

Kralj Atila Vel 10, 21:21
Jos jedna stvar koja mi je vazna u ovoj igrici je obraz,i ja sad da predem kod vas izgubio bi svoj ugled i obraz koji gradim sve ove sv,a to ne zelim.

Tebi hvala na pozivu i na zalaganju kod voda za mene,to mnogo cijenim,ali da predem u crvene usred rata nema sanse.

didier zokora Vel 10, 21:23
oke kako god ti zelis, ja sam te pozvao zbog toga sto te znam
mada bi volio da si od pocetka sa nama poceo al et desi se

Kralj Atila Vel 10, 21:25
Ja to opet kazem,hvala na pozivu i cijenim to.Da je neka druga situacija rado bi presao ali sta je tu je,mozda nekad i zaigtano zajednk na nekom drugom sv.

didier zokora Vel 10, 21:27
sigurno da hocemo hehehe
mada nikad se ne zna kako se moze okrenuti na ovom serveru
al ja nez roki kad par nasih igraca kod nas predje sta ce ostati od amatera :p hehehe
zato kazem nije nikakava izdaja, nas si igrac sa ostalih servera ha ya a ti amateri sumljam da bilo koga poznajes.

Kralj Atila Vel 10, 21:33
Ne znam sta ti smatras pod izdajom,ali meni je izdaja kad predes u crvene i tako ce uvijek biti:)
Istina ne znam puno amatera od ranije,znam kod vas vise igraca puno ali eto sad sam se zadesio tu i tako ce do kraja ostati.

didier zokora Vel 10, 21:33
ehehhe oke oke drug kako god ti kazes
nista sretno roka idemo ludo idemo jako


izbrsao sam neke smajlice iz njihova razgovora posto ne dozvoljava vise od 10 smajlica u poruci
 

Smayke

Well-Known Member
Reaction score
487
ja sam se borio od prvog do zadnjeg dana
o tome je se svijetu raspravljalo x puta na ovom forumu tako da ne mislim ponovo
uglavnom nitko od seljaka nije presao kod nas sem onoga belomia kako li nakon sto ste se raspali
a ti nisi ni ratovao na pocetku noblao si u pozadini dok su andy i ekipa sa meneleja kupili redom
a vase je pleme dobila free sela od freje i usli ste u kontinent tako da ne uspoređuj neusporedivo

Danny Avila igro na accu belmoni, a od početka hr21 bio u NMu na accu Danny Avila i u NM skype sobi, znači od početka imali špijune.. kako znam i ti si igrao sa freyom .. kasnije kad su seljaci izbacili sve i jedno crveno selo sa konta. meni javlja momak kako Marko Antonije odnosno Kralj Atila dual piše s DKLom kako mi deffamo vuleta, a ja još kad sam ikad igrao na tvom računu, dolazi kružna idu plemići. na vuleta šaljite mu deffa ..itd..

Jok zmajce, slovenac ti dao acc sa 150k premium bodova da se ti igraš malo , de bolan bolan pusti šuplju i uzdizat se kao da si pro , a pojma nemaš
 

Smayke

Well-Known Member
Reaction score
487
Tako ti se ja jednom vracam iz grada pjehe, zakasnio na bus, sreca nije mi daleko, istom, zakoci ispred mene auto. Po autu bi se reklo da ga vozi neko imucan. Spusta prozore auta, i zove mene . Haj pridjem ja i on mi ponudi 10.000€
 

cuca ba

Well-Known Member
Reaction score
56
Tako ti se ja jednom vracam iz grada pjehe, zakasnio na bus, sreca nije mi daleko, istom, zakoci ispred mene auto. Po autu bi se reklo da ga vozi neko imucan. Spusta prozore auta, i zove mene . Haj pridjem ja i on mi ponudi 10.000€

za sta ti je ponudio tolki novac hahha
da nisi obecascen haha
 

pjana

Well-Known Member
Reaction score
322
Tako ti se ja jednom vracam iz grada pjehe, zakasnio na bus, sreca nije mi daleko, istom, zakoci ispred mene auto. Po autu bi se reklo da ga vozi neko imucan. Spusta prozore auta, i zove mene . Haj pridjem ja i on mi ponudi 10.000€

I ti logično uzmeš i za noć potrošiš sve :D

cuca :love:
 

Smayke

Well-Known Member
Reaction score
487
za sta ti je ponudio tolki novac hahha
da nisi obecascen haha

to samo dajem primjer zmajceta i njegovo nije centa dao na premium, reko slovenac mu dao acc sa 150k PBa da on troši, ne zna Slovenac kako se troši PB
 

Smayke

Well-Known Member
Reaction score
487
Fakat ste smiješni ali baš smiješni.

Mali osvrt, Adin pljuje RB sa hr20, ne vidim razlog da to radiš, nemaš osnova, RB je odigrao super taj svijet, bilo je nekih sitnica ali ništa ozbiljno, drugi veći problem je taj što nije bilo protivnika koji se mogao nositi prvenstveno sa aktivnošću igrača RB u ključnim momentima.

Kingdarius i hr21, desilo se što se desilo, dugo su se nosili NM i Seljaci, i još bi sigurno da nije izvrbovan DKL i ono pleme Yarino, mada smo protiv Yarinih bili od samog početka, bolje ste složili diplomaciju i uzeli svijet.

Eh sad hr23, ne vidim razloga da neko kaže da će pobjedu odnijeti crnci, smiješan je svak ko nešto takvo izjavi, pa ljudi moji svijet je još u pelenama, špijunaže, prevare, prelasci u protivnička plemena sve su to stvari koje idu uz ovu igricu, pa u največim svjetskim ratovima to se događalo a vi se čudite kada se dogodi na virtuelnoj igrici.

Ovdje nisu problem prelasci, ratovi, ovdje je problem u mentalnom skopu pojedinaca, nisu dovoljno jaki kao ličnosti i odmah na prvoj nepovoljnoj situaciji počnu da plaču i cvile, shvatite da ne možete uvijek lahkim putem doći do te POBJEDE koju svi priželjkujete. Nemojte na prvu naznaku izdaje brisati račune i kriviti protivnika, jer tim činom samo drugoj strani olakšavate, budite igrači, ostanite, borite se!

Ajmo sad popljujte me :eek:ok:

Pljuje RB zato što je bio u RBu i zakačio se sa nekim iz RBa i lafo htio ga restartovat, i na kraju RB njega restartuje
 

francetic

Member
Reaction score
15
francetić Pro 31,2015 00:41
Zašto deffate dzokavca?

dekker Pro 31,2015 01:11
ima čovjek volju igrati, a malo je na lošem mjestu

francetić Pro 31,2015 01:14
Ok, nemam ja ništa protiv, puno neprijatelja puno slave.
Ja to tebi ne bih nikad napravio ali nema veze.

dekker Pro 31,2015 01:20
nisam rekao da je moja vojska tamo
nismo isto pleme
ako igramo deff ipak ga u ovoj fazi nemamo da šaljemo van plemena

francetić Pro 31,2015 01:24
Ne trebaš mi reć imam dovoljno staža u ovoj igri, i znam točno što se događa. Psiha vas koristi kao kujice, možda nisi svjestan toga.
Sniper je imao pristup tom računu pa ti vidi.
Jebena balavurdija sjebat će ovu igru do kraja.
Ovo sam poslao podrški prije 1 sat pa vidi s kim imaš posla.
Štovani, znam kako smo vam dosadni kao proljev i nije lako slušao i čitat svakakve gluposti koje vam igrači pišu.
Razumijem kako je ovo samo igrica i da to ljudi uzimaju olako, ipak u ovom slučaju se ne radi samo o igri nego o novcu i vremenu.

Danas nam (plemenu) se dogodila uižasna stvar, igrač Sniper221 pokušao je nublat našeg igrača kozinai i do tu je sve u redu.
Naime 20 minuta cirka kad su trebali sjest plemići netko je provalio na račun i vratio sav deff natrag, uz to je prebacio 300 premijum bodova igraču kvonel.
Srećom uspjeli smo zadržat selo jer smo presjekli train ali moilim vas banirajte sve igrače koji su imali prste u ovom.
Ono što imamo je ip očigledno preko proxy servera.
Molim vas riješite ovo na zadovoljstvo svih, jer mi smo svi ozbiljni lkjudi koji troše dosta novca i vremena za ovu igr.
Unaprijed zahvaljujem, Francetić.
P Address: 185.65.135.227
[IP Blacklist Check]
Reverse DNS: 227.135.65.185.in-addr.arpa
Hostname: torproxy02.31173.se
Nameservers:

ns1.31173.se >> 193.138.216.2

ns2.31173.se >> 193.138.219.2

IP Lookup Location For IP Address: 185.65.135.227
Continent: Unknown
Country: Anonymous Proxy (A1)
Capital: -
State: Unknown
City Location: Unknown
ISP: 31173 Services AB
Organization: 31173 Services AB
AS Number: AS39351 31173 Services AB

something went wrong!

dekker Pro 31,2015 01:36
što god da je bilo budi siguran da klinac i ja nemamo ništa s time.
Imaš u plemenu igrače koji nas jako dobro poznaju i znaju da dekkeri dok igraju samo igraju
Niti se bavimo politikom, a ni nikakvim prljavim forama
igramo 6 godina isti nick i nikad nas nisu banirali
samo jedan nick samo jedan račun
samo on i ja na računu dekker

francetić Pro 31,2015 01:42
Uopće ne sumljam u dekkere (upoznali smo se sjećaš se) da imate išta s ovom smijurijom, ali sigurno znam da deffate igrača koji je bio špija kod nas a radi za ovu balavurdiju.
Author je napisao:

RI CITANJU KRUZNE SALJITE DEFF U TO SELO,neka STIZE PRIJE 08:00:00!

SALJITE S PALADINOM DA BRZE DODE!


Sve deff jedinice koje imate u selu posaljite u pojacanje,do jutra treba da dolje budu sve jedinice!

Amateri ce poslje defat to selo,mi ga moramo samo zadrzat!


lp.ToNi.

Platim pivu Kad se vidimo!

dekker Pro 31,2015 01:56
naravno kava u pabu uvijek

nema našeg deffa tamo sigurno
tu smo otvorili klinca pozvali u amatere i tu igramo
kao i uvijek činovi, neke ovlasti nas ne zanimaju samo igra
obični članovi plemena
prema nama su fer i korektni a to je bitno

klinac je kao gilipter počeo igrati ovu igru i samo je tako igra

francetić Pro 31,2015 01:56
Ok, hvala lijepa.

francetić Pro 31,2015 02:00
123
Mislio sam da je dekker u vodstvu pa sam pisao njemu.

Ovu poruku je proslijedio francetić.

master.ba Pro 31,2015 07:23
msm svjestan si da se moze prijaviti ova tvoja poruka ?

lp Sandro

master.ba Pro 31,2015 09:37
cekao sam te citavo jutro a tebe nema ... odo obavit kupovinu za novu godinu ... pa se cujemo ;)

francetić Pro 31,2015 10:43
Pa prijavi nema problema, ja stojim iza mojih riječi.

master.ba Pro 31,2015 10:46
Eh hajd reci u cemu je problem ?

francetić Pro 31,2015 10:50
Problema nema, jednostavno me zanima zašto deffate igrača koji je izbačen iz plemena i prebjegao u psiha.

master.ba Pro 31,2015 10:53
A ko ti je rekao da mi defamo igrace. ?

francetić Pro 31,2015 10:59
Kružna poruka.

master.ba Pro 31,2015 11:01
Spijuni su medju namaa

francetić Pro 31,2015 11:05
Možda ljidi koji ne žele služit drugima?
Crnci nemaju diplomaciju, igramo protiv svih, ova balavurdija je okupila cijelči server protiv nas, nemam problema s tim puno neprijateljka puno slave ali rado bih znao razlog.

master.ba Pro 31,2015 11:08
Vidjet cemo dal stijis iza svojoh rijeci ...dal cetr damo igrati do kraja

francetić Pro 31,2015 11:15
Čuj prijatelju, igrao sam 5 servera a 4 pobijedio i znam točno o čemu pričam, a ono što ja kažem ne može se promijenit.
Normalno nisam glup i kad vidim da da se napravila nekakva koalicija napravit ću je i ja, u svakom plemenu imam igrače koje poznam osobno i koji me poštuju.
Mogu sjebat ili unest nemir u pleme koje želim ako mi to bude potrebno i vjerum mi nije to kurčenje, nego jednostavno igrajući godinama se stekne puno prijatelja i poznanika.
Nije mi to cilj jer mi volimo ovu igru i igramo samo 100% pošteno.
Pitaj ljude sa s19 koji su igrali u crncima i uvjeri se sam.
Ovdje su sve ljudi s 40++ godina i minimalno 2 na svakom računu.
Imamo vremena, novca i strpljenja.
I nikakvu diplomaciju.

master.ba Pro 31,2015 11:18
Ja nemam para ali.imam volju ...meni je na pocetku kurata obeco da cu igrat za vas al me ispalio....

francetić Pro 31,2015 11:24
Jbg, ja te ne poznam a vjerruj mi nisam se petljao u ništa i sve je cuca vodio, ali on je počeo radit i nema čovjek vremena.
Ja sam doveo moje ljude a cuca svoje, moji ljudi su apsolutno odani ljudi s kojima igram godinama ove cucine ne poznam ali vidim da su klasa za sebe, ne znam ništa o dogovorima među vama i ne zanima me jer ja ako nešto obećam to ostaje do kraja a tebi nisam obećao ništa ako se ne varam.
Mislim, ovo je izuzetno spori server i ne završava za 2 mjeseca, minimalno 13-14 mjeseci igre je pred nama i sva ova plemena će jednostavno nestat ili biti iskorištena od drugih plemena.

master.ba Pro 31,2015 11:36
Naravno ! Slazem se u vecini ...

master.ba Pro 31,2015 14:58
i sta ti sada predlazes ? ... nesto si reko al ne vidim svrhu

francetić Pro 31,2015 15:08
Predlažem da igraš u interesu svog plemena a ne za druge.
Jednu stvar ti garantiram Psiha će se raspast u roku od 10 najviše 20 dana, ovo je obećanje!
Crnci nikad neće deffat igrača koji je nečasno izbačen iz bilo kojeg plemena.
A pogotovo neće deffat nekog za treće pleme.
Koncentrirajte se na svoj kontinent i zagorčajte život svima oko vas.
Ponavljam, ovo je duga igra, ovdje je brzina 1, crkva, predmeti, i iznad svega izvan plemensko deffanje. Za tri mjeseca odustat će 70% igrača, kod nas će se spojit i ostat će jedno pleme jer sve su to ljudi koji igraju skupa godinama.
Regrutacija je neminovna kao i uvijek, dobri igrači su uvijek dobro došli za sad nema smisla ali stvari se mijenjaju.
Nama je prioritet zavladat suvereno kontinentom i poslat ovu balavurdiju tamo gdje im je mjesto
Ima tamo i dobrih i pametnih igrača ali neki su prešli sve granice.

master.ba Pro 31,2015 15:09
a da te pitam jel znas ko igra pod tim nickovima ? u psihi ...

francetić Pro 31,2015 15:10
Većinu apsolutno.

master.ba Pro 31,2015 15:11
mozes li mi reci par zvucnih imena ... da vidim jesil dobro upucen ...

francetić Pro 31,2015 15:11
Jedan kojeg tamo poštujem je toni

master.ba Pro 31,2015 15:14
imas pogresan pristup ... ne mozes ostale igrace ne postovati ... ako te zannima ko sam ja pitaj kuratu ... sta sam uradio na hr22 ... znaci zrtvovo se za njega i batalio acc u top 30 ...ja sam igrac za pleme ... a vidjet cemo dal ce se psiha raspast za 10/20 dana kao sto si rekao/obecao

francetić Pro 31,2015 15:15
teca70
King darius
Moji ljudi, mislim nemoj me pogrešno razumit, oni igraju za psihu i nikad ne bih koristio te ljude niti imam kontakta s njima, ali s menoim su uzeli s19
Mrva i octopusi, jednog poštujem drugog ne

master.ba Pro 31,2015 15:17
dobro si upucen onda... :) zao mi je sto nisam zaigrao za tebe ovaj put ... jer smo nesto kurata i ja dogovarali al hajd ima vremena

tebi sada zelim svako dobro odo odspavati pa se veceras ubiti


SRETNA NOVA GODINA :)

francetić Pro 31,2015 15:17
Kako sam rekao, tebe ne poznam ali polako, upoznat će mo se vjerujem da imaš karizmu i da si dobar igrač jer u protivnom ne bi imao dobrih ljudi u plemenu koje vidim, pišeem jer si uljudan sugovornik,

master.ba Pro 31,2015 15:19
treba ba imati obraza za ovu igru ... ja sam tebe mogao prijaviti i vjeroavtno bi te blockali .. al nisam ja od tog posla ... ja sam ti igrac za fair play igru ... i stvarno se nadam da cemo se porokati ono bas muski na ovom serveru

francetić Pro 31,2015 15:21
Vjeruj mi, dolazimo mi brzo do tebe a kad do toga dođe će mo razgovarat, sad je glupo jer nemamo osnove, do tad ti želim sve naj bolje, rasturi sve oko sebe.
90% igrača s kojim igram poznam osobno a ako se stvari budu razvijale kako treba upoznat će mo se i mi.
Kod nas se ne igra za mene nego za sebe, za pleme, ja nisam vođa ja sam samo lider koji voli organizirat sve.
U svakom slučaju Sretna novas godina i želim ti puno nublanih sela i da ti nitko ne nubla.
 

francetic

Member
Reaction score
15
master.ba Pro 31,2015 15:23
ma ja sam u dalekoj prednosti na ovom svom KK i sam vidis ...

evo pisali smo 20 poruka a svidio si mi se kao igrac... iograo sam za vuleta prosli server tj hr22 to je bila anarhija .... i rekao sam sebi ili cu naci neku sebi ekipu gdje mi odgovara ili cu sam vodit pleme ... :)

francetić Pro 31,2015 15:23
Ne bi mene blokirali, jer nazvat balavca balavim je ljudski, ne znam znaš li detalje ali sinoć dok je sniper balavi pokušao nublat kozinai, provalili su mu u račun i vratili sav deff.
To nisu balavci, to je balava stoka.

francetić Pro 31,2015 15:24
Budi strpljiv, jedina prava ekipa na ovom serveru su crnci.

master.ba Pro 31,2015 15:26
sve cemo da vidimo

idem sada stvarno spavati valja mi se usikat vcrs


LIJEP POZDRAV

SANDRO

francetić Pro 31,2015 15:27
Sve najbolje sandro.

master.ba Sij 25, 12:54
situacija ?

francetić Sij 25, 12:57
Kako sam obećao, zar ne?

master.ba Sij 25, 12:58
bas gledam i sjetio se tebe, zato sam se i javio :p ...

francetić Sij 25, 13:01
Čujem da se spajate sa psihom?

master.ba Sij 25, 13:01
dezinformacija

francetić Sij 25, 13:03
Sigurno?

master.ba Sij 25, 13:04
idemo na rijec od samog servera ... zar ne ?

francetić Sij 25, 13:05
Apsolutno, tko s menom prljavo ja s njim prljavije, tko s menom časno ja još časnije

master.ba Sij 25, 13:06
apsolutno ;) takve igrace volim :)

francetić Sij 25, 13:21
Vi se lupate s dkl-om?

master.ba Sij 25, 13:22
aha ... samo mi se ne svidja sto kupite (pozivate) njihove igraca

francetić Sij 25, 13:33
Igrače od dkl?
Nešto si pomiješao
Niti jedan igrač iz dkl-a neće preći kod nas sigurno (možda jedan ali za 2-3 mjeseca)

master.ba Sij 25, 13:36
moja greska ...nije igrace s dkl nego s njihovog KK ... al hajde sve je to igra nema pravila

master.ba Sij 27, 12:24
admir.ba najgora vrsta ljudi :D

francetić Sij 27, 15:37
Zašto?

master.ba Sij 27, 15:46
razumijem i spijune ...a izdajnike NE !

francetić Sij 27, 16:52
Niti je špijun niti izdajnik, zar nisu gori oni koji bi neke igrače jednostavno na restart?

master.ba Sij 27, 16:53
kako nije izdajnik ? i da ti nesto slikam ?! da ti dokazem da ne bi iso na RR

francetić Sij 27, 16:54
francetić 25.01. u 12:45 sati
Dogovori se s gammom, mislim da neće bit problema
Admir.ba 25.01. u 08:27 sati
I ako ce te me uzimati i becete primiti u pleme reci kad ce te poslati plemice da napadnem nekog, i nanesem veliku štetu dobar sam sa vojskom. Opet govorim imao sam želju igrati sa vama kad sam vidjeo šts ste uradili na 19_sci.
Stvarno vam želim pomoći.

francetić Sij 27, 16:55

Admir.ba Sij 25, 08:07
Eee francetiču, ako hočeš mogu vam dati gradove ovdje je totalni haos.
Ili ako želiš primite me kod vas i obečavam da ce mo se ja gamma i Frost širiti.
Amateri se sad za sad naoružavaju, i koliko toliko su spremni.
Ako hoces evo vam gradovi nema smisla igrati nek me pokupi irsad ili muamer ti to sredi
A ako hoces primi me u pleme bio bi vam od veče koristi vjeruj mi.
Ako hoces proslijedi poruku mom vodstvu svejedno mi je trazim deff sedmicu, oni govore da je front najbitniji.
Glupi su veoma.
Toliko od mene razmisli i odluči.
Neda mi se više igrati u plemenu gdje vođe ne znaju šta hoće.
Pitaj zokoru ili medenog znam ih privatno ako misliš da cu vas zeznuti.
Pozdrav.

Admir.ba Sij 25, 08:13
Nisam se javljo ni zokori ni medenom da mi probaju srediti da udzem.
Ako hoces osiguraj te mi gradove da se širimo dalje, ili vam evo gradovi al prije toga da dam sebi oduška kad napadnem nekog.

Admir.ba Sij 25, 08:27
I ako ce te me uzimati i becete primiti u pleme reci kad ce te poslati plemice da napadnem nekog, i nanesem veliku štetu dobar sam sa vojskom. Opet govorim imao sam želju igrati sa vama kad sam vidjeo šts ste uradili na 19_sci.
Stvarno vam želim pomoći.

francetić Sij 25, 12:45
Dogovori se s gammom, mislim da neće bit problema

Admir.ba Sij 25, 12:49
I uskoro ce me izbaciti iz plemena.



francetić Sij 27, 16:56
To je sve što znam o tome

master.ba Sij 27, 16:56
http://prntscr.com/9vjclh igramo ti ja na rijec .... jel tako ? !

sinoc sam ja sjekao plemice gami ... i sve cemo sjeci ako jave na vrijeme .,.. jer ako vi udjete prebrzo psihi u KK i mi smo gotovi :/

master.ba Sij 27, 16:57
a imam zelju zavrsiti ovaj server u pobjednickom plemenu :D

francetić Sij 27, 17:00
Čekaj malo, hahaha, imaju 120 sela + akademija i vi im morate sjeć plemiće?
No comment!

master.ba Sij 27, 17:01
sta da ti kazem :D al bit ce bolje ;) mora !

francetić Sij 27, 17:05
Ako se budete puno petljali ovdje kod nas, mi će mo pomoć dkl-u, ne samo s vojskom
Do sad nismo jer ste bili dosta korektni, ali kako budete vi i mi će mo

master.ba Sij 27, 17:06
onda opet ide "rovovski" rat ... meni je drago sto si ti korektan i sto se moze pricat normalno ;)

fino je ostvariti poznanstva za sl. svijet :)

francetić Sij 27, 17:55
Čuj, iskreno DKL je treća liga, ali to kad bi se posložilo za par dana postaju minimalno druga, a ako mi samo dio snaga koncentriramo na sjever to več postaje ozbiljnije
Zadovoljstvo je moje

master.ba Sij 27, 17:57
sve cemo da vidimo ... svijet je katastrofa od samog pocetka ...

master.ba Sij 29, 08:42
samo mi reci dokle ?

francetić Sij 29, 08:56
Dok ne nestanu sa servera!

master.ba Sij 29, 08:58
O SPIJUNIMA PRICAM !... samo da znas da sam predlozio svom vodstvu da napustimo ovaj server ta da tim cinom pokonimo "pobjedu" i osvajanje servera kad vidim da vam je toliko stalo

francetić Sij 29, 09:05
Pih, prazne priče me ne zanimaju
Gdje si bio kad se Toni hvalio da ima 9 ljudi u crncima?
Gdje si bio kad je Toni dilao po vanjskom porukama s našeg foruma?
Gdje si bio kad se Toni hvalio da ima ljude u našem vodstvu?
Gdje si bio kad je Sniper ulazio na račun od Kozinai, pitaj Kwonela imaš ga u plemenu
Zašto nisi tad pjevao kao sad?
Toni je htio igrača iz Crnaca u plemenu pa je dobio!
Nisam još gotov s njima vjeruj mi

master.ba Sij 29, 09:07
ja sam realan ba ... ovaj svijet je TRULJA ... toliko izdaja toliko se*ackih poteza ... znaci fuj

a toni me je razocarao ...

francetić Sij 29, 09:10
Vrati se na početak ovog rszgovors i nsđi uljeza, vidjet ćeš zašto je takav svijet

master.ba Sij 29, 09:13
od mene imate veliki minus ... znam da vam to nista ne znaci al vjeurjte mi mi cemo se jos bar 5 godina susretati :) dokle ima i hr bit ce i mene ... svaki put sve bolji ...

na hr22 vule nas izsalto ...
na hr23 vi upropastili svijet s psijunima i pozivanjem igraca u pleme ...
na hr24 cemo vidjet ko ce upropastiti svijet ...

ja samo da je jedini david 1 klasa igraca (vodje) svi smo ostali 3 tek

francetić Sij 29, 10:20
Recimo da se slažem s tobom potpuno, ali opet ze pitam, gdje si bio dok su tvoji compari radili isto nama?
Pronađi mi odgovor pa onda idemo čavrljat

master.ba Vel 07, 12:40
dobri ste nema sta ...

Vidim da neki još nisu skužili niti 10% o ovom svijetu, vidim povlači se moje ime, pojma nemam tko je taj Kralj attila i 100% nikad niti 1 igrač iz psihe od mene nije pitan za prelazak.
Pročitajte ovaj razgovor s razumijevanjem i pažljivo pa će te razumit zašto je psiha dobila po pički.
Amateri nas optužuju za regrutaciju?
O bože, pa čak su i mog budućeg duala pokušali regrutirat (neću ga uvlačit u ovo jer čovjek ne zaslužuje).
Nema igrača na karti kojeg Srebrenik ili tako nešto nije pokušao regrutirat i vi bi nama nešto prigovorili?

Ne bih ovaj razgovor objavio da me niste uvlačili u glupe i jalove rasprave.
Hvala na pažnji...
 

Joge98

Banned
Reaction score
8
francetić Pro 31,2015 00:41
Zašto deffate dzokavca?

dekker Pro 31,2015 01:11
ima čovjek volju igrati, a malo je na lošem mjestu

francetić Pro 31,2015 01:14
Ok, nemam ja ništa protiv, puno neprijatelja puno slave.
Ja to tebi ne bih nikad napravio ali nema veze.

dekker Pro 31,2015 01:20
nisam rekao da je moja vojska tamo
nismo isto pleme
ako igramo deff ipak ga u ovoj fazi nemamo da šaljemo van plemena

francetić Pro 31,2015 01:24
Ne trebaš mi reć imam dovoljno staža u ovoj igri, i znam točno što se događa. Psiha vas koristi kao kujice, možda nisi svjestan toga.
Sniper je imao pristup tom računu pa ti vidi.
Jebena balavurdija sjebat će ovu igru do kraja.
Ovo sam poslao podrški prije 1 sat pa vidi s kim imaš posla.
Štovani, znam kako smo vam dosadni kao proljev i nije lako slušao i čitat svakakve gluposti koje vam igrači pišu.
Razumijem kako je ovo samo igrica i da to ljudi uzimaju olako, ipak u ovom slučaju se ne radi samo o igri nego o novcu i vremenu.

Danas nam (plemenu) se dogodila uižasna stvar, igrač Sniper221 pokušao je nublat našeg igrača kozinai i do tu je sve u redu.
Naime 20 minuta cirka kad su trebali sjest plemići netko je provalio na račun i vratio sav deff natrag, uz to je prebacio 300 premijum bodova igraču kvonel.
Srećom uspjeli smo zadržat selo jer smo presjekli train ali moilim vas banirajte sve igrače koji su imali prste u ovom.
Ono što imamo je ip očigledno preko proxy servera.
Molim vas riješite ovo na zadovoljstvo svih, jer mi smo svi ozbiljni lkjudi koji troše dosta novca i vremena za ovu igr.
Unaprijed zahvaljujem, Francetić.
P Address: 185.65.135.227
[IP Blacklist Check]
Reverse DNS: 227.135.65.185.in-addr.arpa
Hostname: torproxy02.31173.se
Nameservers:

ns1.31173.se >> 193.138.216.2

ns2.31173.se >> 193.138.219.2

IP Lookup Location For IP Address: 185.65.135.227
Continent: Unknown
Country: Anonymous Proxy (A1)
Capital: -
State: Unknown
City Location: Unknown
ISP: 31173 Services AB
Organization: 31173 Services AB
AS Number: AS39351 31173 Services AB

something went wrong!

dekker Pro 31,2015 01:36
što god da je bilo budi siguran da klinac i ja nemamo ništa s time.
Imaš u plemenu igrače koji nas jako dobro poznaju i znaju da dekkeri dok igraju samo igraju
Niti se bavimo politikom, a ni nikakvim prljavim forama
igramo 6 godina isti nick i nikad nas nisu banirali
samo jedan nick samo jedan račun
samo on i ja na računu dekker

francetić Pro 31,2015 01:42
Uopće ne sumljam u dekkere (upoznali smo se sjećaš se) da imate išta s ovom smijurijom, ali sigurno znam da deffate igrača koji je bio špija kod nas a radi za ovu balavurdiju.
Author je napisao:

RI CITANJU KRUZNE SALJITE DEFF U TO SELO,neka STIZE PRIJE 08:00:00!

SALJITE S PALADINOM DA BRZE DODE!


Sve deff jedinice koje imate u selu posaljite u pojacanje,do jutra treba da dolje budu sve jedinice!

Amateri ce poslje defat to selo,mi ga moramo samo zadrzat!


lp.ToNi.

Platim pivu Kad se vidimo!

dekker Pro 31,2015 01:56
naravno kava u pabu uvijek

nema našeg deffa tamo sigurno
tu smo otvorili klinca pozvali u amatere i tu igramo
kao i uvijek činovi, neke ovlasti nas ne zanimaju samo igra
obični članovi plemena
prema nama su fer i korektni a to je bitno

klinac je kao gilipter počeo igrati ovu igru i samo je tako igra

francetić Pro 31,2015 01:56
Ok, hvala lijepa.

francetić Pro 31,2015 02:00
123
Mislio sam da je dekker u vodstvu pa sam pisao njemu.

Ovu poruku je proslijedio francetić.

master.ba Pro 31,2015 07:23
msm svjestan si da se moze prijaviti ova tvoja poruka ?

lp Sandro

master.ba Pro 31,2015 09:37
cekao sam te citavo jutro a tebe nema ... odo obavit kupovinu za novu godinu ... pa se cujemo ;)

francetić Pro 31,2015 10:43
Pa prijavi nema problema, ja stojim iza mojih riječi.

master.ba Pro 31,2015 10:46
Eh hajd reci u cemu je problem ?

francetić Pro 31,2015 10:50
Problema nema, jednostavno me zanima zašto deffate igrača koji je izbačen iz plemena i prebjegao u psiha.

master.ba Pro 31,2015 10:53
A ko ti je rekao da mi defamo igrace. ?

francetić Pro 31,2015 10:59
Kružna poruka.

master.ba Pro 31,2015 11:01
Spijuni su medju namaa

francetić Pro 31,2015 11:05
Možda ljidi koji ne žele služit drugima?
Crnci nemaju diplomaciju, igramo protiv svih, ova balavurdija je okupila cijelči server protiv nas, nemam problema s tim puno neprijateljka puno slave ali rado bih znao razlog.

master.ba Pro 31,2015 11:08
Vidjet cemo dal stijis iza svojoh rijeci ...dal cetr damo igrati do kraja

francetić Pro 31,2015 11:15
Čuj prijatelju, igrao sam 5 servera a 4 pobijedio i znam točno o čemu pričam, a ono što ja kažem ne može se promijenit.
Normalno nisam glup i kad vidim da da se napravila nekakva koalicija napravit ću je i ja, u svakom plemenu imam igrače koje poznam osobno i koji me poštuju.
Mogu sjebat ili unest nemir u pleme koje želim ako mi to bude potrebno i vjerum mi nije to kurčenje, nego jednostavno igrajući godinama se stekne puno prijatelja i poznanika.
Nije mi to cilj jer mi volimo ovu igru i igramo samo 100% pošteno.
Pitaj ljude sa s19 koji su igrali u crncima i uvjeri se sam.
Ovdje su sve ljudi s 40++ godina i minimalno 2 na svakom računu.
Imamo vremena, novca i strpljenja.
I nikakvu diplomaciju.

master.ba Pro 31,2015 11:18
Ja nemam para ali.imam volju ...meni je na pocetku kurata obeco da cu igrat za vas al me ispalio....

francetić Pro 31,2015 11:24
Jbg, ja te ne poznam a vjerruj mi nisam se petljao u ništa i sve je cuca vodio, ali on je počeo radit i nema čovjek vremena.
Ja sam doveo moje ljude a cuca svoje, moji ljudi su apsolutno odani ljudi s kojima igram godinama ove cucine ne poznam ali vidim da su klasa za sebe, ne znam ništa o dogovorima među vama i ne zanima me jer ja ako nešto obećam to ostaje do kraja a tebi nisam obećao ništa ako se ne varam.
Mislim, ovo je izuzetno spori server i ne završava za 2 mjeseca, minimalno 13-14 mjeseci igre je pred nama i sva ova plemena će jednostavno nestat ili biti iskorištena od drugih plemena.

master.ba Pro 31,2015 11:36
Naravno ! Slazem se u vecini ...

master.ba Pro 31,2015 14:58
i sta ti sada predlazes ? ... nesto si reko al ne vidim svrhu

francetić Pro 31,2015 15:08
Predlažem da igraš u interesu svog plemena a ne za druge.
Jednu stvar ti garantiram Psiha će se raspast u roku od 10 najviše 20 dana, ovo je obećanje!
Crnci nikad neće deffat igrača koji je nečasno izbačen iz bilo kojeg plemena.
A pogotovo neće deffat nekog za treće pleme.
Koncentrirajte se na svoj kontinent i zagorčajte život svima oko vas.
Ponavljam, ovo je duga igra, ovdje je brzina 1, crkva, predmeti, i iznad svega izvan plemensko deffanje. Za tri mjeseca odustat će 70% igrača, kod nas će se spojit i ostat će jedno pleme jer sve su to ljudi koji igraju skupa godinama.
Regrutacija je neminovna kao i uvijek, dobri igrači su uvijek dobro došli za sad nema smisla ali stvari se mijenjaju.
Nama je prioritet zavladat suvereno kontinentom i poslat ovu balavurdiju tamo gdje im je mjesto
Ima tamo i dobrih i pametnih igrača ali neki su prešli sve granice.

master.ba Pro 31,2015 15:09
a da te pitam jel znas ko igra pod tim nickovima ? u psihi ...

francetić Pro 31,2015 15:10
Većinu apsolutno.

master.ba Pro 31,2015 15:11
mozes li mi reci par zvucnih imena ... da vidim jesil dobro upucen ...

francetić Pro 31,2015 15:11
Jedan kojeg tamo poštujem je toni

master.ba Pro 31,2015 15:14
imas pogresan pristup ... ne mozes ostale igrace ne postovati ... ako te zannima ko sam ja pitaj kuratu ... sta sam uradio na hr22 ... znaci zrtvovo se za njega i batalio acc u top 30 ...ja sam igrac za pleme ... a vidjet cemo dal ce se psiha raspast za 10/20 dana kao sto si rekao/obecao

francetić Pro 31,2015 15:15
teca70
King darius
Moji ljudi, mislim nemoj me pogrešno razumit, oni igraju za psihu i nikad ne bih koristio te ljude niti imam kontakta s njima, ali s menoim su uzeli s19
Mrva i octopusi, jednog poštujem drugog ne

master.ba Pro 31,2015 15:17
dobro si upucen onda... :) zao mi je sto nisam zaigrao za tebe ovaj put ... jer smo nesto kurata i ja dogovarali al hajd ima vremena

tebi sada zelim svako dobro odo odspavati pa se veceras ubiti


SRETNA NOVA GODINA :)

francetić Pro 31,2015 15:17
Kako sam rekao, tebe ne poznam ali polako, upoznat će mo se vjerujem da imaš karizmu i da si dobar igrač jer u protivnom ne bi imao dobrih ljudi u plemenu koje vidim, pišeem jer si uljudan sugovornik,

master.ba Pro 31,2015 15:19
treba ba imati obraza za ovu igru ... ja sam tebe mogao prijaviti i vjeroavtno bi te blockali .. al nisam ja od tog posla ... ja sam ti igrac za fair play igru ... i stvarno se nadam da cemo se porokati ono bas muski na ovom serveru

francetić Pro 31,2015 15:21
Vjeruj mi, dolazimo mi brzo do tebe a kad do toga dođe će mo razgovarat, sad je glupo jer nemamo osnove, do tad ti želim sve naj bolje, rasturi sve oko sebe.
90% igrača s kojim igram poznam osobno a ako se stvari budu razvijale kako treba upoznat će mo se i mi.
Kod nas se ne igra za mene nego za sebe, za pleme, ja nisam vođa ja sam samo lider koji voli organizirat sve.
U svakom slučaju Sretna novas godina i želim ti puno nublanih sela i da ti nitko ne nubla.

oduze mi pola sata zivota dzaba
 
Top