Spam

zmajce

Banned
Reaction score
0
Pjana pao sam na ovom svijetu jer nisam bio tu kad je trebalo,nisam pacenik ko ti koji je 24/7 u kuci za plemenima,jer nece niko da se druzi s njim hahahahahahahahhhahahahahahah
pljujem RB naravno,opcenito zbog kallasa koji je nas sve molio da ne farmamo njegove multice,da bi jadnik nakom sto smo mi uzeli po 3 sela on napravio akademiju,0 igrac,jos gori vodja :D
i znamo sto sam izbacen,msm pojedini,armata mi se zakacio,iako je njegova krivica bila izbacen sam iz plemena jer sam vam posle cuce bio tata svima,i sta da ja radim sam medju 30 rb ovaca? naravno restart,ali noblao sam vam barem audia,i kajem se sto mjesto njega nisam onog kretena bektu,al' sta je tu je
i da otisao sam u matematicare,i od tamo sam vas rokao,pao sam posle kada su se desila sva ta sranja sa izdajicima i spijunima,tako naravno i osvajate svijetove
Pjana naravno smugno kod RB da bi se mogao hvaliti sa osvojenim svijetom,jer koji s kojim bi se drugacije hvalio?
ah sad ce se hvaliti sa ovim,bit ce kao srusili psihu i amatere hahahahahahahah
pola plemena im preslo,imaju clanova vise nego pobjednicka plemena u zadnjih 6 svijetova
msm sta da pricam o noobovima
 
Top